Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Ulubiona męska postać sci-fi - rocznicowy ranking Trek.pl

Ulubiona męska postać sci-fi - rocznicowy ranking Trek.pl

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
    Inactive
    #110126

    1. Jean-Luc Picard (ST:TNG)2. Londo Mollari (B5)3. Mal Reynolds (Firefly)4. Spock (ST:TOS)5. Malcolm Reed (ST:ENT)

    Doro
    Participant
    #110137

    Jean-Luc Picard - ST TNGRiddick - ten z Pitch Black i KronikSpock - ST John "Black Jack" Geary - "Zaginiona flota" ( książki Campbella )Batou - Ghost in the Shell

    Slawek
    Moderator
    #110149

    Kolejność przypadkowa.

    Michael Garibaldi (Babylon 5)

    Elim Garak (DS9)

    Benjamin Sisko (DS9)

    Big Boss/Naked Snake (Metal Gear)

    Sgt. Cortez (TimeSplitters: Future Perfect)

    Melnikor
    Participant
    #110150

    Kolejność losowa:- Elim Garak (DS9)- Worf son of Mogh (TNG/DS9)- Micheal Garibaldi (Babylon 5)- John "Black Jack" Geary (seria książkowa: Zaginiona Flota)

    kotek
    Participant
    #110157

    Kolejność losowa:Lee 'Apollo' Adama (BSG)Elim Garak (ST DS9)Londo Mollari (B5)Quark (ST DS9)i Odo, ale dodałabym jeszcze Juliana Bashira, bo mam do niego ogromny sentyment (ST DS9)

    Arsika
    Participant
    #110168

    Jean-Luc Picard (ST The Next Generation)

    John Sheppard (Stargate Atlantis)

    Benjamin Sisko (ST DS9)

    Philip J. Fry (Futurama)

    Garak (ST DS9)

    Barusz
    Participant
    #110169

    Z ST:Picard,Soval.Z innych:Palpatine,Tom Zarek,Fabian z Fahrenheit 451 (tak, mam słabość do s*kinsynów) 😉

    Piotr
    Keymaster
    #110192

    Myślałem, że będzie łatwiej.Malcolm Reynolds - FireflyBenjamin Sisko - DS9Elim Garak - DS9John Crichton - FarscapeWolverine - X-MenPamiętajcie, to ostatni dzień zgłaszania postaci.

    r_ADM
    Participant
    #110199

    Worf (DS9)Crichton (Farscape)Scorpius (Farscape)Garak (DS9)Sisko (DS9)

    LIBERTO
    Participant
    #110200

    Jack O'Neill- SGKapitan Malcolm 'Mal' Reynolds- Firefly John Sheridan- Babylon 5Frank B. Parker- Seven Days (Misja w czasie)Kapitan Jean-Luc Picard- TNG (zwłaszcza w Nemesis)uff na szczęście zdążyłem. ciężko było się zdecydować 😉

    Piotr
    Keymaster
    #110215

    Koniec przyjmowania zgłoszeń ulubionych postaci, zapraszamy do sondy. Do dyskusji też.Nie wiem jak Was, mnie lista na górze zaskoczyła. Nawet Kirka brak.

    Melnikor
    Participant
    #110219

    Wszystkie postacie, które otrzymały więcej niż jeden głos trafią na listę

    A gdzie Black Jack? Dostał dwa głosy.

    Piotr
    Keymaster
    #110222

    Masz rację, Mel, przeoczenie. Dzięki, już dodany. Mam nadzieję, że nic to nie zmieni.

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram