Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Ulubiona męska postać sci-fi - rocznicowy ranking Trek.pl

Ulubiona męska postać sci-fi - rocznicowy ranking Trek.pl

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • Author
    Keymaster

Zaczynamy zbieranie zgłoszeń Waszych ulubionych bohaterów sci-fi. Zgłaszajcie postacie, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w rankingu - każdy maksymalnie pięć. Po tygodniu najbardziej popularne wskazania trafią do głosowania.

Edit:

Zbieranie zgłoszeń Waszych ulubionych bohaterów sci-fi dobiegło końca, czas na głosowanie - pamiętajcie, macie tylko jeden głos. Szczegóły w newsie.

Zarathos
    Participant

Nie działa link do rankingu :)Moje typy:- pilot Pirx (S. Lem, opowiadania)- Maksymilian Paradys (Sexmisja)- Andrzej Wagner (A. Ziemiański, Autobahn nach Poznań)- Yang Wenli (Legend of Galactic Heroes)- Roy Batty (Bladerunner)

Coen
    Participant

Pozwolę sobie dorzucić jakieś zdjęcia/graficzki do sportretowania swoich wyborów.

A są one następujące

Ty Anasazi (Andromeda)

Dołączona grafika

Ronon Dex (Gwiezdne Wrota: Atlantis)

Dołączona grafika

Richard B. Riddick (Pitch Black, Kroniki Riddicka)

Dołączona grafika

Jean Rasczak (Żołnierze Kosmosu)

Dołączona grafika

Grayson Hunt (Bulletstorm)

Dołączona grafika

Silver Phoenix
    Participant

Wybaczcie, że bez grafik... Ale od czego Google :)1. John T. Rourke - książkowa seria "Krucjata" (w oryginale "The Survivalist").2. Han Solo ("Gwiezdne Wojny").3. Jim Di Griz, czyli Stalowy Szczur (seria książek Harrisona).4. John Spartan ("Człowiek Demolka").5. Marcus Fenix ("Gears of War").

Dalek
    Participant

1. Han Solo (Star Wars)2. Yang Wen-li (Legend of Galactic Heroes) - Zarathos, my niggah3. Elim Garak (DS9)4. Roy Batty (Blade Runner)5. Solid Snake (Metal Gear Solid)

Obi-Wan Kenobi (Star Wars)Han Solo (Star Wars)Leonard H. McCoy (Star Trek)Malcolm 'Mal' Reynolds (Firefly)Ijon Tichy (Dzienniki Gwiazdowe)

Denae
    Participant

Garrus Vakarian (Mass Effect)Solid Snake (Metal Gear Solid)Jayne (Firefly/Serenity)Damon S. Baird (Gears of War)Adam Jensen (Deus Ex: Human Revolution)

cinus
    Participant

Kolejne ciężkie zadanie... no ale niech będzie:

Castiel (Supernatural)

Quark (ST)

Anthon Zilwicki (HH)

Elijah Baley (Fundacja - konkretnie zaś pozytronowy detektyw itd)

Na koniec - Harper (Andromeda)

edit - Piotr twierdzi, że Supernautral to fantasy a nie SF, ja tam w sumie nie wiem, ale skoro tak, to zamiast Castiela ewentualnie John Rico (Starship Troopers)

Lo'Rel
    Participant

Więc tak, moje pierwsze typy:Spock (TOS) Han Solo (SW)AHM (VOY)Helo (BSG)Dr Rush (SGU)

Warp_10
    Participant

Benjamin Sisko (DS9)Jean-Luc Picard (TNG)Londo Mollari (B5)Stephen Franklin (B5)Michael Garibaldi (B5)

Pitmistrz
    Participant

1.Riddick2.Master Chief3.Garak4.Tyr Anasazi5.Lando Mollari

Trekowiec
    Participant

1. Kapitan Picard - STTNG2. Kapitan Janeway - Star Trek Voyager3. Kapitan Kirk - TOS4. Spock 5. Anakin Skywalker/Darth Vather

Lo'Rel
    Participant

2. Kapitan Janeway - Star Trek Voyager

Że niby prowokacja?

Zarathos
    Participant

Janway była mężczyną! Tak jak Curie-Skłodowska 😀

Smiecho
    Participant

Kolejność losowa:

Han Solo (SW)

Quark (ST: DS9)

Elim Garak (ST: DS9)

Funky Koval (Funky Koval)

Bender Bending Rodriguez (Futurama)

...ale zapytajcie mnie za pół roku, albo za rok, a dam zupełnie inne odpowiedzi.

Edit: Skoro podajecie obrazki, to ja też...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram