Ulepszenie okrętów Tier 5

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • gordian76
  Participant
  #7992

  Dołączona grafika

  Ledwo co pojawiła się wiadomość na temat nowych okrętów T6, a Cryptic zajął się starszą generacją. Aby posiadacze takich maszyn nie czuli się pokrzywdzeni, zostanie wprowadzona możliwość ulepszenia ich do wersji "T5-U". Jednocześnie zapewniono, iż w celu sprostania zadaniom w kwadrancie Delta (wątek fabularny, patrole, misje z kolejek) nie będzie wymagane posiadanie ani okrętu T6, ani T5-U. Jedynie stanowiące największe wyzwanie misje dla graczy na poziomie 60 będą łatwiejsze jeśli będziemy posiadać wyżej wymienione okręty.

  [more] 

  Proces ulepszenia okrętu

  Procedura będzie prosta - po otwarciu listy posiadanych okrętów zauważymy jakże wiele mówiący przycisk "Upgrade" przy niektórych z nich. Niestety proces ten będzie płatny w ZENach lub wymagał przedmiotu ze sklepu, ale ma być on istotnie niższy niż zakup nowego okrętu T6 w sklepie. Dla pocieszenia niektóre z tych okrętów będzie można ulepszyć za darmo, a dokładniej te uzyskane z eventów letniego i zimowego, skrzynek, zakupionych za lobi oraz promocyjne (Jem’Hadar Attack Ship oraz Voth Bulwark Dreadnought Cruiser).

   

  Nowe bonusy

  Ulepszone okręty T5-U będą posiadały wiele z cech jakie mają mieć okręty T6. Można będzie do nich zaliczyć wzrastającą ilość HP, dodatkowy slot na konsolę oraz 4 poziomy Starship Mastery (szczegóły w newsie na temat okrętów Tier 6).

  Porównanie cech okrętów T5-U i T6 wygląda następująco:

   

  Dołączona grafika

   

  * oba będą posiadały 4 passives, 5 lvl Starship Mastery w przypadku T6 odblokuje specjalny Trait

  ** wszystkie okręty T6 pochodzące z nowej zawartości będą posiadały stanowisko Oficera Specjalisty, natomiast inne mogą być jego pozbawione.

   

  Warto podkreślić fakt, iż ulepszenie okrętu T5 staje się dostępne dla całego konta, np. jeśli ulepszamy Avenger'a na jednym koncie, to inne nasze postacie posiadające ten okręt mogę go również ulepszyć za darmo.

   

  Jakie okręty podlegają procedurze upgrade? Pełna lista tutaj.

  Autorzy pragną udostępnić do ulepszenia jak największą ilość z tej listy wraz z nowym dodatkiem, a te które nie pojawią się od razu będą udostępniane stopniowo.

   

  Na koniec seria szybkich pytań i odpowiedzi

  P: Jaki będzie koszt upgrade?

  O: Prawdopodobnie 5-10$

   

  P: Które okręty będzie można ulepszyć za darmo?

  O: Pochodzące ze skrzynek i lobi store, 1000 Day Veteran Destroyers, Duty Officer promotional starships oraz Dyson, Breen i Risian event starships

   

  P: Jeśli zapłacę za ulepszenie okrętu, to będzie on dostępny dla wszystkich postaci na moim koncie?

  O: Tak, opłata jest jednorazowa

   

  P: W jaki sposób zdobyć Skill Points potrzebne do zwiększenia Starship Mastery?

  O: Jedyny sposób to pokonywanie wrogich okrętów.

   

  P: Czy misje fabularne będą wymagałay użycia okrętów T5-U lub T6?

  O: Absolutnie nie.

   

  P: Czy passives dla okrętów T5 są identyczne jak dla T6, czy też może gorsze od nich?

  O: Passives są identyczne w obu przypadkach, jedyna różnica to uzyskanie Starship Trait w przypadku okrętów T6 na poziomie 5.

   

  Źródło: Oficjalna strona[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram