Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Ulepszanie sprzętu do Mk XIII-XIV

Ulepszanie sprzętu do Mk XIII-XIV

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • gordian76
  Participant
  #8035

  Dołączona grafika

  Ulepsz swoje Mk I do Ultra-rare albo nawet Gold Mk IV!

  Kolejną nowinką związaną z nowym dodatkiem będzie system uleprzania sprzętu przekraczający barierę Mk XII. Teraz będzie można ulepszyć swój ulubiony sprzęt np. z reputacji, jeśli uważacie, że ma za małego "kopa". Proces ten można zawrzeć w kilku punktach.

  [more]

  Technologia jest kluczem

  Nowy system opiera się w stosowaniu Tech Upgrades. Będą to przedmioty o 3 klasach jakości: Basic, Improved oraz Superior, przeznaczone do uleszania konkretnych typów przedmiotów. Basic Tech Upgrades można będzie zakupić u handlarzy na ESD i Qo’noS, a pozostałe uzykać na drodze carftingu lub kupić na exchange. Ich wytworzenie nie wymaga dilitu lecz samo zastosowanie już tak.

   

  Ulepszenie przedmiotu wymaga zebrania odpowiedniej ilości tech points (zależnej od typu przedmiotu, jego jakości oraz stopnia Mk), które uzyskiwane są używając Tech Upgrades.

  Sam proces polega na umieszczeniu w odpowiednim oknie przedmiotu wraz z upgrades, i gdy warunki (tech points) są spełnione, odczekaniu odpowiedniej ilości czasu (minuty-godziny). Proces można przyspieszyć tak samo jak w przypadku R&D wydając odpowiednią ilość dilitu.

   

  Dołączona grafika

   

  Jakość ma znaczenie

  W procesie stosowane są również research points poprawiające jakoś otrzymanego przedmiotu, zawsze istnienie niewielka szansa, że otrzymany przedmiot będzie miał klasę "oczko" wyższą. Wydając więcej research points podnosimy tą szansę. W ten sposób można będzie uzyskać sprzęt ultra-rare a nawet gold, nawet jeśli nie jest dostępny o takiej jakości. W końcu stworzymy epickie fazery 🙂

  Jeśli będziemy już mieć sprzęt Mk XIV to wciąż można będzie starać się go ulepszyć pod względem wspomnianej wyżej jakości.

   

  R&D przyda się, niektórzy Kapitanowie powiedzą "w końcu"  😉

  Wspomniane Tech Upgrades można wykonać samemu. Wystarczy odpowiednio wysoki skill R&D, każda z gałęzi posiada możliwość produkcji Tech Upgrades dla przedmiotów znajdujących się w niej (czyli Tech Upgrades w gałęzi Beams pozwalają na ulepszanie broni wiązkowych i związanych z nimi konsolami, w Engineering będą służyły do ulepszania silników i konsoli inżynierskich itd).

  Na poziomie 5 w danej szkole R&D można będzie produkować Basic , na 10 - Improved, a na 15 - Superior Tech Upgrades. I w ten sposób można będzie trochę zarobić sprzedając je 😉

   

  Dołączona grafika

   

  Zrób je jeszcze lepsze!

  W celu zwiększenia szansy na uzyskanie jeszcze lepszych przedmiotów można będzie zastosować Upgrade Accelerators, dodających dodatkowe tech points oraz research points. Będą one dostępne w 3 klasach: minor, standard oraz major skalujące odpowiednio szansę powodzenia.

  Jak je zdobyć? Zawsze jest możliwość zakupienia w C-Store, ale również będą do otrzymania z pewnych misji specjalnych (tak chyba było w trakcie R&D weekend, gdy misje fabularne dropiły R&D boosty).

   

  System jest dostępny na Tribble (pewnie to już wiecie ;p)

   

  Źródło: oficjalna strona STO[/more]

  domirex540
  Participant
  #118750

  Całkiem nieźle pytanie ile te tech i ile ulepszenie sprzętu kosztuje.

  I. Thorne
  Participant
  #118751

  Koszty nie sa wazne, po prostu pofarmi sie kilkanascie minut dluzej.

   

  Bardziej interesujace jest nowa klasa rzadkosci - GOLD. Czy to bedzie na przyklad fazer z 5 dodatkami? A co ze sprzetem flotowym? Moze rzadkosci ekstra gold? 😛

   

  Mimo wszystko bedzie naprawde interesujaco, a ZENy beda wciaz kupowane jak szalone przez Amerykanow. I chwala im za to (za bombardowanie ISILu rowniez).

  bdzigost
  Participant
  #118752

  Tak właściwie to klasa jakości EPIC nie jest nowa. Jest kilka przedmiotów złotych, jak chociażby Shard Sword of Kahles i mają one 4 ulepszenia.

  gordian76
  Participant
  #118755

  Zgadza się, kilka przedmiotów epic-gold już mamy, może powinienem napisać to wyraźniej. A teraz będzie możliwość stworzyć swoje własne, trochę nakładów będzie, czasu zajmie, ale ludzie i tak dadzą radę. Przypuszczam, że za jakiś będą latały "złote-okręty" 😀

  Przerobienie jakiegoś setu do złotego Mk XIV, będzie ciekawe.

  Ciekawe jak mocne będą te sprzęty w porównaniu powiedzmy z fioletowymi. Chyba, aż takiego mocnego kopa nie będzie, że wszystko będziemy kosić na PVE. Dotychczasowe epic są bound to character i można mieć jeden. A jak będzie z własnymi? Epickie nie spowszechnieją?

  Melnikor
  Participant
  #118758

  Kop będzie taki sam jak między rare i v.rare. A na PvE i tak już się kosi wszystko, i to nawet nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego sprzętu.

  Pytanie tylko czy dodatkowy modyfikator będzie można wybrać czy też będzie całkowicie losowy.

  bdzigost
  Participant
  #118765

  Raczej całkowicie losowy. Jak wynik upgradu nie odpowiada, to zaczynamy całą zabawę od nowa 🙂 A to oznacza czas, surowce i dil. Ultra rare też mają 4 modyfikatory, więc nie trzeba będzie się stresować i zastanawiać co wypadnie złotego.

  I. Thorne
  Participant
  #118766

  Jednak zloty musi byc lepszy od ultrafioletu bo nikt nie bedzie bawil sie w upgrade.

   

  A ja sobie raczej nie wyobrazam ponownie lapanie omega markow by zrobic nowy set Adapted MACO bo mi sie zlote modyfikatory nie podobaja.

  Melnikor
  Participant
  #118768

  Obstawiał bym iż sety czy też inne przedmioty "imienne" będą miały przygotowany sztywny schemat upgradu, a losowość będzie dotyczyć raczej tylko podstawowego dropu.

  bdzigost
  Participant
  #118769

  Niekoniecznie, zestaw Aegis na ultra rare dostaje jeden losowy bonus w stosunku do rare. Ale ponieważ i epic i ultra rare mają po 4 bonusy każdy, to jedyną różnicą pomiędzy nimi może być kilka % lepsze właściwości.

  snowman
  Participant
  #118845

   

  New Upgrade Event

  To help promote the new Tech Upgrade system, we’re holding a special event in three parts. Log in to Holodeck during the event and you’ll be able to claim bonus rewards to get a head start on upgrading your equipment.

  You should speak with a special contact to acquire your reward. Starfleet officers speak with Lieutenant Shelby on Earth Spacedock, KDF officers speak with Commander Hugor on Qo’noS, and Romulan Republic officers speak with Lieutenant Tirar at New Romulus Command. In each case, you’ll find your contact at the appropriate ground equipment requisitions area.

  From about 10 AM PDT on September 25 until 10 AM PDT on September 29, you can log in and speak to your faction contact to gain 3 superior ground gear tech upgrades, 3 superior shield tech upgrades, and 1 major tech accelerator.

  From about 10 AM PDT on October 2 until 10 AM PDT on October 6, you can log in and speak to your faction contact to gain 3 superior science tech upgrades, 3 superior engineering tech upgrades, and 1 major tech accelerator.

  From about 10 AM PDT on October 9 until 10 AM PDT on October 13, you can log in and speak to your faction contact to gain 3 superior beam tech upgrades, 3 superior cannon tech upgrades, 3 superior projectile tech upgrades, and 1 major tech accelerator.

  Log in for all three Tech Upgrade events and you can claim all of the rewards! These items are bound to your character, but each character can claim their own set of the reward items.

  A oto źródłowy dokument http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/7007533-gear-upgrade-event!

   

  Miła niespodzianka:)

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram