Forum Fantastyka Star Trek Ukryte smaczki w nowym Filmie

Ukryte smaczki w nowym Filmie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • Simon
    Participant
    #4619

    Witam!Otwieram ten temat żeby zgromadzić w jednym miejscu to co udało się zauważyć i rozgryźć:Więc Imiona i nazwiska Admirałów którzy zasiadają na auli z kadetami podczas przesłuchania JTKJames Komack - W rzeczywistości był on reżyserem odcinka drugiego sezonu TOS`a pod tytułem "A Piece of the Action"

    Jamjumetley
    Participant
    #72135

    Jak już gdzieś wcześniej pisałem - na posterunku zlokalizowanym na Delta Vega w pomieszczeniu, w którym Kirk i Spock rozmawiają ze Scottym ewidentnie słychać w tle Tribbles 😉

    Slawek
    Moderator
    Simon
    Participant
    #72146

    no nie to jest pójście na łatwiznę 🙂 hehe ale powiem tak jest tego trochę ale nie wszystko 🙂

    zdarom
    Participant
    #72220

    Ja angielskiego nie znam aż tak dobrze aby wiedzieć co tam piszą. Więc napiszę że Scoty "popsuł" psa Archera używając transportera, tak powiedział. Mam nadzieję że dobrze pamiętam napisy.

    Jamjumetley
    Participant
    #72239

    W scenie, w której Kirkowi puchną ręce McCoy po zniknięciu z kadru woła siostrę Chapel. Po chwili słychać odpowiedź.

    Symbolt
    Participant
    #73058

    Ja angielskiego nie znam aż tak dobrze aby wiedzieć co tam piszą. Więc napiszę że Scoty "popsuł" psa Archera używając transportera, tak powiedział. Mam nadzieję że dobrze pamiętam napisy.

    Tak, też to zauważyłem 🙂 Tzn. mówił, że niekoniecznie popsuł - zobaczymy, kiedy pojawi się z powrotem 😉

    T'Maen
    Participant
    #73074

    Ja angielskiego nie znam aż tak dobrze aby wiedzieć co tam piszą. Więc napiszę że Scoty "popsuł" psa Archera używając transportera, tak powiedział. Mam nadzieję że dobrze pamiętam napisy.

    Też to zauważyłam. Piesek istne kuriozum. Z tym , że chyba coś im się czasowo coś pomieszało. Wydaje mi sie , że pies Archera nie powinien był doczekać czasów Scottego nawet w rzeczywistości alternatywnej jaka jest ten film.

    Jamjumetley
    Participant
    #73081

    To nie koniecznie ten sam pies. Może to być inny przedstawiciel tej samej rasy czworonogów. Z drugiej strony - może weterynaria poszła do przodu tak samo mocno jak medycyna...

    T'Maen
    Participant
    #73083

    To nie koniecznie ten sam pies. Może to być inny przedstawiciel tej samej rasy czworonogów. Z drugiej strony - może weterynaria poszła do przodu tak samo mocno jak medycyna...

    wydaje mi się , że wyrażnie Scotty mówił , że to pies Archera. No ale może weterynaria rzeczywiście bardzo mocno się rozwinęła i właściciel zszedł był a pies pozostał.

    Jamjumetley
    Participant
    #73085

    wydaje mi się , że wyrażnie Scotty mówił , że to pies Archera.

    Ale Archer mógł też mieć drugiego psa. Zakładając, że Portos wcześniej odpalił wrotki 🙂

    T'Maen
    Participant
    #73086

    Ale Archer mógł też mieć drugiego psa. Zakładając, że Portos wcześniej odpalił wrotki 🙂

    no tak ale wydaje mi się , że Archer już dawno przed Scottym odpalił wrotki :))))

    a szkoda bo wbrew zdaniu większości na tym forum ja lubiłam ENTka

    cinus
    Participant
    #73091

    Umm, Archer w czasie filmu miałby nie więcej niż 150 lat - to wcale nie musi być tak dużo, jak na stetryczałego admirała GF (wspomnijcie sobie tych z TNG)

    Barusz
    Participant
    #73094

    To był zapewne inny pies, gdyż Portos nie dożył nawet do momentu w przyszłości, w którym rozgrywa się akcja ENT: Twillight (gdyby dożył, to by choćby mignął na ekranie). A on ma miejsce kilka czy kilkanascie lat po trzecim sezonie (nie pamiętam szczegółów). Co ciekawe planowano nakręcić scenę z naszym ulubieńcem i miał go grać stary pies.

    zdarom
    Participant
    #73156

    To by było niezłe 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram