Forum Trek.pl Newsy Star Trek Ukończono szkic scenariusza ST XI

Ukończono szkic scenariusza ST XI

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

W wywiadzie dla Entertainment Weekly Abrams stwierdził, że szkic scenariusza jedenastej części kinowej serii Star Trek został już ukończony. Odmówił jednak komentarzy na temat terminu możliwej premiery filmu.

Abrams zapowiedział, że Star trek XI przeznaczony będzie zarówno dla fanów, jak i dla przeciętnego widza, który o serii wie mało lub wręcz nic. Podkreslił też, że najbardziej zależy mu na widowni z tej drugiej kategorii; jak twierdzi, ludzie ci będą w stanie podejść do filmu z otwartymi umysłami. W najprostszym rozumieniu, oznacza to, że obawia się o reakcję fanów na kolejny prequel po nieudanym "Enterprise"...

Z drugiej strony Abrams wciąż nie potwierdził, że zasiądzie na krześle z napisem "Reżyser" na planie ST XI. Jedyne co powiedział to: "To bardzo ekscytujące móc pracować nad tym projektem. Wciąż jesteśmy na etapie zastanawiania się nad tym 'jakim cudem u licha to zrobimy?'".

Oryginalną wiadomość można znaleźć tutaj.

Cross
    Keymaster

Abrams zapowiedział, że Star trek XI przeznaczony będzie zarówno dla fanów, jak i dla przeciętnego widza, który o serii wie mało lub wręcz nic. Podkreslił też, że najbardziej zależy mu na widowni z tej drugiej kategorii

Czyli już wiadomo czego można się spodziewać :[

fluor
    Keymaster

Bez przesady. ST IV: The Voyage Home tez jest zrobiony z pewnym dystansem i przymruzeniem oka, a przy okazji jest to jedna z najciekawszych wg nietrekerow produkcja trekowa... Z ST:XI tez nie musi byc zle.

Pah Wraith
    Participant

OK, ale to było zakończenie trylogii i w ogóle poważnie powiązany z całością Treka "odcinek" a nie coś dla "nie fanów". Ostatnio tak reklamowano Nemesis i patrz co wyszło :]

fluor
    Keymaster

Voyage Home jest atrakcyjny dzieki przeniesieniu sie w czasie i calej przygodzie z humbakami, co naprawde nie bylo wymuszone przez scenariusz poprzednich czesci.Nemesis... i watek wojny klonow to krok w innym kierunku, dla mnie zupelnie blednym. Znacznie lepiej wypada ST:Insurrection, ktory takze mozna smialo polecic laikom i nie ryzykowac u nich trekofobii 😉

Pah Wraith
    Participant

Nemesis... i watek wojny klonow to krok w innym kierunku, dla mnie zupelnie blednym. Znacznie lepiej wypada ST:Insurrection, ktory takze mozna smialo polecic laikom i nie ryzykowac u nich trekofobii 😉

No, niestety. Myślałem kiedyś tak samo i (jakieś 6 lat temu) pożyczyłem koledze kasetę (ech, złote czasy wtedy jeszcze były :P) z INS. Obejrzał, ale nic poza atrakcyjnymi kobietami go nie przyciągnęło. A jest kinomanem z bardzo otwartym umysłem... :]

Cross
    Keymaster

Miejmy nadzieję, że za bardzo nie popłyną w tę stronę "dla nie-fanów". A Voyage Home - jak dla mnie genialny.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram