Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw?

UE za....Czy przeciw?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 221 total)
  • Author
    Posts
  • Q
    Participant
    #1770

    Integracja...

    Krusty
    Participant
    #9825

    E Q czyki w sumie to i tak wychodzi że jesteś za ❗ Ty mały, przewrotny, pokręcony: :twisted:. W sumie mi tak to wisi bo jestem ZA ❗

    Q
    Participant
    #9835

    A czy mowilem ze nie??? 😉

    Co do Unii nie ma zartow to jak Gwiezdna Flota...

    A przy okazji Krusty dzieki za komplement...

    fluor
    Keymaster
    #9838

    W kwestii formalnej pytanie zostało źle zadane.

    Powinno brzmieć:

    Czy jesteś za pozwoleniem na wykupywanie ziemii przez cudzoziemców, wzrostem cen i ingerencje Parlamentu Europejskiego w RP.

    Zresztą powiązanie sprzeciwu wobec akcesji z Sz.P. A.Lepperem jest dużym nietaktem.

    😆

    Q
    Participant
    #9839
    Czy jesteś za pozwoleniem na wykupywanie ziemii przez cudzoziemców, wzrostem cen i ingerencje Parlamentu Europejskiego w RP.

    Tego nie jestem taki pewny...

    Zresztą powiązanie sprzeciwu wobec akcesji z Sz.P. A.Lepperem jest dużym nietaktem.

    Z nim ma wieksza sile

    fluor
    Keymaster
    #9859

    No nie wiem... Ja rozumiem, że w Mesie mógłbyś taką ankietę zarzucić - czy popieracie Millera czy Leppera, ale to wszystko jest takie... takie pretensjonalne, niedoskonałe, upraszczające, sprzeczne.

    Myślę, że tu powinno być coś jednoznacznego: TAK, NIE. Sprawa prosta, żadnych udziwnień.

    Po prostu dajesz w ankiecie dwie odpowiedzi, rzekomo przeciwstawne i wyczerpujące wszystkie opcji a ja tam siebie nie znajduję.[code=auto:0]

    No nie wiem... Ja rozumiem, że w Mesie mógłbyś taką ankietę zarzucić - czy popieracie Millera czy Leppera, ale to wszystko jest takie... takie pretensjonalne, niedoskonałe, upraszczające, sprzeczne.

    Myślę, że tu powinno być coś jednoznacznego: TAK, NIE. Sprawa prosta, żadnych udziwnień.

    Po prostu dajesz w ankiecie dwie odpowiedzi, rzekomo przeciwstawne i wyczerpujące wszystkie opcji a ja tam siebie nie znajduję.

    Q
    Participant
    #9872

    Zmienic juz sie nie da.

    bez utraty wynikow glosowania

    Dobra mozna zalozyc ze Lepper do tego nic nie ma.

    Sorry ze uogolnilem

    fluor
    Keymaster
    #9881

    Spoko. Mod też człowiek. 😉

    OmegaOne
    Participant
    #9915
    Quote:
    Zmienic juz sie nie da.

    bez utraty wynikow glosowania

    Dobra mozna zalozyc ze Lepper do tego nic nie ma.

    Sorry ze uogolnilem

    hmm....a mnie sie wydawalo ze jest taka opcja w ankiecie jak "aktualizuj" ... eh widocznie mi sie przywidzialo 😉

    Q
    Participant
    #9919

    A jednak byla...

    No i koniec z Lepperem.

    bashir13
    Participant
    #10081

    W kwestii formalnej pytanie zostało źle zadane.

    Powinno brzmieć:

    Czy jesteś za pozwoleniem na wykupywanie ziemii przez cudzoziemców, wzrostem cen i ingerencje Parlamentu Europejskiego w RP.

    😆

    Pytanie powinno brzmieć:

    "Czy nie negujesz faktu swojego sprzeciwu wobec potwierdzenia braku poparcia dla wycofania inicjatywy zaprzeczenia przez Prezydenta RP zrezygnowania z odmowy ratyfikacji układu akcesyjnego z Unią Europejską?"

    😆 😆 😆

    P.S. Pytanie podpatrzone na stronie http://www.joemonster.org/ - to tak w kwestii formalnej.

    TeMPOraL
    Participant
    #10252

    =/= Cóż można powiedzieć -- z Unii ma wyrosnąć biurokratycza organizacja zwana "Hegemonia Europejska", więc sam już nie wiem. BTW. rezerwuje ktoś bilety na samolot do stanów na 5 lipca 2063????? =/=

    Thengel
    Participant
    #10304

    Hmmm... mało tych przeciwników UE...A ja tyż jestem za. Bo zauważcie jeszcze jeden aspekt. UE może być "konkurencją" dla USA. A tak "konkurencją". USA czuje się zbyt silne. Lekceważy sobie rezolucje ONZ! Tak więc musi powstać silny przyjaciel który może się Stanom przeciwstawić. Uznacie mnie za ofiarę lewackiej propagandy może i tak jest ale ja uważam to za prawdę. Bo to wszystko to fakty.

    Tazman
    Participant
    #10464

    Hmmm... mało tych przeciwników UE...

    A ja tyż jestem za. Bo zauważcie jeszcze jeden aspekt. UE może być "konkurencją" dla USA. A tak "konkurencją". USA czuje się zbyt silne. Lekceważy sobie rezolucje ONZ! Tak więc musi powstać silny przyjaciel który może się Stanom przeciwstawić. Uznacie mnie za ofiarę lewackiej propagandy może i tak jest ale ja uważam to za prawdę. Bo to wszystko to fakty.

    Z jednej strony masz rację, ale zauważ, że Unia Europejska jest młodym tworem i nadal istnieją wewnętrzne konflikty i niedomówienia więc nadal na razie Zjednoczona Europa będzie mogła bruździć Stanom w takim stopniu w jakim bruździ i bruździła do tej pory.

    Poza tym jak myślisz czy Polska i Wielka Brytania tak na żądanie Francji i Niemiec wyprą się USA wątpie. Pomyślcie Unia unią ale Francuzi zostaną Francuzami, Niemcy niemcami a Polacy polakami od co. To jest różnica dużo bardziej znacząca od Teksańczyków czy kalifornijczyków.

    fluor
    Keymaster
    #10469

    UE nie jest żadnym konkurentem dla Stanów, nie dorasta im nawet do pięt. Czy to dobrze, czy to źle, USA nie ma przeciwwagi - no chyba, że szeroko zakrojona opozycja Chiny-Rosja-UE-i co tam jeszcze (czyli Ziemia kontra USA).Ciekawe jak będzie się dalej rozwijała współpraca na froncie USA-Polska-UE. Z punktu widzenia Unii jak bardzo tak kochamy Stany, to dlaczego nie zostaniemy 52 stanem 😛 a nie tutaj im kulturalną Europę bałamucimy 😛 😛

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 221 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram