Forum Trek.pl Newsy Star Trek Udostępniono fragmenty ścieżki dźwiękowej "Star Trek"

Udostępniono fragmenty ścieżki dźwiękowej "Star Trek"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4522

  Termin wydania płyty ze ścieżką dźwiękową do filmu "Star Trek" to 5 maja, ale w ramach akcji promocyjnej udostępniono już szczegółowe informacje - tytuły i długości utworów. Tym razem możemy posłuchać fragmentów muzyki z filmu.

  [more]Cztery 30-sekundowe fragmenty zostały udostępnione na YouTube (i jeszcze więcej muzyki: YouTube). Dzięki nim możemy już teraz spróbować sobie wyobrazić jak będzie brzmiała kompozycja w oryginale. Jest to także zachęta dla osób zastanawiających się nad zakupem płyty w systemie przedsprzedaży.

  Dołączona grafika

  Autorem muzyki jest Michael Giacchino, kompozytor pracujący przy m.in.: "Ratatuj", "Zagubionych", "Iniemamocnych" i "Medal of Honor".

  Źródło: TrekWeb[/more]

  Tsalex
  Participant
  #70828

  Bardzo dobra ścieżka dzwiękowa do STXII pasuje w sam raz

  fluor
  Keymaster
  #70829

  Chyba do ST XI 😉 Zobaczymy jak będzie współgrała z obrazem, ja liczę na ciarki na plecach inaczej będę zawiedziony.

  Piotr
  Keymaster
  #70859

  Mi sie nie spodobalo. Fakt, ze to tylko fragmenty, wiec oceniac calosci z gory nie zamierzam, ale to, co uslyszalem nie wywolalo we mnie pozytywnych emocji.

  Lo'Rel
  Participant
  #70864

  I ja przyznaję, że specjalnie mnie te urywki nie poruszyły. Jedynie "oryginalny" motyw w end credits brzmi ciekawie. Reszta jakoś tak pospolicie, ale może się to zmienić w połączeniu z obrazem.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram