Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Tytuł trzeciego filmu SG1 potwierdzony

Tytuł trzeciego filmu SG1 potwierdzony

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant

Ujawniono tytuł roboczy kolejnego filmu pełnometrażowego osadzonego w uniwersum Stargate SG1. W Stargate: Revolution ponownie spotkamy się z serialowymi bohaterami, w tym oczywiście z Richardem Deanem Andersonem.

[more]

Dołączona grafika

Tytuł ogłosił na swoim blogu scenarzysta i producent - Joseph Mallozzi. Jak na razie trudno cokolwiek więcej powiedzieć na temat kolejnego, już trzeciego filmu mającego trafić bezpośrednio na DVD. Produkcja została odstawiona na bok z powodu problemów natury ekonomicznej, z którymi borykało się studio MGM. Oprócz Revolution, w "lodówce" leży jeszcze podobny projekt oparty na spin-offie SG1 - Stargate Atlantis. Zatytułowany został Stargate: Extinction. Należy zaznaczyć, że priorytetem jest w chwili obecnej film będący przedmiotem tego newsa.

Dołączona grafika

Scenariusz napisany został przez Brada Wrighta i Carla Bindera, obecnie zaangażowanych jako producenci wykonawczy Stargate: Universe. Historia ma się dziać gdzieś pomiędzy Stargate: Continuum, a początkiem emitowanego właśnie serialu. Wright powiedział fanom zebranym na konwencie w Vancouver, że mają historię, która jest świetna dla postaci O'Neilla. Mówiąc "świetna", ma na myśli powrót w wielkim stylu.

Przy okazji informujemy, że 18-ego lutego w kolekcji The Best of Science Fiction ukaże się wspomniany wyżej, drugi film o przygodach SG1 - Stargate: Continuum. Cena wyniesie 29,87 PLN.

Źródło: Gateworld.net[/more]

bajka20
    Participant

Bardzo sie ciesze, ze nakreca trzeci film SG1. Tylko, ze znowu dluzej trzeba bedzie czekac na film SGA. Jak ja bym chciala aby nakrecili nastepne sezony SGA.

Jamjumetley
    Participant

Ja tak samo. SGA wolę od SG1 🙂

bajka20
    Participant

Bardzo mnie interesuja Wraith i chcialabym czegos wiecej sie o nich dowiedziec. Mogli by tez rozwinac watek Asgardow.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram