Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Tytuł trzeciego filmu SG1 potwierdzony

Tytuł trzeciego filmu SG1 potwierdzony

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5173

  Ujawniono tytuł roboczy kolejnego filmu pełnometrażowego osadzonego w uniwersum Stargate SG1. W Stargate: Revolution ponownie spotkamy się z serialowymi bohaterami, w tym oczywiście z Richardem Deanem Andersonem.

  [more]

  Dołączona grafika

  Tytuł ogłosił na swoim blogu scenarzysta i producent - Joseph Mallozzi. Jak na razie trudno cokolwiek więcej powiedzieć na temat kolejnego, już trzeciego filmu mającego trafić bezpośrednio na DVD. Produkcja została odstawiona na bok z powodu problemów natury ekonomicznej, z którymi borykało się studio MGM. Oprócz Revolution, w "lodówce" leży jeszcze podobny projekt oparty na spin-offie SG1 - Stargate Atlantis. Zatytułowany został Stargate: Extinction. Należy zaznaczyć, że priorytetem jest w chwili obecnej film będący przedmiotem tego newsa.

  Dołączona grafika

  Scenariusz napisany został przez Brada Wrighta i Carla Bindera, obecnie zaangażowanych jako producenci wykonawczy Stargate: Universe. Historia ma się dziać gdzieś pomiędzy Stargate: Continuum, a początkiem emitowanego właśnie serialu. Wright powiedział fanom zebranym na konwencie w Vancouver, że mają historię, która jest świetna dla postaci O'Neilla. Mówiąc "świetna", ma na myśli powrót w wielkim stylu.

  Przy okazji informujemy, że 18-ego lutego w kolekcji The Best of Science Fiction ukaże się wspomniany wyżej, drugi film o przygodach SG1 - Stargate: Continuum. Cena wyniesie 29,87 PLN.

  Źródło: Gateworld.net[/more]

  bajka20
  Participant
  #81364

  Bardzo sie ciesze, ze nakreca trzeci film SG1. Tylko, ze znowu dluzej trzeba bedzie czekac na film SGA. Jak ja bym chciala aby nakrecili nastepne sezony SGA.

  Jamjumetley
  Participant
  #81366

  Ja tak samo. SGA wolę od SG1 🙂

  bajka20
  Participant
  #81367

  Bardzo mnie interesuja Wraith i chcialabym czegos wiecej sie o nich dowiedziec. Mogli by tez rozwinac watek Asgardow.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram