Twój sposób na Dilithium

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 79 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #102986

    Najłatwiej zawołać kogoś na #Polska - pomożemy. 😉 W jakich godzinach robisz to daily?Oczywiście da się to zrobić samemu, ale trzeba dobrze znać swoje skille. Są też różne taktyki. Ja np. jeśli nie zniszcze szybko paru pierwszych okrętów, a widzę, że nie wytrzymam, to "zaczepiam" kogo się da i ucie... wykonuję manewr taktycznego odwrotu. ;> Wróg leci za mną, ale dość wolno. Mam wtedy czas się podleczyć, a satelita chwilę wytrzyma. Taktyka hit&run często jest skuteczna.

    Lafiel
    Participant
    #102987

    Jestem Science w Science statku :PCóż ja za "punkt honoru" postawiłam sobie bronić satelity i zabić wrogie statki, w sumie to nie pomyślałam że można odlecieć by ich odciągnąć :eek:, poza tym nie wiem ile czasu trzeba wytrzymać by satelita się naprawiła Ale spoko, jak będę w grze i zabiorę się za tego q to poproszę o pomoc (w sumie myślałam że to solo q 😉 ) Dzięki za rady.

    Zarathos
    Participant
    #102988

    Bo to jest solo quest. Nie trzeba ich odciągać, nawet baterie nie są potrzebne. Jeżeli jesteś sci to masz sci-team i hazard emmiters (albo powinnaś mieć). Sci-team regeneruje pola, hazard team kadłub + daje jaką taką osłonę do kadłuba na ileś tam sekund. Inżynier powinien mieć Emergency Power to Shields (1) - włączenie najpierw EptS a potem sci-team regeneruje pola niemal w 100%. Jeżeli nie operujesz polami ręcznie (strzałki kierunkowe na klawiaturze albo mysza) to dobrze taktyka okrętowego wyposażyć w Tactical Team 1 - z automatu będą się ustawiać odpowiednie fragmenty pól tak, żeby w kierunku wroga zawsze mieć najsilniejsze. Jeżeli masz możliwości to warto inżyniera wyposażyć też w Polarize Hull - wzmacnia kadłub.Sama misja - startujesz misję, przełączasz uzbrojenie na 100% mocy, silniki i aux na 25% (minimum) - Pola osłonne dostają resztę energii. Potem naprawiasz satelity i jak się pojawią wraże okręty atakujesz największego. Jak go rozwalisz, to hazard emmiters, regenerujesz pola i dawaj w te mniejsze. A potem jak trzeba to powtarzasz.Jakbyś potrzebowała pomocy to Aiien Teer@zarathos1978 - zazwyczaj siedzę w tamtych okolicach, bo najwięcej czasu spędzam w Ker'rat goniąc Klingonów.

    Reyden
    Participant
    #102990

    Sam przed chwilą wykonałem ten Quest .Lvl 23 z Akirą , broń - Ciężkie podwójne działko disruptorowe / plazmowe MK IV Niebieskie ( mam oba ) , 2 x fazer beam MK IV Zielone i 1x Torpeda plazmowa niebieska . Do tego skille typu Torpedo Spread / Torpedo High Yield ( mam 2 taktycznych BO ) , Canon Rapid I/II i kilka innych - działka strzelają po ~ 1 100 DMG .Sama walka zajęła mi może minutę lub dwie - wszystko przez wolniejsze manewry .

    Piotr
    Keymaster
    #103000

    Ale spoko, jak będę w grze i zabiorę się za tego q to poproszę o pomoc (w sumie myślałam że to solo q 😉 ) Dzięki za rady.

    Niemal każdy solo q mozna robić w teamie - bywa ciekawiej. 😉

    Reyden
    Participant
    #103055

    Wracając do sposobów na szybkie i proste zdobywanie Dillithium .Ostatnio myślę nad pewnym sposobem ( nie wiem czy każdy ma taką możliwość ) .Stworzyć postac główną którą będziemy grać normalnie oraz 1-2 dodadkowe do farmienia D .I tak robimy raz dziennie :Investigate Officer Reports (Daily) , History 102: Alpha Quadrant Midterm i odpowiednik KDF .~ 15 minut roboty ( wliczając trochę biegania i czas na przelogowania ) , zero walki a mamy prawie 6k Dilithium dziennie ( przy 3 postaciach ) , przy 2 postaciach wychodzi niecałe 4k dlithium .Ja mam możliwość stworzenia 3 postaci ( jedna była z wersji retail + 2 wolne sloty ) .Muszę obczaić misje na froncie Breen i w Eta Eridanii .Btw. Misja od tego Ferengi z obroną zbiorników Deuteru najwyraźniej nie daje D . Zrobiłem ją po raz kolejny i znowu nie dostałem D .

    Flashbones
    Participant
    #103056

    Btw. Misja od tego Ferengi z obroną zbiorników Deuteru najwyraźniej nie daje D .

    Zrobiłem ją po raz kolejny i znowu nie dostałem D .

    Dostaje się dilithium po osiągnięciu 50 levelu.

    Reyden
    Participant
    #103057

    Aha Zdajsie też misja z pomocą dla Frachtowca Sh'mar wymaga wysokiego levelu aby dostać Dilithium .

    Lafiel
    Participant
    #103062

    Stworzyć postac główną którą będziemy grać normalnie oraz 1-2 dodadkowe do farmienia D .

    I tak robimy raz dziennie :

    Investigate Officer Reports (Daily) , History 102: Alpha Quadrant Midterm i odpowiednik KDF .

    ~ 15 minut roboty ( wliczając trochę biegania i czas na przelogowania ) , zero walki a mamy prawie 6k Dilithium dziennie ( przy 3 postaciach ) , przy 2 postaciach wychodzi niecałe 4k dlithium .

    Ja mam możliwość stworzenia 3 postaci ( jedna była z wersji retail + 2 wolne sloty ) .

    Nie bardzo rozumiem jak by to miało działać...

    Owszem mam postać Fed i na niej "farmie" sobie Dilithium, ale jak zrobię postać KDF to wszak "farmie" Dilithium na tamtej postaci i nijak nie mogę przenieść Dilithium bo są przypisane do postaci KDF... Poza tym na postaci KDF też się kiedyś Dilithium przyda ;D Tj. wiem że da się przenieść Dilithium z jednej postaci Fed na drugą bo sama tak zrobiłam ale z KDF?!? 😉

    Investigate Officer Reports - hmmm nie sądzę żeby ukończenie 3 foundary missions było takie szybkie że całość farmienia na dzień 15 min zajmie O.O Chyba że czegoś o tych "autorskich' misjach nie wiem 😛

    Melnikor
    Participant
    #103064

    Przenieść refained dilithium możesz poprzez Dilithium Exchange. Nieważne czy fed czy kdf jest to wspólne dla całego konta.Co do foundry to jestem niemalże w 100% pewny że już ktoś zrobił misje typu "one click" właśnie dla farmienia dili.

    Lafiel
    Participant
    #103066

    Ciekawe, może polskie community już ma takie "swoje" misje? 😉

    Reyden
    Participant
    #103067

    Szybkie misje w Foundry zostały zrobione już dawno - niektóre robi się w 15 s , inne w kilka minut . Wspisujesz szukacje misji Foundry słowo Quick i wyskoczą ci misje , najlepsze są te oznaczone FEd Quick .Bierzesz je ( 3 wystarczą ) , potem udajesz się do ESD , przy wyjściu z pomieszczenia transportera masz konsowlę na ścianie ( kiedy weźmiesz misje będzie na niej znak interakcji ) .Niecała minuta jak już jesteś w ESD . A co do przekazywania D między postaciami to proste - wystarczy kupić CP i zaraz potem je sprzedać ( choć wystarczy chyba opcja 1 ) , dilithium ląduje w zakładce Exchange , poctacią do której chcesz przekazać D klikasz Windraw i gotowe . Kolejne 30-40 minut , misje Traelus System - Satellite Repair i Strange New World i wpada nam 1 920 D .

    Lafiel
    Participant
    #103068

    No, nic dzięki za objaśnienie w takim razie - trzeba "sposobu" spróbować 😉

    Melnikor
    Participant
    #103348

    Następna farma do orania dilithu (1440 sztuk) tym razem dla dwóch lub więcej osób. Mianowicie 3 walki na arenie do zaliczenia poprzez Chelange (min. do 5 zwycięstw). Najlepsze jest to że nie jest to daily (jak podał Slawek) tylko tak samo jak warzone misja powtarzalna do bólu.

    Slawek
    Moderator
    #103349

    To jest daily. Albo inaczej, zdaje się, że są dwie misje - jedna daily, i jedna powtarzalna. Można robiąc 3 areny zdobyć 2880 dilithium, ale potem każda następna to już 1440. To samo tyczy się Warzone - jedno to daily, a drugie powtarzalne.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 79 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram