Forum Trek.pl Newsy Fantastyka TVN7 pokaże The Big Bang Theory

TVN7 pokaże The Big Bang Theory

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Author
    Participant

Jak informuje m.in. cyfraplus.pl, już za niecały tydzień, w poniedziałek 31 VIII br. TVN7 rozpocznie emisję amerykańskiego serialu komediowego The Big Bang Theory.

[more]Choć nie jest to serial sci-fi, to jednak wiadomość ta powinna zainteresować większość z nas, opowiada on bowiem o grupce stereotypowych amerykańskich nerdów - mózgowców rozkochanych w nauce, równaniach, fizycznych wzorach i... w kinowych oraz telewizyjnych produkcjach fantastyczno-naukowych. Nietrudno się domyślić, że jest także wręcz naszpikowany odwołaniami i aluzjami do Star Treka i nie tylko. Było to już zresztą wspominane na naszym forum.

Nie jest to polska premiera, pierwszy sezon serialu był już nadawany w tym samym paśmie w zeszłym sezonie.[/more]

Match
    Participant

To już jutro o 19.35.Odcinek razem z reklamami trwa 30 minut, także warto zobaczyć choć na próbę.Obejrzałem pierwszy sezon i mogę ten serial szczerze polecić - dawno nie oglądałem niczego, co by mnie śmieszyło odcinek po odcinku przez cały czas jego trwania!

lszekg
    Participant

To coś w stylu przyjaciół?

Piotr
    Keymaster

Powiedzmy, że tak. Tylko że główni bohaterowie to nerdy sci-fi. 😉

r_ADM
    Participant

nerdy sci-fi to olbrzymie niedopowiedzenie ;P

Piotr
    Keymaster

Niech sam się przekona. 😉

Barusz
    Participant

To coś w stylu przyjaciół?

Nawet coś w rodzaju Ross&RachelStory się objawia 😉

Aquenral
    Participant

Kolega mi o tym wczoraj wspominał... Trzeba będzie obejrzeć :>

Barusz
    Participant

Obejrzyj, z tego co pisałeś, m.in. w profilu, to obok Star Wars najbardziej lubisz BSG. A nawiązanie do tego serialu jest z tego co pamiętam jeszcze przed czołówką pierwszego odcinka 😉

Aquenral
    Participant

No to mnie przekonałeś 🙂

Match
    Participant

Uwaga spojler:I Leonard ma w szafie oryginalny skafander z oryginalnego bsg - ale nie zakłada go na Halloween, bo to skafander, a nie kostium 😀

Jamjumetley
    Participant

Match - powiem tylko, że też bym chciał 😀

Aquenral
    Participant

A ja nieszczególnie jakoś.W szafie wolałbym na przykład mieć Szóstkę 😛

Barusz
    Participant

...ale już w głowie to niekoniecznie 😉

Ok. już wiadomo, że zaraz po pierwszym sezonie stacja wyemituje w tym samym paśmie drugi i tym razem będzie to chyba polska prapremiera ("chyba", bo czasy są takie, że nigdy nie wiadomo, czy coś wcześniej nie leciało na jakimś bardziej niszowym kanale typy Comedy Central) ;>

biku1
    Participant

stacja wyemituje w tym samym paśmie drugi i tym razem będzie to chyba polska prapremiera ("chyba", bo czasy są takie, że nigdy nie wiadomo, czy coś wcześniej nie leciało na jakimś bardziej niszowym kanale typy Comedy Central) ;>

Tym razem to będzie prawdziwa premiera bo drugiego sezonu jeszcze w Polsce nie emitowano. A co do CC to tam nigdy TBBT nie leciało.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram