Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Star Trek Państewka Tura 72 Informacje i zmiany

Tura 72 Informacje i zmiany

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author
    Participant

Ogłoszenia i reklamy:

-Ogłoszono powstanie Organizacji Narodów Zachodnich, o profilu obronnym. Państwami założycielami są: Unia Cardasiańska, Volkan, J'Naii, Hallianie, Xarantin, Remanie, Efrosianie, Trill, Xarantinianie oraz Shivolian

-Kłopoty Federacyjnego Admirała. Jak donoszą media, sprawa ma swoje korzenie przed kilkudziesięciu laty gdy Admirał był zamieszany w produkcje i rozprzestrzenianie farby do bodypaintingu.

14587866533d850c3a1500d2cc917a52.jpg

orion_carrie_fisher__celebrity_star_trek

Prawdopodobnie to nie jedyne problemy Admirała.

cosplay-startrek-pregnant-sign-kirk-was-

-Niezależna Agencja Prasowa zapytała ministra Bajorańskiej Milicji o niedawno wygrany przez Klingońskie stocznie (KZO) kontrakt na dostawę okrętów. Minister stwierdził tylko że "negocjacje offestowe idą w złą stronę, Klingoni nie wywiązują się ze zobowiązań".

2501_4.jpg

ps. Przepraszam ze tyle mi zajęło.

fluor
    Keymaster

KZO nie komentują szczegółów zawieranych bądź negocjowanych umów handlowych publicznie, zajmujemy się produkcją i sprzedażą okrętów.

Bill Klingon z KZO informuje, że na rynku Certyfikatów Splendiżu mamy już jednostki o wartości 145000 darseków, które co turę przynoszą pasywny dochód ich właścicielom. To bezpieczny i bezkonkurencyjny sposób na pomnożenie Twoich pieniędzy - skorzystaj już dziś: http://pl.kor-klingonska-agencja-prasowa.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Fluorix/Certyfikaty_Splendi%C5%BCu

Yoko Hino
    Participant

Jest 1/4 rozkazów na turę 73.

Wiem że to tak troche zawieje z mojej strony hipokryzją co do terminów, 😛 ale czy brak rozkazów nie jest spowodowany tym że zapomniałem podać tym razem terminu?

ps. Jeśli ktoś próbował się ze mną ostatnio kontaktować przez gg to informuje, że niestety nie jestem już na gg osiągalny.

Pitmistrz
    Participant

Deadline jest dobry. Dawaj Deadline.

Turę wyślę jutro.

Yoko Hino
    Participant

Jest 2/4 rozkazów na turę 73.

Tura się robi, mam rozkazy Cardasian, niemam Ferengi.

ps. Po perypetiach udało mi sie gg odzyskać, wiec jednak dalej jestem pod nim osiągalny.

Ferengi zrezygnowali z powodu braku czasu.

Zostaje standardowy skład:

-Cardasianie

-Federacja

-Klingoni

Pitmistrz
    Participant

Czyli wraca poprzedni zarząd?

Yoko Hino
    Participant

Tak, ach te nagłe zmiany rządu. Normalnie jak w kalejdoskopie...

Kasia mi właśnie uświadomiła że obecny układ trzyma władze nad galaktyką od 2011 😛

Katia
    Participant

A tam zarząd, układ 😉

Przetrwali najsilniejsi. Rozgrywka ma ponad 5 lat.

Pitmistrz
    Participant

Jak tak dalej pójdzie pewnie pogramy jeszcze kolejne 5 jak nie lepiej. 😀

Katia
    Participant

Jak sobie nawzajem państw nie podbijemy to nawet i dłużej.

Pitmistrz
    Participant

Myślisz że tak łatwo było by któreś z tych wielkich państw podbić?

Ja tam współczuję temu który by robił inwazję planetarna Fluorowi, praktycznie 100% populacji pod bronią. 🙂

Katia
    Participant

Jak się ma czym przyleciec to po co inwazję robić.

Nie to żebym planowała komuś wjazd robić. Unia to najlagodniejsze państwo w galaktyce.

Yoko Hino
    Participant

Do tej pory w sumie nikt nie robił inwazji na taką skalę. Wszystko ograniczało sie do klepania w kosmosie i pojedynczych starć na planetach.  Tylko Omusowi się udało zniszczyć obrone planetarną i cały przemysł przeciwnika. A i tak tylko dlatego, że przeciwnika nie było w domu, wysłał wszystkie okręty z dala od państwa. Konwencjonalna wojna dwóch graczy mogła by być ciekawa, zwyciężyłby pewnie ten co miałby dobry plan jak to zrobić. 

Pitmistrz
    Participant

I większą flotę. 😀

Katia
    Participant

I większe jaka, albo jajniki. Dziewczyn w star treku, nigdy za dużo.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram