Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Star Trek Państewka Tura 66 Informacje i zmiany

Tura 66 Informacje i zmiany

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • Yoko Hino
  Participant
  #8530

  Ogłoszenia i reklamy:

  -Telewizja Cardasiańska prezentuje film dokumentalny o kulturze Klingońskiej:

   

  -W Bajorańskim przetargu na 70 nowych okrętów, wygrało Imperium Klingońskie. Oferty Ferengi i Technodyne Industries zostały odrzucone ze względów formalnych.

   

  -Odbyły się wyścigi u Aksani. Wygrali Mawasi, kolejne miejsca zajęli: 2.Lyrianie 3.Cardasianie, 4.Aksani, 5.Klingoni, 6.Federacja, 7.Ferengi. 8.Krenim, 9. Dominium. Tegoroczna edycja stanowiła dla wszystkich niemałe zaskoczenie, zarówno wysoka pozycja Lyran jak i spadnięcie Dominium na ostatnie miejsce. Wyścigi były transmitowane i można je było odebrać na Argus Array. Zapowiedziano kolejne wyścigi za 4 tury (70 tura)

   

   

   

  Na rozkazy czekam do 26 Marca.

  fluor
  Keymaster
  #122428

  Obligacje KZO nie wypaliły, ale KZO przygotowało nowy produkt: http://pl.kor-klingonska-agencja-prasowa.wikia.com/wiki/Blog_u%C5%BCytkownika:Fluorix/Certyfikaty_Splendi%C5%BCu

  Być może teraz da się namówić kogoś, by zarabiał razem z Billem Klingonem. 😉

  Yoko Hino
  Participant
  #122430

  One są na okaziciela?

  fluor
  Keymaster
  #122431

  Tak, mogą kupować państwa, firmy jak i osoby prywatne. Mogą także być przedmiotem handlu pomiędzy państwami trzecimi, po prostu KBC wypłaca odsetki właścicielowi certyfikatu.

  Yoko Hino
  Participant
  #122432

  Bardzo mnie to cieszy. Natomiast Bank Ferengi kreci nosem ze jest termin ważności, takie coś wedle bankierów Ferengi zatraca sens długofalowych inwestycji oszczędnościowych. 

  fluor
  Keymaster
  #122433

  Termin ważności wynosi 100 tur, to dość odległa perspektywa, ale jeszcze uchwytna dla długofalowego inwestora. Natomiast jeżeli ktoś nie chce czekać 100 tur, to co 10 tur będzie możliwość sprzedaży Certyfikatu do KBC.

   

  Lord Zuber poinformował, że zaoferował bezpłatnie po 5 certyfikatów dla każdego z członków Paktu Północnego (o ile zainteresowany rząd wyrazi zgodę na otrzymanie tych środków) w ramach inwestycji w obronność sojuszników. Podobna oferta zostaje skierowana także do każdego z członków Ligi Narodów. Wystarczy, że zainteresowany rząd przyśle swojego przedstawiciela po ich odbiór.

   

  Inwestorzy zainteresowani zakupem komercyjnym proszeni są o kontakt z Klingońskimi Zakładami Okrętowymi i Billem Klingonem.

  Yoko Hino
  Participant
  #122434

  Po tym jak to napisałeś i upubliczniłeś, natychmiast ambasador Ferengi teleportował się bezpośrednio do domu Billa Klingona po odbiór certyfikatów. 😀

  fluor
  Keymaster
  #122435

  Pierwszy szczęśliwy właściciel 🙂

  Yoko Hino
  Participant
  #122445

  Jest 1/3 rozkazów na turę 67.

  Pitmistrz
  Participant
  #122464

  Dobra tura poszła.

  Yoko Hino
  Participant
  #122468

  Jest 2/3 rozkazów na turę 67.

   

  Od Kasi nie dostałem rozkazów. Robię turę.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram