Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Star Trek Państewka Tura 60 Informacje i zmiany

Tura 60 Informacje i zmiany

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Yoko Hino
    Participant
    #8401

    Terminowo dostałem tylko rozkazy od Federacji i Klingonów. Z Kzinti nie mam chwilowo kontaktu.

    Podejrzewam że w najbliszych 2 tygodniach w tej materii nic sie nie zmieni. Więc pytanie do Federacji i Klingonów, czekamy standardowe 2 tygodnie czy tylko jeden na rozkazy dla 61 tury? Wszystko zależy od Was dwójki.

     

     

    Ogłoszenia i reklamy:

    -Technodyne Industries z dumą ogłasza że w turze 61 otwierają pasażerskie połączenie Imperium Romulańskie - Unia Cardasiańska, Unia Cardasiańska - Imperium Klingońskie, Unia Cardasiańska - Konfederacja Breen i Unia Cardasiańska - Zjednoczona Federacja Planet. Zapraszamy do podróży, liniowce Technodyne Industries zapewniają najszybszą i najbezpieczniejszą podróż między cywilizacjami.

     

     

    Nie mam dalej kontaktu z grającymi Dominium i Bajoranami.

    fluor
    Keymaster
    #121638

    Moim zdaniem warto poczekać 2 tygodnie, może są akurat na wakacjach?

    Yoko Hino
    Participant
    #121639

    yop, czyli standardowe 2 tygodnie.

    Yoko Hino
    Participant
    #121745

    Jest 2/6 rozkazów na turę 61.

    fluor
    Keymaster
    #121749

    Ja z opóźnieniem, ale wysłałem parę dni temu. Przepraszam współgraczy, ale miałem natłok spraw różnego rodzaju. Teraz już będzie tylko lepiej 😉

    fluor
    Keymaster
    #121783

    gramy jeszcze?

    Pitmistrz
    Participant
    #121796

    Wygląda na to że Yoko trochę zaginął w akcji. :/

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram