Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Star Trek Państewka Tura 58 Informacje i zmiany

Tura 58 Informacje i zmiany

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Yoko Hino
    Participant
    #8333

    Wedle planu na rozkazy czekam do 29 Maja. (no chyba że byście dali rade na 25, to by była tura 59 jeszcze w maju. )

     

     

    Niestety nie dostałem tury od Dominium. 🙁

    Karny Borg dla Cardasian za spóźnienie. 😛

     

     

     

    Ogłoszenia i reklamy:

     

    Odbyły się wyścigi u Aksani.   Wygrała drużyna Ferengi, kolejne miejsca zajęli: 2.Mawasi, 3.Aksani, 4.Klingoni, 5.Lyrianie, 6.Cardasianie, 7.Federacja, 8.Dominium, 9.Krenim. Wyścigi były transmitowane i można je było odebrać na Argus Array. Zapowiedziano kolejne wyścigi za 4 tury (62 tura).

     

    7833637335555bbc18c7ab-681985-wm.jpg

    fluor
    Keymaster
    Yoko Hino
    Participant
    #121217

    Chciałem zaproponować doprecyzowanie w kwestii min i baterii orbitalnych. Pozwoli to na jasne wyjaśnienie co, gdzie i jak to się będzie odbywać. O ile gdy nie ma u gracza żadnego konfliktu/wojny/ataku marsjan, może sobie przemieszczać w obrębie swojego państwa miny i BO do woli, nie trzeba tego zgłaszać, czy pisać rozkazów, byle tylko zgadzało się wszystko na mapie. To podczas konfliktu może to już mieć duże znaczenie, dlatego przedstawie jak by to taktyczne przemieszczenie miało by wyglądać.

    Podzielić najlepiej to na kilka faz.

    Podczas pierwszej tury, demontowało by się BO czy zbierało pola minowe i ładowało na transportowce.

    Faza transportu trwała by tyle ile tur leci standardowy okręt, z punktu skąd zbierał miny do punktu docelowego.

    Trzecia faza trwa jedną turę i podczas jej trwania stawia się pola minowe lub montuje i kalibruje BO. Po upływie tej tury, w następnej pola minowe czy BO uznaje się za w pełni sprawne i wpięte w sieć obronną.

     

    Do transportu dużych ilości min czy BO można by wykorzystać frachtowce, jest też opcja zbudowania na bazie frachtowca dedykowany okręt o większej pojemności niż zwykły frachtowiec.

    Można też ustalić odgórne limity przewożonych min dla okrętów wojennych, upraszczając i dzieląc na trzy kategorie. Mały, średni i duży, excel umożliwiłby podanie dokładnej liczy pojemności lub wymaganej ilości okrętów dla każdego transportu.

    Jest 1/6 rozkazów na turę 59.

     

    Jest 2/6 rozkazów na turę 59.

    Yoko Hino
    Participant
    #121268

    Jest 4/6 rozkazów na turę 59.

     

    Dominium i Bajoranie nie przysłali rozkazów. 🙁

    Doro
    Participant
    #121273

    Damn, dziwne bo wysłałem i to w piątek. Będę jutro wieczorem przy stacjonarnym kompie to będzie śledztwo.

    Yoko Hino
    Participant
    #121274

    Sherlock S01E01 W poszukiwaniu zaginionej tury.

     

    tumblr_mywoomFzl61qbqzw9o1_500.jpg

    Yoko Hino
    Participant
    #121287

    Nic jeszcze nie dostałem, wyślij mi z 3 maile dla testu i potwierdź ich wysłanie.

    fluor
    Keymaster
    #121333

    Udało się odnaleźć zagubioną turę?

    Yoko Hino
    Participant
    #121346

    Mam problemy z komputerem, na razie mam zdechlaka, więc tura się przeciągnie. Za utrudnienia przepraszam.

     

    Niestety nie dostałem dalej tury od Dominium i Bajoran. Kilka dni temu napisałem maile do obu, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi.

    fluor
    Keymaster
    #121347

    Dzięki za info. Klingoni czekają cierpliwie, tylko im dłużej czekam na przedłużenie, tym bardziej rewolucyjne pomysły na kolejną turę się zbierają 😉

    Yoko Hino
    Participant
    #121433

    Reanimowałem trupa.  Zabieram się za dokończenie tury. 

    Przepraszam za opóźnienie.

     

     

     

    Niestety nie dostałem dalej tury czy znaku życia od Dominium i Bajoran. 🙁

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram