Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Star Trek Państewka Tura 49 Informacje i zmiany

Tura 49 Informacje i zmiany

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Yoko Hino
  Participant
  #7928

  Ogłoszenia i reklamy:
  -Lyriańska Republika Ludowo Demokratyczna ogłasza że jest największym państwem na świecie. Ich państwo pod światłym przywództwem Wielkiego Umiłowanego Wodza Lyrrrra rozpościera się na 260 sektorów.

  -Yaderans ogłosili że są zainteresowani zakupem 3 frachtowców.

  -Na rynku pojawił się film wyprodukowany przez niezależne studio. Nazwa filmu to: "NOWA NADZIEJA" Treść filmu wygląda następująco: Król Krenim pod wpływem alkoholu tudzież innych substancji wysokiego ryzyka mogących powodować halucynacje (np. maślanka z suszonymi śliwkami i kwaśnym ogórkiem) postanawia opanować wszechświat i narzucić mu swoją ideologię, nawet jeżeli nie będą tego chcieli i wiedzieli. Zaczyna od małych rzeczy, wyprzedawania mniej atrakcyjnych członków swojej rodziny z patologicznymi skłonnościami do ras niekompatybilnych genetycznie, co w przypadku Księcia Hansa prawie doprowadza do wojny z pobliskim Arendelle. Król widząc mierny rezultat tych działań, postanawia nakręcić intrygę i dać nauczkę mieszkańcom Arendelle którzy lubią mróz. Król jest bardzo zły na tych ludzi bo u nich jest zima i dobrze się trzyma, a u niego ma nadejść, ale kurna nie nadchodzi. Maestrowie próbowali go oświecić że jego interpretacja kalendarza jest daleka od doskonałości, a tak poza tym, żyje on na pustynnej planecie. Ale Król wie lepiej, a jak się komuś coś nie podoba ma sobie zrobić lewatywę spirytusem i potłuczonym szkłem. Król postanawia uknuć szatańską intrygę i losowo wybiera państwo które potencjalnie ludzie lubiący mróz mieli by atakować. Problem w tym, że trafił na istoty które przypominają taborety i porozumiewają się za pomocą wydzielanych gazów. Król postanawia przebrać się za taboret i łazi z gaśnicą po całej planecie i próbuję porozmawiać w pobliskim barze mlecznym o dzwęcznej nazwie "Pod pachą Hobbita". Zamiast przekazać "nasze kobiety są gwałcone szczotkami klozetowymi przez ludzi lubiących mróz" mówi "Twoja matka jest niewygodna i bez nogi buhahahaha". Bar mleczny z planety Taboretów wypowiada wojnę Królowi który następnie musi uciekać przed rozwścieczonym tłumem taboretów trzymających ludzi za nogę celem obkładania Króla. Gdy jakim cudem udaje mu się uciec, i w złości zabija gaśnicą swojego pilota, nawigatora, lekarza, kapitana i resztę załogi, by następnie zorientować się że niema go już kto pilotować. Postanawia sam nauczyć się latać w książce pt. 5 zasad pilotowania według Rosziny Srajka. Film kończy się w momencie gdy król wybiera drogę do domu i zapomina o 3 wymiarze.

  THE END CZEŚĆ DRUGA W PRZYSZŁYM ROKU
  Wedle najnowszych relacji film zbiera bardzo dobre recenzje u Breen.

  fluor
  Keymaster
  Yoko Hino
  Participant
  #118252

  Jest 2/4 rozkazów na turę 50.

  fluor
  Keymaster
  #118263

  Klingoni już ogarnęli 🙂 swoją drogą fatalna ta kinematografia kardasjańska.

  Yoko Hino
  Participant
  #118265

  3/4

   

  Zależy, Legat Lew nie był taki zły.

   

  Dołączona grafika

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram