Forum Fandom Kluby i grupy ISS Paradox tu mnie jeszcze nie było ;)

tu mnie jeszcze nie było ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • Pomnik
    Participant
    #2056

    No, dotarłem w końcu i tu! 😉 Witam wszystkich... szkoda tylko, ze nikt nie raczył poinformować gdziekolwiek i jakkolwiek o Forum KMOA. No ale trudno.Aha, gratulacje dla Vela za awansik. 🙂 Oblejemy to na najbliższym spotkaniu.

    Gosiek
    Participant
    #18175

    Cześć Gajowy! Miło Cię widzieć w końcu na forum TSS. 😀 Zwłaszcza, że w świecie realnym ostatnio gdzieś zniknąłeś na trochę i musieliśmy sobie radzić sami. 😉 A wszelkie pretensje o brak odpowiedniej informacji należy kierować do terenowego - możesz mu za karę postawić jedno piwo mniej. 😛 Do zobaczenia na jakimś spotkaniu. 🙂

    Legat
    Participant
    #18277

    Najwyższa pora żebym się też ujawnił 😉

    Piotr
    Keymaster
    #18280

    Witamy, witamy. 😉 Widac mazowiecki okreg uslyszal o forum. Zapraszamy do innych dzialow.

    Pomnik
    Participant
    #18315

    Piotr, słyszałem o Tobie wiele ciekawych rzeczy, hehe... później zapytam o szczegóły 😉

    Piotr
    Keymaster
    #18316

    Jakie rzeczy? Jakie szczegoly? O co chodzi?! Ja nic nie zrobilem. 😉

    Gosiek
    Participant
    #18318

    Zainteresowany najczęściej dowiaduje się ostatni FO, tak więc... Na pewno zrobiłeś [...tajne...] czyli coś, co wzbudziło zainteresowanie Gajowego 😉 A poza tym tłumaczą się tylko winni. 😛

    Piotr
    Keymaster
    #18319

    Wiesz Gosiu, troche dramatyzmu nie zaszkodzi. 😉 Ale tak serio - Gajowy, o co biega? 🙂

    Pomnik
    Participant
    #18677

    Piotr, na spotkaniu powiedzieli mi, że (o ile dobrze zrozumiełem) masz .. hmm.. "fekalne" poczucie humoru. Zgadza się? 😀

    Piotr
    Keymaster
    #18694

    Jakie poczuie humoru? To na pewno o mnie chodzi? Chyba musze Toma wypytac co o mnie nagadal. ;>

    Tom
    Participant
    #18695

    Widac zaszla tutaj jakas pomylka. 😉 Owszem, w czasie rozmowy 'wyplynely' tematy fekalne, ale nie w stosunku do Piotra, a do takowych motywow w filmach. ;)Jesli dobrze pamietam rozmawialismy o dziwnych upodobaniach roznych osob, ale Piotra w ich gronie nie bylo. Jego dopiero zaczelismy obgadywac przy awansach. ;>

    Piotr
    Keymaster
    #18697

    Aha! Czyli jednak mnie obgadywaliscie! 🙂

    Gosiek
    Participant
    #18698

    A coś Ty sobie myślał? :clever: Że trzy nity na kołnierzyku uchronią Cię przed plotkami wśród załogi? Wiesz FO, to chyba raczej działa odwrotnie... 😉

    sir-coval
    Participant
    #20046

    Witam.

    A więc dotarłem i na forum :lol:.

    Więc wciskając tu swoje 3 grosze i wypociny można dostać awans w POGF? Mam trochę pomysłów i chętnie się nimi pochwale :twisted:.

    A tak przy okazji: Kiedy można będzie zakupić kolejne naszywki POGF? Pierwszy raz widziałem je na pierwszym (moim) spotkaniu w cafe Rock'n'roll. Wtedy to Velo już je rozdawał tym którzy je zamówili :?.

    lagh Sir Coval.

    Gosiek
    Participant
    #20048

    Witaj Coval, podobno lepiej późno niż wcale, więc... Fajnie, że w końcu trafiłeś i tutaj. 🙂 Co do awansów, to proponuję męczyć Terenowego i vice-Terenowego, niech oni się tłumaczą czemu nikt (oprócz jednego z nich, rzecz jasna 👿 ) jeszcze nie zmienił stopnia na wyższy. 😉 Jak tak dalej pójdzie, to bunt załogi mazowieckiej murowany. :mrgreen:Z naszywkami podobnie - pytania do Vela, ew. na listy dyskusyjne. Ale z tego co wiem, to chyba nie było tych naszywek zbyt dużo, więc szanse nie są wielkie. Lepiej poczekaj na bortasowe - zwłaszcza, że będą dużo ładniejsze. 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram