Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trzy nowe spoty reklamowe Star Treka

Trzy nowe spoty reklamowe Star Treka

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #4531

    Na oficjalnej stronie jedenastego filmu Star Trek pojawiły się trzy nowe reklamówki telewizyjne. Można je obejrzeć w tym miejscu po kliknięciu w link "More trailers, TV Spots & Clips". Zapraszamy.

    Źródło: Paramount Pictures

    Toreth
    Participant
    #70933

    Zostalo im cos jeszcze na kolejne spoty reklamowe, czy juz caly film pokazali?

    Jamjumetley
    Participant
    #70934

    W większości spotów dają to samo, tyle że w różnej kolejności...

    Toreth
    Participant
    #71084

    Mogę się podłączyć, czy powinnam założyć nowy temat? 😕

    W każdym razie mam dla Was "egzotyczny" trailer z krzaczkami:

    http://www.youtube.com/watch?v=MpJhhmpXM4U

    Dosłowne tłumaczenie tytułu to: "Zapiski wesołych przygód z gwiaździstego nieba" :magic: 😆

    Gorlim
    Participant
    #71099

    Nie wiem cyz to pasuje tutaj ale...Dzis wysiadajac z metra politechnika zobaczylem GIGA billboard Startreka (tak na pol kamienicy) plus w metrze byly male postery - widac ze jednak cos tam na promocje przeznaczaja - mam nadzieje ze troche luda pojdzie i zobaczy 🙂

    fluor
    Keymaster
    #71111

    Trzeba było fotkę zrobić (ja dziś może zrobię) 🙂

    Q
    Participant
    #71117

    eee tam fotkę.Trzeba było wziąść, zwinąć i powiesić u siebie na mieszkaniu albo pokój wytapetować 😉

    Barusz
    Participant
    #71130

    Nie wiem cyz to pasuje tutaj ale...

    Dzis wysiadajac z metra politechnika zobaczylem GIGA billboard Startreka (tak na pol kamienicy) plus w metrze byly male postery - widac ze jednak cos tam na promocje przeznaczaja - mam nadzieje ze troche luda pojdzie i zobaczy 🙂

    Żeby nie było, że przywłaszczam sobie czyjeś fotki, podam po prostu link do bynajmniej-nie-swojego bloga 😉

    http://kimjestjohngalt.blogspot.com/2009/0...nemas-8v09.html

    zdarom
    Participant
    #71133

    Pomaziane troszkę te zdjęcia.

    Barusz
    Participant
    #71134

    Przyjedź do Warszawy, wpakuj się w metro i zrób lepsze ;P Ja jutro będę nim jechał, ale nie mam komórki z aparatem (tak, są jeszcze na świecie tacy, którzy ich nie mają ;)).

    fluor
    Keymaster
    #71135

    Ja mam zdjęcia świeżo robione, zaraz wrzucę w nowym wątku (bo będzie coś jeszcze).

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram