Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trzeci trailer nowego filmu Star Trek!

Trzeci trailer nowego filmu Star Trek!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    Keymaster

Trailer został pokazany przed premierą Watchmen ("Strażnicy"), zgodnie z zapowiedziami. Oficjalną wersję można obejrzeć na StarTrekMovie, a nieco zmienioną brytyjską na Trailer Addict.

[more]Filmik trwa prawie dwie minuty i pokazuje wiele nowych ujęć przepełnionych epickim klimatem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: TrekMovie[/more]

Vashar
    Participant

Jest świetny. Można się domyśleć powoli kolejnych elementów fabuły, a co najważniejsze szczypta TOSowej epickości przebija się przez ten trailer. 🙂

fluor
    Keymaster

Filmweb.pl prezentuje polską wersję trailera (napisy) także w HD.

MCPSI
    Participant

Będzie cudnie, odliczam już dni 🙄

fluor
    Keymaster

To prawda, na full HD wygląda naprawdę super.

Breen
    Participant

Apetyt właśnie mi się zaostrzył :roll:. I jak tu w spokoju czekać na premierę, no jak?!

Krusty
    Participant

Nie wierze że to pisze ale ma epę.

Lo'Rel
    Participant

Od początku miałem przeczucie, że ten film będzie wspaniały i co raz bardziej się w tym utwierdzam. Jeszcze tylko dwa miesiące...

Piotr
    Keymaster

Obejrzalem i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Wiele dala muzyka, juz nie dynamiczna jak w poprzednim trailerze, ale spokojna, dostojniejsza (ktos wie co to za utwor?). Mysle ze to bedzie dobry film - niekoniecznie dobry trek, ale scifi owszem.

Barusz
    Participant

Muzyka jest zbyt jednostajna, tak samo brzmiąca niezależnie od tego co akurat widzimy na ekranie, a widzimy przecież bardzo różne rzeczy. Tak przynajmniej odbiera to całkowity laik, jakim ja jestem.Tak na marginesie, to pewnie nie tylko mi jedna ze scen skojarzyła się z DS9: Valiant? ;> Według mnie to dobry pomysł, bo po pierwsze skojarzeń z DS9 nigdy za wiele 😉 , a po drugie zawsze mnie dziwiło, że jednym z najważniejszych okrętów Floty mógł w erze TOSa dowodzić trzydziestokilkulatek, czyli w sumie bardzo młody facet, z podobnie młodą ekipą. Może film to wyjaśni?Czekamy 😉

Lo'Rel
    Participant

Bo to była nieprzeciętnie dobra załoga.

Tom
    Participant

A mnie jakoś nie przekonuje. Mam wrażenie, że fabuła będzie prosta jak kij: "od 0 (biednego dziecka z problemami) do bohatera", zatopiona w nadęciu i strasznym popatyzmie (bynajmniej nie epickości), okraszona licznymi wybuchami, strzelaninami i innymi scenami akcji fizycznej. Wrażenie to spotęgowała do bólu konwencjonalna, tandetna wręcz, muzyka.

Lo'Rel
    Participant

Oczywiście istnieje takie ryzyko. Oczywiste jest, że będzie to od zera do bohatera, ale wierzę, że przejście będzie wciągające i wiarygodne.

Khada'r Verys
    Participant

Trailer jest super , zobaczymy jaki będzie film , pewnie równie dobry

Flashbones
    Participant

Fajny, jak jeszcze film okaże się dobry, czy bardzo dobry, to może powstanie nowy serial !!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram