Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trwają zdjęcia do Star Trek: Discovery

Trwają zdjęcia do Star Trek: Discovery

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • Lo'Rel
    Participant
    #123369

    Prawdopodobnie masz rację. Jednak zakolczykowany facet w skórzanych szmatkach nie wydaje mi się synonimem grozy i respektu. No ale to moje tylko zdanie, nigdy nie kryłem mojej niechęci wobec tego skandalicznie obraźliwego, nawet dla inteligencji popcorniaków, filmu.

    snowman
    Participant
    #123435

    Jeśli kogoś to jeszcze obchodzi, CBS oficjalnie potwierdziła przesunięcie premiery serialu na późne lato lub wczesną jesień. Obstawiamy datę ogłoszenia następnego komunikatu o kolejnej obsuwie? 😛

    domirex
    Participant
    #123439

    Chyba się zorientowali, że klingoni jacyś tacy wybrakowani?

    snowman
    Participant
    #123490

    Dwa dni temu ujawniono wreszcie nazwisko aktora, który wcieli się w rolę kapitana U.S.S. Discovery. Będzie nim Jason Isaacs.

     

    ezgif.com-resize_1.gif

     

    Poniżej komentarz Isaacsa na temat nowej roli. 🙂

     

    Piotr
    Keymaster
    #123494

    Chyba cały serial można podsumować tym filmikiem.

    snowman
    Participant
    #123512

    Kolejna garść plotek...

     

    Lining up with fan speculation that the USS Shenzhou will be destroyed in the first episode, spaceinvader.me reports that this vessel will be damaged in "an unfortunate set of circumstances" in the pilot, leading it to be repaired and renamed.

     

    The original Shenzhou will have more of a "chromey" familiar Federation feel, but once refitted, repaired and renamed to the USS Discovery, the ship will look a little different as you might have seen from the original teaser trailer of the Discovery rolling out of drydock. I am told there are reasons for the gold/copper look of the ship and a solid explanation for the shape.

    It is likely that Discovery is working in collaboration with some Klingon factions, namely the actors that have been revealed to be Klingons, in bringing a new order to the Klingon empire.

    snowman
    Participant
    fluor
    Keymaster
    #123522

    Czy Klingoni nie zasługują na króla? 😉

    snowman
    Participant
    #123527
    snowman
    Participant
    #123538
    swgs1994
    Participant
    #123539

    Dokładniej to Powinno się czytać "Miszel Burham"( bez "n"). Boże błagam, tylko nie czarnoskóra Szkotka 😛 .

    snowman
    Participant
    #123540

    I'm Bond, Jemima Bond 😛

    snowman
    Participant
    #123562

    Kolejna grupa aktorów dołącza do STD oraz przetasowania w obsadzie ról.

     

    Marc DeBevoise (szef CBS All Access) udzielił niedawno wywiadu serwisowi vulture.com. Oto co odpowiedział na przedostatnie pytanie dotyczące daty premiery STD:

     

    Is it likely going to be the fall?

    We’re not stating.

    snowman
    Participant
    #123564

    Tak sobie myślę... Kto normalny zatrudniałby Clare McConnell do roli łysej Klingonki? Może jednak przecieki wskazujące na dramatyczne zmiany w wygladzie Klingonów okażą się fałszywe albo przynajmniej dotyczyć będą jakiejś anomalii?

     

    iytxa87CQIWs4YbBzaHK_Clare%20McConnell%2

    snowman
    Participant
    #123584

    c4b71d2d380332a5_star_trek_discovery_fir

     

    Pierwsza serialowa migawka... Najwyraźniej niedługo zobaczymy jakiś teaser/trailer. Czas już najwyższy...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram