Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trochę wieści o Star Trek XII

Trochę wieści o Star Trek XII

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5717

  Scenarzyści Bob Orci i Alex Kurtzman, znani doskonale fanom Treka jako scenarzyści Star Trek XI, udzielili kilku wywiadów podczas tegorocznego Comic Conu. Zdradzili w nich kilka informacji o nowej części przygód kapitana Kirka i załogi, i choć nie spoilerowali... reszta poniżej.

  [more]Scenarzyści stwierdzili, iż XII będzie dla nich wielką okazją do pokazania więzi łączących załogę, która zresztą będzie ich głównym przedmiotem zainteresowania. Ponadto będziemy mieli okazję ujrzeć kapitana Pike'a, a McCoy nie będzie już 'tłem' dla reszty. Co jeszcze ciekawsze, Orci i Kurtzman powiedzieli, iż zwrócą wielką uwagę na to, czy fani będą chcieli ujrzeć w filmie Khana, czy też nie.

  Duet ma codziennie rozmawiać na temat Star Trek XII podczas dwugodzinnej przerwy przy kręceniu Cowboys and Aliens. Wiadomo też, że dopatrują się oni w filmie ogromnych możliwości:

  "Teraz, gdy już przedstawiliśmy wszystkie nowe postacie, możemy się na nich naprawdę skupić. Na przykład Scotty, którego spotkaliście na końcu XI, a który był (jest) tak istotny, był zarazem najkrócej w filmie, teraz będzie od samego początku członkiem załogi. Właściwie to przecież wszyscy tam będą od samego początku. W poprzednim filmie wszystko skupiało się głównie na Kirku i Spocku, teraz zaś, gdy cała rodzina jest w komplecie, oczywistym jest, że na nich będziemy chcieli się skupić. Zanim będziesz mógł martwić się o nowe postacie, musisz być pewien, że odpowiednio są do tego przygotowane."

  Orci stwierdził ponadto, że podobnie jak wielu ludzi, on dosłownie kocha kapitana Pike'a, dlatego też scenarzyści będą się starali wplątać go w całą historię. Co się zaś tyczy Khana, padło jedno krótkie, acz treściwe zdanie: "logujcie się na strony, głosujcie, mówcie, będziemy słuchać".

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram