Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia TrekSfera - dzień pierwszy

TrekSfera - dzień pierwszy

Tagged: 

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #7964

    Dziś początek Avangardy, a co za tym idzie, startuje też TrekSfera. Oto jak ma wyglądać pierwszy dzień.

    Dołączona grafika

    Cross
    Keymaster
    #118179

    Chcę wszystkie prelekcje na youtube 🙂 Będzie na forum jakieś podsumowanie TrekSondy?

    Piotr
    Keymaster
    #118180

    Podsumowanie będzie na pewno, ale szczegóły zna Fluor. Jeśli nie padnie po konwentowym dniu, to może coś powie.

    The D
    Participant
    #118188

    Prelekcje nagrywamy, trochę eksperymentalnie. Zobaczymy czy nadaje się to do upublicznienia. Fluor obiecał podsumowanie w jakiejś formie, jak i gołe dane. Kiedyś.

    Cross
    Keymaster
    #118190

    Akurat wszystkie powyższe tematy bardzo mnie interesują, więc byłoby fajnie. A podsumowanie sondy kiedyś... Hm. 🙂

    fluor
    Keymaster
    #118228

    Na razie mogę wrzucić coś takiego: https://docs.google.com/presentation/d/18t-7hRFoa0-hGLXDAPEBaMnzwHvT2NdNRjQBhNUqK_4/edit?usp=sharing To moje slajdy, jednak zdaję sobie sprawę, że będą bardziej wartościowe razem z omówieniem. Z tego co pamiętam Husker mówił, że nagrał część albo całą prezentację, więc pewnie wkrótce wyśle.

     

    Dane źródłowe udostępnię wkrótce, chciałym jednak najpierw ustandaryzować bazy tak, aby 2010 i 2014 dało się lepiej porównywać, to zajmie mi trochę czasu.

    Melnikor
    Participant
    #118241

    Gdyby faktycznie pojawiły się nagrania prelekcji było by super.

    The D
    Participant
    #118438

    Nagrania wyszły słabo. Nie widziałem ich, ale podobno jest problem z wyłapywaniem dźwięku. Za rok pomyślimy nad lepszym sprzętem do nagrywania.

    The D
    Participant
    #118937

    Cos jednak udało się uratować:

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram