Forum Fantastyka Star Trek Trekowy wieczor na Canal+

Trekowy wieczor na Canal+

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

W niedziele 26.09 o godzinie 20:00 Canal + wyemituje Star Trek: Nemesis, nastepnie tego samego dnia o 22:00 Star Trek: Generations. 🙂

Orygianalna informacja:

W Wieczorze specjalnym: Star Trek będziemy śledzić międzygalaktyczne przygody kapitana Picarda i jego ludzi. Obejrzymy ostatnią część popularnej serii - Star Treka: Nemesis. Późnym wieczorem przypomnimy Star Trek: Generations - losy starej i nowej załogi Enterprise.

GWYNBLEIDD
    Participant

no to zycze wszystkim milego ogladania! ja niestety nie mam canalu 🙁

Gosiek
    Participant

GWYNBLEIDD - wydaje mi się, że większość z nas jest w podobnej sytuacji jak Ty i też nie ma dostępu do C+. Ale ponieważ filmy tam wyświetlane często pojawiają się później np.w TVN, można liczyć na to, że za kilka miesięcy zobaczymy ST: VII oraz ST: X w nieco bardziej dostepnej stacji telewizyjnej.

Dalek
    Participant

Ja bym chciał zobaczyć w tv VII. To był pierwszy Trek, którego widziałem na dużym ekranie i mam do niego WIELKI sentyment 8) .

Ixion
    Participant

Ale ponieważ filmy tam wyświetlane często pojawiają się później np.w TVN, można liczyć na to, że za kilka miesięcy zobaczymy ST: VII oraz ST: X w nieco bardziej dostepnej stacji telewizyjnej.

Według moich doświadczeń z emisją ST:VIII i ST:IX w telewizji, w rok po emisji w C+ możemy zobaczyć ST:X w SAT1, a najwcześniej za 2 lata w jakiejś polskiej telewizji ogólnodostępnej.

GWYNBLEIDD
    Participant

GWYNBLEIDD - wydaje mi się, że większość z nas jest w podobnej sytuacji jak Ty i też nie ma dostępu do C+. Ale ponieważ filmy tam wyświetlane często pojawiają się później np.w TVN, można liczyć na to, że za kilka miesięcy zobaczymy ST: VII oraz ST: X w nieco bardziej dostepnej stacji telewizyjnej.

no to i tak macie lepiej ode mnie bo ja i TVN nie mam parszywe okolice czestochowy ... nic tu dobrze nie odbiera poza TVP normalnie jak za komuny

O`mus
    Participant

Brak Cnanal + to nic. Ja sam go nie posiadam, ale jednak wystarczy trochę inwencji. Przeleciawszy wszystkich znajomych od góry do dołu okazało się iż kilku (3) posiada ten kanał, oraz mogą mi nagrać na wideo. Proszę, dla zdolnego nic trudnego, a narzekać i lamentować nad tym że Canala się nie ma to każdy może 😛

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram