Forum Fantastyka Star Trek Trekowy teledysk

Trekowy teledysk

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Gosiek
    Participant
    #2170

    W jednym z najnowszych teledysków Bestie Boys (tak, wiem, że niektórzy nie uznają tego za muzykę ;>) jest sporo odwołań do treka, a konkretnie do TOSa. Utwór nosi tytuł 'ch-check it out' i w promującym go filmiku możemy zobaczyć sobowtóry Kirka, Spocka oraz MCCoya. I to zarówno w scenach niemal żywcem przeniesionych z jednego z TOSowych odcinków (kto widział, ten wie, o który epizod chodzi) jak i w nam współczesnych (i całkiem zabawnych) okolicznościach. Dla zainteresowanych: plik można ściągnąć za pomocą BitTorrent - na suprnovej są co najmniej 3 jego wersje: od 40 do 90 mb. Polecam, można się trochę pośmiać.

    r_ADM
    Participant
    #20512

    "all you trekkies and tv addicts..." :Dto the 5 boroughs rzadzi. oplacalo sie czekac. teledysk tez dobry, aczkolwiek sabotage nic nie przebije 😉

    Ixion
    Participant
    #20513

    Z tego co wiem, ten utwór promuje nową niemiecką superprodukcję (T)Raumschiff Surprise Periode I. Jest to parodia ST, SW, BSG, Piątego elementu i jeszcze paru innych filmów sf.W niemieckiej telewizji można też zobaczyć reklamy McDonald?s z bohaterami tego filmu. Dziś nawet był reportaż o powstaniu tego filmu i o premierze na Vivie.Chyba jednak to coś innego. Wpadłem w manię prześladowczą przez ten niemiecki film 🙂

    Slawek
    Moderator
    #20515

    Co do takich teledysków. Kilka razy widziałem na niemieckiej Vivie taki teledysk jak Space Taxi. Muzyka raczej nie jest ciekawa (takie hiphopopodobne) Ale śmiesznie przedstawili (a raczej zrobili z nich straszne cioty ;>) "Wielką trójkę" TOS'a. Raczej z treści niewiele rozumiem (po niemiecku) ale wygląda to nawet zabawnie (szczególnie Spock)

    Ixion
    Participant
    #20518

    To właśnie jest ten teledysk o którym myślałem.

    Gosiek
    Participant
    #22049

    Trekowych akcentów w teledyskach ciąg dalszy. 😉 W jednej z najnowszych produkcji Rammstein, singlu "Amerika" (btw to świetny kawałek) promującym ich najnowszy album, też mamy okazję zobaczyć miły i zabawny trekowy drobiazg - w postaci stareńkiego flipera z ST. 😛 A oprócz tego filmik to genialna parodia pierwszego lądowania na księżycu... Warto zobaczyć.

    chatI
    Participant
    #22053

    W ogole swietny teledysk i swietna parodia American way of life 🙂 ... i wszyscy przeciez wiemy ze tak naprawde na ksiezycu nie wyladowali, tylko sciemniali jak z tym systemem gwiezdne wojny ;P ... najbardziej mnie zagial jeszcze maly akcencik z "this is not a love song", odwolanie bodajze do piosenki PIL pod tym tytulem.pzdr.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram