Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trekowy quiz cytatowy

Trekowy quiz cytatowy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #47130

    Tak. Zadajesz.

    Hemrod
    Participant
    #47131

    Ok mi się wydaje proste oczywiście prośba o podanie odcinka, osoby która to powiedziała i do kogo zostało to pytanie skierowane "[...] I keep thinking, how empty it will be without her presence. Did I miss the point?"

    Slawek
    Moderator
    #47133

    TNG 1x23 Skin of EvilData do Picarda.

    Hemrod
    Participant
    #47135

    Dokładnie, zadajesz 🙂

    Slawek
    Moderator
    #47136

    Oddaję. Nic mi nie przychodzi do głowy czego nie dałoby się znaleźć w googlach w 2sek.

    Pah Wraith
    Participant
    #47162

    lol, chyba nie sugerujesz że ktokolwiek by się tu produkował korzystając z "telefonu do przyjaciela" :/

    Piotr
    Keymaster
    #47166

    Co powiecie na najbardziej znany cytat? 😉 Kto do kogo wiadomo, ale kiedy?"Beam me up, Scotty."

    J.L.Picard
    Participant
    #47169

    Sam wielki kapitan w ST Generations ale pewien ne jestem.

    Barusz
    Participant
    #47173

    Sorki za wtręd, ale mam niejasne wrażenie, że dawanie pytań po polsku rozwiązałoby problem z google'em.

    Piotr
    Keymaster
    #47176

    Sam wielki kapitan w ST Generations ale pewien ne jestem.

    Nie, to zla odpowiedz. 😉

    Sorki za wtręd, ale mam niejasne wrażenie, że dawanie pytań po polsku rozwiązałoby problem z google'em.

    Tylko czasem zle tlumaczenie moze wprowadzic w blad.

    J.L.Picard
    Participant
    #47177

    Trudno powiedziec - W wielu miejscach został użyty to dośc słynny tekst zupełnie jak I`ll be back z Terminatora.No to może Search for Spock?

    Piotr
    Keymaster
    #47178

    Mala podpowiedz - owszem, to slynny cytat, ale nie dlatego ze byl czesto uzywany. ;>

    Hemrod
    Participant
    #47181

    To ja powiem, że nigdy nie został użyty 😀 a co trzeba być oryginalnym 😛

    Piotr
    Keymaster
    #47182

    I oczywiscie masz racje. 🙂 Dowod znajduje sie tu.

    Hemrod, Twoja kolej.

    J.L.Picard
    Participant
    #47183

    Wiem ,ze to nie odpowiedni dział i w ogóle ale akurat zachaczyliśmy o temat więc chciałbym się podzielic pewną obserwacją.

    W podanym przez Piotra linku był wspomniany cytat z Casablanki "Play it again Sam" czyli słynne "Zagraj mi to jeszcze raz Sam"

    Cóż jak zaobserwował Waldemar Łysiak w książce "Statek" - tego cytatu w tym filmie NIE MA! Może wy go słyszeliście?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram