Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trekowy quiz cytatowy

Trekowy quiz cytatowy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #3093

    Zasady - jak w każdym quizie :)Na początek coś prostego 🙂 W którym odcinku ST kto i do kogo powiedział:"Może niech mnie pan nazywa Helen, doktorze. Z tyloma tytułami dookoła nie będziemy pewni kto do kogo mówi".Normalnie dałbym tylko drugie zdanie, ale pierwsza zagadka musi być łatwa 😀

    Domko
    Participant
    #47078

    Podejrzewam, że TOS i tekst wypowiedziała Helen Chapel, zapewne do McCoya. Co do odcinka to może odpowie ktoś bardziej obeznany w TOSie. 🙂

    Barusz
    Participant
    #47080

    Słów tych nie wypowiedziała Helen Chapel ;> 😈

    I. Thorne
    Participant
    #47082

    Stawiam na Q wkurzającego Picarda. To do niego pasuje.

    Domko
    Participant
    #47086

    O - to mnie, Barusz, bardzo zdziwiło. Zagadka nie jest łatwa w takim razie i ja się poddaję. 🙂

    Gosiek
    Participant
    #47087

    Ja bym też obstawiała TOSa, odcinek Dagger of the Mind, a autorką cytatu byłaby wówczas dr Helen Noel. Ale czy powiedziała te słowa do McCoya czy raczej do Simona Van Geldera - tego już nie pamiętam. ;]

    Barusz
    Participant
    #47088

    Brawo, powiedziała to do van Geldera tuż przed tym, gdy ten wzniósł toast za przyszłość rodzaju ludzkiego. A ponieważ "zasady - jak w każdy quizie", więc kompinuj z następnym cytatem 😉 :PPS: Ale wersja I. Thorne'a chyba nawet jeszcze bardziej mi się podoba 😀

    Gosiek
    Participant
    #47089

    Następny cytaty będzie baaardzo łatwy i z dedykacją dla pewnego Romulaka. 😉 Oczywiście prośba o podanie odcinka, z którego pochodzi a także imienia postaci, która śpiewała taką oto piosenkę:

    Allamaraine, count to four,

    Allamaraine, then three more,

    Allamaraine, if you can see,

    Allamaraine, you'll come with me...

    Slawek
    Moderator
    #47090

    Chandra z DS9 1x10 Move Along Home.

    Pah Wraith
    Participant
    #47091

    Następny cytaty będzie baaardzo łatwy i z dedykacją dla pewnego Romulaka. 😉 Oczywiście prośba o podanie odcinka, z którego pochodzi a także imienia postaci, która śpiewała taką oto piosenkę:

    Allamaraine, count to four,

    Allamaraine, then three more,

    Allamaraine, if you can see,

    Allamaraine, you'll come with me...

    Hmmm... "Move along home" no i śpiewała ją tam część dzielnej załogi - chyba Sisko i Jadźka.

    Gosiek
    Participant
    #47092

    T'R - jako pierwszy, który odgadł zadajesz pytanie. 😛

    Pah Wraith
    Participant
    #47093

    Uff, upiekło mi się 😀

    Slawek
    Moderator
    #47094

    Proste będzie znowu:

    I've always thought Quark would make a great math teacher

    Pah Wraith
    Participant
    #47096

    No, na pewno Dax, ale w którym odcinku to już trochę za dużo 😀

    Hemrod
    Participant
    #47129

    Yedrin Dax w "Children of Time" sezon 5 odcinek 22 DS9

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram