Forum Fantastyka Star Trek Trekowka

Trekowka

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Mam pytanie:Czy istnieje cos takiego jak Star Trek Kreskowka???

Reyden
    Participant

Ja słyszałem tylko o TAS ( The Animated Series ) - animowanej wersji TOS-a

Jackson
    Participant

i uprzedzajac kolejne pytanie mowie, ze jest na eDonkey

Gosiek
    Participant

Ja słyszałem  tylko o TAS ( The Animated Series ) - animowanej wersji TOS-a

To nie jest dokładnie animowana wersja TOSa, tylko jego dokończenie czy może przedłużenie. Serial miał 2 sezony (w sumie 22 odcinki), a głosów postaciom użyczali aktorzy z oryginalnej serii.

Btw, opowiadania zawarte w jednej z dwóch trekowych książek wydanych po polsku, czyli "Star Trek: Dziennik pokładowy nr 1" są właśnie literackim przetworzeniem epizodów TASa.

PS. Na torrencie też jest - cały serial. :clever:

Coen
    Participant

Hmm...A czy jest tam pokazane jak Kirk dostaje stołek admirała a dowódca Entka zostaje ten chłystek o wyglądzie standartenfuhrera SS?

Gosiek
    Participant

Coen - jeżeli masz na myśli tego kapitana z Generations, to nie pojawia się on w TASie. To pomysł twórców filmu.A co do kreskówek trekowych, to przypomniała mi się jeszcze pewna parodia treka (a dokładniej TNG + TOS) - Star Wrek Zone (co do nazwy nie mam 100% pewności). Postaci przypominające nieco kukiełki z Sąsiadów i duuużo śmiechu. Polecam - warto obejrzeć. 😀

Coen
    Participant

Nope, chodziło mi o postacie i wydarzenia których efekty poniekąd mamy w ST 1

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram