Forum Fantastyka Star Trek Trekowe pieknosci

Trekowe pieknosci

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 183 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #20947

    Leeta. Fakt - też niezła. Ma ładne duże...... oczy ;> Ale z twarzy też niezła - fakt.

    Q
    Participant
    #20948

    nazywa sie bodajze Chase Coverale chyba mi sie jednak cos pokickalo 😀

    I. Thorne
    Participant
    #21052

    I jeszcze jedna kandydatka. Damska Q z Voyagera ( odcinek z secesyjną wojną Q). To już chyba ekstraklasa.

    Q
    Participant
    #21079

    Taaaaaak?Dajcie link! Niech Rzuce okiem 😀 . Kto to taki?A i jeszcze jedno. Wlamale 😡 Hmmm Hmmm... skorzystalem z pewnej niedoskonalosci w zabezpieczeniach pewnego servera i sciagalem pare(-dziesiat tysiecy 😮 ) Zdjec modelek i aktorek-wsrod nich kilka z nich gralo w Treku. Jak ktos ma ochote sobie je sciagac to udostepnie na C++.

    Domko
    Participant
    #21080

    Lepiej daj link. 🙂

    Acer
    Participant
    #21084

    no jak dla mnie Jolene Blalock wymiata 😆 zaraz za nią Terry Farrel, chciałbym sprawdzić dokąd jej te plamki sięgały w treku 😈

    Domko
    Participant
    #21092

    Plamki Jadzi Dax były raz pokazane. Sięgają jej aż do stóp. 🙂

    Acer
    Participant
    #21139

    a pamiętasz może w którym odcinku bo nie będe wszystkich przeszukiwał 😛

    Gosiek
    Participant
    #21141

    Co do plamek, to najpierw w Meridian (3x08) był taki dialog:Deral: l was admiring your markings. Are they decorative?Dax: No, are yours?Deral: No. lf you don't mind my asking, how far down do they go?Dax: All the way. (:wink:)A później w piątym sezonie, w odcinku "Let He Who is Without Sin..." (5x07) można było te sięgające do stóp plamki zobaczyć.

    Domko
    Participant
    #21144

    Ja to akurat widziałem w innym odcinku. Bodajże Worf budził Jadzię zdejmując jej koc i widać było część jej nóg i stóp, a tam były plamki. :)Jako wskazówkę do tego, który to był odcinek (nie pamiętam ani numeru ani tytułu), to był to odcinek, w którym Jadzia i Worf spotkali Breenów.

    r_ADM
    Participant
    #21159

    z tym kocem to bylo w change of heart, ale gdzie ty tam breenow widziales ??

    Domko
    Participant
    #21160

    Możliwe, że mi się pomyliło. Pewnie dlatego, że całą końcówkę DS9 i kilka innych wcześniejszych odcinków oglądałem w jeden dzień i pomieszały mi się odcinki. :)Fakt - Breeni byli przy Ezri.

    Trzmielu
    Participant
    #21169

    Hej!Witam po dluuuuuugiej przerwie, ci starsi mnie zapewne pamietaja z roznych flejmow i takich tam :)No jezeli chodzi o ladne aktorki to nalezy zauwazyc pewna pania bosman Rand (thx Gosiek) z TOSa. Ogolnie w TOSie pojawialo sie duzo ladnych kobiet w odpowiednich strojach :)Info dla wrrrednych moderatorow: jako ze jestem przeciwny 'panstwom policyjnym' nie mam i nie bede miec zamiaru poprawiania mojej ortografii ani uzywac slow wysoce wulgarnych, pozostane przy tych niestosownych tylko :PMilego sprawdzania orduf 😛

    Hivision
    Participant
    #21219

    No cóz ja mam wielką słabość do B'Ellany Torres 😀 😀 😀 😀 😀

    Domko
    Participant
    #21224

    B'Ellana Torres... Fajnie wyglądała, ten jej charakterek też był ok, ale nie wiem, czy chciałbym mieć taką dziewczynę, która zdenerwowana może nieźle przyłożyć. 🙂

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 183 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram