Forum Fantastyka Gry Gry Star Trek Trekowe Gry

Trekowe Gry

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Krusty
    Participant
    #1785

    Zawsze mnie interesowało czy są takie gry robione przez fanów, oczywiście wyłączając szachy 😉 . Jeśli ktoś znalazł coś takiego niech podzieli się z nami tą informacją da link lub adres http://ftp...

    Slawek
    Moderator
    #10191

    Ja znam gre o nazwie War Encounter. Gra się przyjemnie jednak posiadam jedynie Demo gdyż pełną wersję trzeba kupić od autora (o ile on jeszcze żyje). Na razie nie znalazłem działającego linka do ściągnięcia, ale jak dobrze pójdzie to demko będzie do ściągnięcia z TSS'a.

    Mycroft
    Participant
    #10214

    Ja posiadam okolo 30 gierek Trekowych pisanych przez fanow - od prostych tekstowek do calkiem milych strzelanek. Jak ktos da miejsce na serwerze to wrzuce 🙂 Indywidualnie tez na maila moge :PPozdrtawiam!

    Slawek
    Moderator
    #10221

    A czy wśród tych gierek masz PEŁNĄ WERSJĘ War Encounter?? Jeśli tak to powiedz. A jak mógłbyś to kilka strzelanek na maila mógłbyś przesłać 🙂 Byłbym wdzięczny :DA co do tekstówek to mam taką jedną "Trekową" o dźwięcznie brzmiącej nazwie "A Night With Troi" 😀 Tytuł mówi sam za siebie 😛 (naprawde fajna gierka 😛 warning! tylko dla dorosłych :P)

    4mami
    Participant
    #10223

    co prawda nie gra, ale swego czasu mialem na dysku odcinek ST zrobiony przez fanow, fajnie wyglada poczatek filmu z akcja mechanikow na statku. gdyby nie VHS-watosc filmu. nie pamietam niestety nawet tytulu, ani skad go mialem. 😀

    Slawek
    Moderator
    #10399

    W najnowszym numerze CDA dali taką grę "Inspirowaną Star Trekiem i Elite". Nie grałem dużo ale faktycznie. Design okrętów podobny do treka a walki niczym SFC... Całkiem ciekawe...

    Docent
    Participant
    #10946

    Posiadam Star Trek Avay Team jest to gra startegiczna i w pewnym sensie logiczna. Polecam każdemu kto choć trochę zna się na Star Treku.

    Oprócz tego jest jeszcze Star Trek Bridge Commander jest to typowa gra strategiczna o tej tematyce ale nie da się w niej postrzelać jak w zwykłych strzelaninkach. Stopień trudności jest wysoki a inteligencja przeciwnika przewyrzsza gracza kilka razy. jedynym minusem tej gry jest cena i mały dostęp na rynku. Czy ktoś mi powie gdzie można ją dostać?

    Sam posiadam tylko demo.

    Co do Star Trek Elite Force II jeto serialu Star Trek Voyager wbrew różnym przekazom.

    Reyden
    Participant
    #10948
    Quote:
    Zawsze mnie interesowało czy są takie gry robione przez fanów, oczywiście wyłączając szachy  . Jeśli ktoś znalazł coś takiego niech podzieli się z nami tą informacją da link lub adres http://ftp...

    Quote:
    Posiadam Star Trek Avay Team jest to gra startegiczna i w pewnym sensie logiczna. Polecam każdemu kto choć trochę zna się na Star Treku.

    Oprócz tego jest jeszcze Star Trek Bridge Commander jest to typowa gra strategiczna o tej tematyce ale nie da się w niej postrzelać jak w zwykłych strzelaninkach. Stopień trudności jest wysoki a inteligencja przeciwnika przewyrzsza gracza kilka razy. jedynym minusem tej gry jest cena i mały dostęp na rynku. Czy ktoś mi powie gdzie można ją dostać?

    Sam posiadam tylko demo.

    Co do Star Trek Elite Force II jeto

    Krusty napisał ze chodzi o gry robione PRZEZ FANÓW A NIE DLA FANÓW

    A co do gier

    ST:AT - cieniutka girka , wytrzymałem trzy misje , potem skasowałem

    St:BC - zdobyc ja mozna na kilka sposobów:

    1. kazaa

    2.DC

    3. Emule

    4. chodzac na regionalne spotkania trekerów z POGF

    po 2-3 sotkaniach nabyte znjamosci pozwalaja zdobyc to i owo z Trekowego stufu

    EddieGcT
    Participant
    #10968

    W ST: AT gralem i nie powiem zeby sprawialo mi to jakas specjalna przyjemnosc, w sumie gierka jest nudnawa 😕 co prawda przeszedlem cal a ale ostatnie misje, ze tak powiem z wielkim bulem :?Co do BC to Reyden chyba wszystko napisal 🙂 mozna zdobyc praktycznie na kazdej sieci p2p, trzeba tylko poszukac 🙂 ale chyba najlepiej pogadac z kims o wypaleniu i wyslaniu poczta, no chyba ze dysponuje sie dosc szybkim laczem 🙂

    Slawek
    Moderator
    #11891

    A wracając do tematu. Posiada ktoś jakieś ciekawe amatorskie lub nieoficjalne trekowe gierki?? Bo ja posiadam jedynie demko War Encounter oraz kilka tekstówek (hihi, różnego typu 😛 )

    Tom
    Participant
    #11903

    Jest taka fajna sieciówka, nazywa się 'NETREK'. Jest symulacją bitwy. Gracze (max 16) dzielą się na dwie drużyny (Federacja, Klingoni, Romulanie i Piraci) i walczą o panowanie nad galaktyką. Gierka jest całkiem dobrze rozbudowana i naprawdę wciągająca, pomimo tego, że jest już trochę leciwa. Radzę zaczytać się w readme itp. zanim zacznie się grać.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram