Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trekowe gry w listopadzie

Trekowe gry w listopadzie

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Moderator

Wśród dodatków wydania HD-DVD Star Trek The Original Series Remastered znajdzie się zapowiedź będącej od dłuższego czasu w produkcji gry MMORPG Star Trek Online. Ruszył także development blog gry prowadzony przez Mike'a Stemmle'a.

Tymczasem Bethesda Softworks posiadająca licencję na wydawanie trekowych gier tworzy Star Trek: Conquest na konsolę Nintendo Wii. W chwili obecnej ujawniona została tylko okładka lecz najprawdopodobniej będzie to n-ta już kosmiczna strzelanka rozgrywająca się w czasie wojny z Dominium. Premiera w listopadzie.

Źródło

klingon78
    Participant

konsolowe gry mnie mało obchodzą ale zawsze miło że coś sie trekowego dzieje, jednak biorąc pod uwage że to bethesda macza w tym palce to możemy się spodziewać kolejnego niegrywalnego śmiecia w rodzaju legacy. innymi słowy kolejna zmarnowana licencja.ciekawe czy kiedyś doczekamy się porządnie zrobionego trekowego symulatora? ja osobiście chciałbym żeby wskrzesili ka z lepsza grafą i bardziej kanonicznego jeśli chodzi o broń czy statki. mogliby tez zrobić równocześnie ka2 z gowronem zamiast changa. bardzo chętnie zobaczyłbym też remake a final unity.

Slawek
    Moderator

bardzo chętnie zobaczyłbym też remake a final unity.

Dzisiaj gry bez stateczków się nie sprzedadzą. Wszyscy chcą okrętów, strzelanin, wybuchów i efektów. Jak to dobrze powiedziano z ironią w G4TV - "na co komu postacie skoro mamy fazery i torpedy fotonowe". Sądzę, że i w tym całym Conquest nie zobaczymy ani jednego bohatera, za to XXX mniej lub bardziej znanych stateczków.

Ale co do jednego się zgodzę, Bethesda leci sobie w kulki. Grałem we wszystkie trzy ich nowe produkcje i żadna mi się nie spodobała. Nie zdziwię się jeśli nowość na Wii nie wyróżni się z tłumu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram