Forum Fantastyka Star Trek Trekowe cytaty - ulubione, ciekawe, smieszne...

Trekowe cytaty - ulubione, ciekawe, smieszne...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 67 total)
  • Author
    Posts
  • kryzysik
    Participant
    #23586

    Energise!!!Computer deactivate EMH program! - z dedykacja dla EMH 😀

    TeMPOraL
    Participant
    #23656

    Te texty może nie są wesołe, ale zapadły mi w pamięć:

    Annorax: Thousands of worlds, bilions of lives, gone, brought back, gone again...

    Annorax: We've got all eternity, to accomplish our mission.

    [VGR: Year of Hell]

    Z śmieszniejszych to może:

    Spock: Ah...the ship.... out of danger?

    [STII: Wrath of Khan]

    czy nieśmertelne State the nature of your medical emergency! w wykonaniu EMH z Voyagera.

    Więcej śmiesznych textów nie pamiętam.

    Pozdrawiam, TeMPOraL.

    //edit -- no i jeszcze parę fajnych mam w podpisie [text z Relativity i dwa z okudagramów na drzwiach]

    Beyo
    Participant
    #24302

    Dla mnie jeden z najlepszych cytatow to to co mam w sygnaturce a mowi do Q do Picarda w czasie ponownego procesu.

    Dreamweb
    Participant
    #24316

    Q: Jean Luc. Sometimes I think the only reason I come back here is to hear your remarkable speaches.

    tomjag
    Participant
    #24323

    Nie wiem czemu, ale mi utkwiło gdy 7 z 9 mówi:"Im comply!"to taki borgowskie i sexi 🙄

    Piotr
    Keymaster
    #24333

    Pozwole sobie Cie poprawic, tomjag, zapewne chodzilo Ci o "I will comply".

    tomjag
    Participant
    #24335

    dziękuje Piotrowi za poprawienie. Z moim angielskim kiepsko, ale właśnie o to mi chodziło.ps przepraszam za offtopikową dygresję!

    Fade
    Participant
    #24383

    Darmok and Jalad at Tanagra.Shaka, when the walls fell.Tomba, his arms wide.Sokath, his eyes uncovered!

    Barusz
    Participant
    #26873

    Aż się zdziwiłem, że jeszcze tego nie wymieniliście (no chyba, że jest a ja nie zauważyłem). Rozmowa Saavik i Spocka o Kirku:Ona: He is so human...On: Nobody's perfect.

    Hivision
    Participant
    #30442

    A mi się podobała kwestia Odo o kompromisie. Nie przytocze jej dokłądnie ale sens wszyscy zrozumiejąChcesz iść z przyjaciółmi na piwo, ona chce iść do opery. Idziesz na kompromis i idziesz do opery.

    Pah Wraith
    Participant
    #30755

    Cytat na cały tydzień:

    "She's giving all she's got, captain!"

    [*]

    fluor
    Keymaster
    #32237

    Grand Nagus Zek w DS9, zdegustowany narzeka na nieporadność swojego bratanka i potencjalnego następcy:"It's like... talking to a Klingon" :>W innym odcinku DS9 kardasjańscy żołnierze zostają wyrzuceni z baru Quarka (jest to częścią planu wprowadzenia sabotażysty-Odo na ich statek). Łyżkogłowi stwierdzają:"Leave it to Starfleet to ruin a fine day!" 😀

    Eric Keitel
    Participant
    #33882

    Spock, Undiscovered Country"Gdybym był człowiekiem, moja odpowiedź brzmiałaby: "Idżcie do Diabła"... Gdybym był człowiekiem"W momencie, gdy dowództwo kazało wracać Enterprise do doku 😉

    Zarathos
    Participant
    #33889

    moje ulubione sa z ST VI:Spock: "There's an old Vulcan proverb: only Nixon could go to China."i ugruntowujac moja reputacje jako klingonozercy:Kirk: "DON'T TRUST THEM. DON'T BELIEVE THEM "Spock: "They're dying."Kirk: "LET THEM DIE."

    Pah Wraith
    Participant
    #33979

    Ta scena miała mieć ponoć inny wydźwięk, pozostaje sprzeczna z tym, co widzieliśmy w ST: V.

    Bardzo lubię scenę w Generations, w której Picard rozmawia z Rikerem na zniszczonym mostku E-D:

    "Someone once told me that time is a predator that stalks us all our lives. But maybe time is also a companion, who goes with us our journey, and reminds us to cherish the moments of our lives, because they will never come again. We are after all only mortal.

    "Speak for yourself sir, I hope to live forever.

    Bardzo klimatyczna scena, zebranie wszystkich wątków filmu w jednej chwili. Zgrabne i eleganckie, a bardzo rzadkie w Treku. 🙁

    więcej cytatów z filmów ST:

    http://www.moviequotes.com/repository.cgi?pg=t&tt=40

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 67 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram