Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trekowe buty

Trekowe buty

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #5170

    Od razu uprzedzam pytania: Nie, w temacie nie ma błędu. Nie, nie miało być "trekkingowe" 🙂 W zasadzie, mowa tu o tramposzach. Firma Airwalk zdecydowała się wypuścić na rynek obuwie nawiązujące do motywów ze Star Trek.

    [more]

    Dołączona grafika

    Zbierajcie kasę - trzeba mieć każdą wersję kolorystyczną!

    Buty dostępne są w kolorach: "złotym", niebieskim i czerwonym, czyli odpowiadających poszczególnym mundurom Gwiezdnej Floty. Cena nie jest specjalnie wygórowana. Payless.com oferuje towar w cenie 49.99 dolarów. Nie mocuje się ich na stopie w żaden futurystyczny sposób - posiadają zwykłe sznurówki. Pfff... 😉

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Jako bonus została wypuszczona jeszcze wersja srebrna, zwana Enterprise Edition:

    Dołączona grafika

    Te będą trochę droższe. Jak podaje fanboy.com, kwota powinna wynieść około 80 dolarów.

    Źródło: io9[/more]

    Match
    Participant
    #81185

    Żółte to bym nawet kupił - pasują do Politechniki ;]

    #81193

    Mnie się podobają czerwone... 😉

    Match
    Participant
    #81195

    Że chcesz szybko zginąć? 😛

    fluor
    Keymaster
    #81196

    Pasują do czerwonej koszuli? 😉

    Barusz
    Participant
    #81197

    Zależy od kontekstu kulturowego, na zebranie lokalnego okręgu Polskiego Stowarzyszenia Krzewicieli Obciachu - na pewno.Mówicie co chcecie, ja bym sobie takich nigdy nie kupił.

    Jamjumetley
    Participant
    #81199

    Eee... Fajne są. Choć te srebrne, to rzeczywiście max obciach 😀

    Dzikowy
    Participant
    #81202

    Srebrne wcześniej czy później wrócą, zobaczycie. Ostatnio na imprezie koleżanka, poza tapirem zaprezentowała wszystko co w '80 naj (no dobra, DeLoreana też nie miała).

    fluor
    Keymaster
    #81203

    Ciekawe czy w kolejnym filmie załoga założy mundurowe buty 😉

    #81204

    Zależy od kontekstu kulturowego, na zebranie lokalnego okręgu Polskiego Stowarzyszenia Krzewicieli Obciachu - na pewno.

    Mówicie co chcecie, ja bym sobie takich nigdy nie kupił.

    Nie są takie złe, ale póki co (i pomimo miłości do muzyki lat '80) nie jestem w stanie przekonać się do tego stylu obuwia.

    Barusz
    Participant
    #81206

    Tzn. można to kupić i czasem nosić, ale bardziej jako ciekawostkę i ze świadomością, że to obciach. Na specjalne okazje, trochę tak, jak, mam wrażenie, koleżanka Dzikowego ;>

    Match
    Participant
    #81207

    Srebrne niekoniecznie, ale reszta co całkiem zgrabne trampeczki.Choć srebrne świetnie by pasowały do wspomnianego już DeLoreana

    Lo'Rel
    Participant
    #81213

    Jako, że dzisiaj wraca wszystko co w 80 latach było najlepsze (muzyka, moda, styl), oczywiście jako nawiązanie, to buty są całkiem na miejscu i są nawet fajne. Jeśli już miałbym wybierać to pokusiłbym się na niebieskie. Srebrne fakt - masakra 🙂

    #81221

    Srebrne są do moonwalku 😀

    Manul
    Participant
    #81231

    Cegła. To wygląda jak cegła. Mam wrażenie, że producenci stwierdzili, że trafią w niszę dorabiając symbole ST do niesprzedającego się towaru.Ja podziękuję.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram