Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trekkies' Communikator & Net?

Trekkies' Communikator & Net?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant

Tak się zastanawiam... Dużo nas jest - w Polsce, Europie, Ameryce i na świecie, ale... Czy nie wpadł nikt na pomysł, aby się jakoś zintegrować, to znaczy zrobić jakąś jedną stronę, która połączyłaby wszystkich Trekkies? Fakt, że może mało albo i wogóle kontaktujemy się zzagranicą, więc po co to robić, ale czy to na pewno dobrze i czy tylko my tak mamy? Może jest tak właśnie dlatego, że jesteśmy tak podzieleni - granicami. Czy nie wydaje Wam się, że byłoby dobre, gdyby zrobić jakiś sytem komunikacji międzynarodowej między Trekkerami? Albo jedną stroną albo specjalnym trekowym komunikatorem albo jednym i drugim? Piszę o tym bardziej w celu przedyskutowania, bo w praktycznym wykonaniu, to może być bardzo różnie...

Barusz
    Participant

Owszem wpadł 😉 Sprawa 'zjednoczenia' była już nawet omawiana na tym forum 😉 :

http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=470

Co do mojej opinii: zgadzam się z Gosiek - im więcej miejsc do gadania o ST, tym lepiej. To jeden z tych wypadków, gdy konkurencja jest czymś bardzo pozytywnym.

Senok
    Participant

Zgadza się Barusz... Ale w temacie, który podajesz jest mowa głównie o jednym forum dla wszystkich. Mnie chodziło bardziej o ułatwienie komunikacji między Trekkerami. Tak aby nie wchodzić na kilka stron trekowych i mieć nadzieję, że na którejś znajdziemy tego lub tych Trekkies, których szukamy. I tak np.: aby znaleść wolkańskie strony poza Polską... Racja - zawsze będą pytania: "po co?" i "czy Google niewystarcza?"

Na pierwsze pytanie każdy może sobie odpowiedzieć i będzie to zapewne indywidualnie poprawna odpowiedź. W drugim pytaniu, Google dało mi 766000 (dla zapytania "Vulcans") linków z których zdecydowana większość jest dla mnie niepotrzeba, bo nietrafiona.

Jamjumetley
    Participant

Miałeś na myśli coś takiego: Trek United? Nawet Czarnogóra ma swój dział na forum, a Polska nie 😀

Przepraszam za zabawy w archeologa i odkopywanie starych wątków 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram