Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek w kinie od piatku

Trek w kinie od piatku

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Q
    Participant
    #4603

    kto idzie do multikina na 20 do krakowa wesprzec treka finansowo oczywiscie ;)?Uwaga jest wysokie ryzyko spotkania na swojej drodze Omnipotent Beings 😉

    cinus
    Participant
    #71825

    Same here, Szczecin anyone? Jutro 17.20 lub 20?

    Q
    Participant
    #71827

    jak zobaczycie goscia zwijajacego plakaty, za ktorym gania ochrona kina to wiadomo o kogo chodzi 😉 proponuję wtedy powstrzymac poscig (taka mała solidarnosc trekerow)

    cinus
    Participant
    #71829

    prawdziwy Q zmieniłby ich w karaluchy :>

    Eviva
    Participant
    #71831

    jak zobaczycie goscia zwijajacego plakaty, za ktorym gania ochrona kina to wiadomo o kogo chodzi 😉 proponuję wtedy powstrzymac poscig (taka mała solidarnosc trekerow)

    Ja im na pewno nogę podstawię, chyba że to ja będę tym gościem 🙂

    Q
    Participant
    #71837

    prawdziwy Q zmieniłby ich w karaluchy :>

    no no... ale z karaluchem sie za bardzo zabawic nie można co innego z Picardem, Worfem, cy chociażby ochroną Kina.

    Eviva, no to ja odwroce ich uwage a ty się zajmij plakatami, lupy dzielimy po polowie;)

    cinus
    Participant
    #71840

    nie zapominajcie o mnie, 10% w ramach łapówki za milczenie 😛

    Pah Wraith
    Participant
    #71892

    kto idzie do multikina na 20 do krakowa wesprzec treka finansowo oczywiscie ;)?

    No jak to kto? My 🙂

    http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=5859

    Q
    Participant
    #71977

    Przyznac sie prosze kto tam taki szum robil o 20 w rzedzie f,g,h?PS. Plakaty zwinęli przede mną

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram