Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Trek po Kujawsku

Trek po Kujawsku

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Kaleh
    Participant
    #2480

    ***********Temat stworzony z myślą wprowadzenia ładu do chaosu czyt. wydzielenia tematyki hazardowo karcianej z reszty tematów często z nimi zupełnie niezwiązanymi 🙂 ***********Hehm.... to jak z kartami zrobimy? Może jakiś Cargo Run?

    I. Thorne
    Participant
    #29565

    19 będzie mój brat na meczu w Bydgoszczy, więc jak wcześniej je dostanę to może u CoBraha nastąpi przekazanie?

    CoBrah
    Participant
    #29567

    Moze byc,byle nie przesylac tego poczta 🙂 I napisz,ile jestesmy ci winni za te karty i w ogole jakie dostaniemy,bo nie pamietam wszystkich 😆

    Kaleh
    Participant
    #29568

    Może być 🙂 Przyjadę odebrać... tylko podziel na odpowiednie porcje i napisz ile nas to będzie kosztować....

    I. Thorne
    Participant
    #29571

    Karty kosztują od 2 do 6 PLN. więc raczej nie zbankkrutujecie 😀

    Kaleh
    Participant
    #29574

    Hmmm.... ale podlicz to jakoś 🙂 I ładnie zapakuj tak aby się nie POMYLIŁO 😀

    CoBrah
    Participant
    #29578

    I zeby tylko kazda nasza erka nie kosztowala po 6zl 😆

    I. Thorne
    Participant
    #29582

    Dla Ciebie będą po 7 :[

    Kaleh
    Participant
    #34424

    No to I.Thorne zdradzaj sekrety twej nowej talii :> A może wróciłeś do Borg z combo Borg Ship dilemma / Retask? 😀

    I. Thorne
    Participant
    #34431

    Nie nie. Borga to załatwiam Raiderowi tylko kontrahent nie odpowiada...

    Moja podstawą będzie sojusz z Romulanami. Zamaskowane Warbirdy spokojnie przeleca przez korytarz i zrobią z Great Linkiem to co powinien dawno zrobić każdy porządny mieszkaniec alfy 🙂

    Gdy Zienni staną się juz historią to nieliczne doskonale wyposażone away teamy zrobią parę misji.

    Oczywiście Transporter Inhibitor wchodzi do talii pernamentnie. 😉

    Kaleh
    Participant
    #34442

    Ehhh.... ty draniu. CoBrah będzie zawiedziony 😀 A swoją drogą wymęczyłem go ostatnim razem 105 do 95 😀 To było dopiero. Chciałem się poddać, ale wolał delektować się swoim zwycięstwem i moją agonią.... i przegrał. Od tej pory moje motto to: Never Give Up Never Surrender :> On mi wybił załogę, wykosił załogę, zdekapitował załogę, ale się podniosłem. Tyłek uratował mi Replicator Accident - dzięki temu miałem czas by zagrać 2 personelu i rzutem na taśmę wygrać... poza tym 95 miał bo 5 mu zdjąłem ze straty nieoicera po Hazardous Duty 🙂

    CoBrah
    Participant
    #34624

    Zamaskowane Warbirdy spokojnie przeleca przez korytarz i zrobią z Great Linkiem to co powinien dawno zrobić każdy porządny mieszkaniec alfy

    Tak,tak....juz kiedys flota Tal Shiar/Obsidian Order chciala zrobic to samo 🙂

    Serdecznie zapraszam :>

    Chciałem się poddać, ale wolał delektować się swoim zwycięstwem i moją agonią.... i przegrał.

    Tak,to prawda...Chcialem napawac sie zwyciestwem jak Gul Dukat i skonczylem tak jak on 🙂 Nastepnym razem nie popelnie tego samego bledu...

    I. Thorne
    Participant
    #56723

    Uwaga!Rozpoczynam interesy z USA i stamtąd ściągnę resztę kart.Jako ktoś chce Enterprise Collections. All Good Things lub R z BoG to zapraszam do mnie.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram