Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek.pl wroci?

Trek.pl wroci?

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 239 total)
  • Author
    Participant

Moje "letargi" na forum wynikaj z tego że nie zawsze mam dostep do netu 🙁 Ale jak juz mam to obowiązkowo go odwiedzam minimum raz dziennie 😉 😆

tolo
    Participant

Ja korzystam tylko z kafejki internetowej. Niestety stałe łącze w mojej okolicy raczej nie wchodzi w rachubę.

Tazman
    Participant

Wracając do oczekiwanej jakości TSS'u. Może to i trochę banalne ale o świetności okrętu stanowią oficerowie i załoga a nie sam okręt.Ja tam aż tak bardzo za całym TSS nie tęsknie, ważne jest to że będzie ( prędzej czy później ) i tak z tego co pamiętam spędzałem od 90% - 95%czasu na forum. Oczywiście ktoś może odejść, ma do tego prawo każdy.Ale ja powiem tak:Poznałem tu sporo fajnych ludzi ( paru nawet osobiście )Poziom merytoryczny tego forum jest raczej w większości dużo ponadprzeciętny.Forum samo w sobie ma fajny klimat.Nawet jeśli kiedyś ( spekulacje z prawdopodobieństwem 0.0000001% ) TREK mi się znudzi to i tak to forum bym odwiedzał. Jak nie o treku to zawsze o polityce pogadać można 😉

tolo
    Participant

O tak, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Baronek
    Participant

Odezwe sie z pozycji takie zletargowanego forumowicza (to wam moze rzuci swiatlo na sprawe)Kiedys w zamierzchlych czasach (jakos rok temu) sie zarejestrowalem, napisalem nawet kilka(nascie postow)..Potem TSS padlo, po 1 miechu przestalem wierzyc w to: "strona chwilowo"Chwilowo? 1 miech? No i forum odwiedzalem coraz rzadziej (wykladniczo rzadziej)Jakos dwa miechy temu napisalem nawet topic, pytalem o dlugosc Nx-01, byliscie pomocni (mam juz 80% gondoli, wyglada niezle :-)A dzis wpadlem na trek.pl w cichej nadziei ze moze to ta chwila!Nie? to wpadne do mesy i sprawdze czy jest jakis topic odnosnie portaluByl? to sie wpisalem!Blagam, zmiencie te wejscie (Strona chwilow/tymczasowo nie czynna)Z calym szacunkiem to jest podp***ka, czlowiek sie wkurza bo ma dziwne wrazenie ze ktos sobie jakies jaja z niego robi!Zrobice z tego normalne forum, i kiedys walnijcie strone (potencjalnie)A tymczasem znikam, wpadne to jeszcze ale pewnie znowu za 2-3 miechyNie kasujcie mi konta bo wroce tu (potencjalnie)Powodzenia i pozdrawiam wszystkichBaronek

Piotr
    Keymaster

To sie nie wkurzaj bo my tu sobie jaj nie robimy. A napis o tym ze strona tymczasowo nieczynna zignoruj, bo nie ma sensu tracic czasu na zmienianie go tylko dlatego ze ktos ma dziwne wrazenie gdy go czyta.

Gosiek
    Participant

po 1 miechu przestalem wierzyc w to: "strona chwilowo"Chwilowo? 1 miech?

Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem to jednak dzisiaj rzadko spotykana sztuka. Gdybyś się dokładnie przyjrzał to zauważyłbyś, że napis nie brzmi "chwilowo nieczynna" - co faktycznie mogłoby sugerować krótką przerwę w działaniu ale "tymczasowo nieczynna". A "tymczasowo" znaczy nieco dłużej lub do odwołania, choć nie na stałe.

Ot taki przyczynek do zawiłości stylistyki języka polskiego. 😉

tolo
    Participant

Lepiwj jednak byłoby zmienić ten napis. Tak żeby na przyszłość się nikt nie czepiał.

Piotr
    Keymaster

Tolo, czytaj Ty co sie tu pisze, sprawe napisu przedstawilem dosc jasno w ostatnim poscie.

Unimatrix
    Participant

[..]

buhahaha ;] a poza tym to no comment 😉

powiem tak jest blizej niz dalej ;]

buhahaha 🙂 dwa miechy i nic...

Moim zdaniem jeśli kiedyś trek.pl wróci (he he he dowcip miesiąca 🙂 ), to nie będzie to wielkie wydarzenie, a raczej "tyci" epizod. Wróci kolejny serwis o treku. I co z tego? Będzie można tapetki ściągnąć? Jakąś encyklopedię poczytać? Newsy przejrzeć? Dajcie spokój, zamiast kompromitować się uruchamiając serwis informacyjny po takiej przerwie, skupcie się na forum. Ludzie schodzą się na forum, bo forum jest OK. Jest dużo stronek z newsami o większej niż wy renomie, streszczenia też są w necie, tapet, obrazków i zdjęć jest w cholerę, odcinki i tak ludzie po p2p albo ftp ściągają. Wasz serwis nie ma po co powstawać, nie po roku+ nieobecności. Chyba, że macie jakieś rewolucyjne pomysły, ale w to wątpie (jeśli tak to może drobna zapowiedź???).

Piotr
    Keymaster

Wiesz co, zdziwilem sie ze tu wrociles, ostatnim razem sie pozegnales. No ale mniejsza o to. W jednym masz racje, powrot TSS nie bedzie czyms wielkim, nie chcemy zeby byl, co wiecej, wiemy jak zostaniemy przez niektorych, podobnych Tobie, przywitani po tak dlugiej przerwie. I wierz mi, to naprawde nas malo obchodzi. Mowisz ze wroci kolejny serwis o treku. No dobra, skoro jest ich tak wiele, to wymien mi dwa porzadne i aktualne trekowe serwisy w Polsce. Jesli jestes taki madry ze wiesz czy taki serwis jest potrzebny - twierdzisz ze nie jest - to wyjasnij mi czemu ktos co chwile o niego pyta? Oswiec mnie czemu w zeszlym tygodniu dostalem trzy zgloszenia do zalogi i do pomocy przy pracy nad serwisem ktory nie ma po co powstawac. Juz nie bede nawet komentowal Twojej wypowiedzi o kompromitacji, szkoda slow. Za to powiem Ci cos innego. Oddalbym wiele, naprawde kupe kasy bym dal tylko za to, zeby zobaczyc Twoja mine, gdy zlapiesz sie na tym, ze czytasz nasze newsy. 😈

Gosiek
    Participant

buhahaha 🙂 dwa miechy i nic... 

Moim zdaniem jeśli kiedyś trek.pl wróci  (he he he dowcip miesiąca 🙂 )

Masz specyficzne poczucie humoru... Zdradź nam może powód swojej radości, żebyśmy też mogli się pośmiać...

to nie będzie to wielkie wydarzenie, a raczej "tyci" epizod. Wróci kolejny serwis o treku. I co z tego?

Skoro serwis uważasz za zbędny to czemu przejmujesz się faktem jego istnienia? Czemu "strzępisz klawiaturę" pytając o jego powrót? Chyba, że Twoim idolem jest smerf Maruda i koniecznie chcesz doczekać momentu, w którym będziesz mógł powiedzieć: a nie mówiłem, że się nie uda?

Jeśli tak to życzę dużo cierpliwości 😛

Dajcie spokój, zamiast kompromitować się uruchamiając serwis informacyjny po takiej przerwie, skupcie się na forum. Ludzie schodzą się na forum, bo forum jest OK.

A myślałam, że prorocy byli tylko w zamierzchłych czasach... A tu proszę - kolega już przewidział naszą kompromitację jak serwisu informacyjnego.

Pewnie, że forum jest ok - gdyby było inaczej to nikt nowy by się na nim nie pojawiał. Mam tylko jedno pytanie - skoro Forum tak Ci się podoba to czemu tak rzadko je odwiedzasz? Czemu niewiele ponad miesiąc temu twierdziłeś, że Ci to "wisi" i że je opuszczasz?

Brak konsekwencji i logiki? A może zawiedziona miłość do TSS? 😉

Wasz serwis nie ma po co powstawać, nie po roku+ nieobecności. Chyba, że macie jakieś rewolucyjne pomysły, ale w to wątpie

Dziękujemy (a przynajmniej ja dziękuję w swoim imieniu) za wiarę w nas i te ciepłe, podtrzymujące na duchu słowa. Wzruszenie odbiera mi głos, więc na zakończenie dodam tylko, że mimo wszystko mam nadzieję, iż zawiedziemy Twoje oczekiwania. 😛

PS. Post ten nie jest oficjalnym stanowiskiem TSS-u ale moim własnym. Zeby potem nie było, że załoga jest wredna i złośliwa. 😈 😛

Dalek
    Participant

Ja nigdy trek.pl nie widziałem, ale dobrych stron trekowych nigdy za wiele... Szczególnie gdy mamy w Polszcze ich deficyt.

Tazman
    Participant

A ja powoli się z wami zacznę żegnać.Nie dlatego, iż mi się tu nie podoba lae na okoł 6 m-cy mnie nie będzie w Polsce 😉 Jak mi się uda to postaram się do netu za granicą dostać ale nic nie wiadomo. W każdym razie jak dobrze pójdzie to na jakiś czas najprawdopodobniej zamilkne.

Piotr
    Keymaster

Konta na forum nie usuniemy, bez obaw. 😉 Wracaj szybko.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 239 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram