Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek.pl wroci?

Trek.pl wroci?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 239 total)
  • Author
    Participant

Piotr ja nie spodziewam sie gwiazdki z nieba. Chyba nieco zle zrozumiales moja wypowiedz z doswiadczenia wiem ze ludzie im dluzej czekaja tym wiekszych rzeczy sie spodziewaja i tak bedzie mam nadzieje ze nie ale obawiam sie ze bedzie i tym razem. Ja sobie zdaje sprawe, ze to nie bedzie rewolucyjna i pierwsza taka strona na swiecie. I ze wogole TSS wprowadzi nowy standard pisania www na swiecie, ale wymagania sa duze i tego Piotr juz nie zmienisz. A dlaczego nie odchodza? A no bo taka jest natura ludzka, kilka, ludzie tak naprawde lubia czekac bo nie wiedza czego sie spodziewac, a gdy produkt ujrza zaczna biadolic i czesc moze odejdzie. Jest niestety mase takich przykladow ze czekanie bardziej podnieca niz produkt koncowy.Przyklad SW czy nawet Star Trek "Nemesis". A potem biadolenie i rozbijanie sie towarzystwa na drobne. Oby tak sie nie stalo!!!

Piotr
    Keymaster

O tym ze bedzie narzekanie wiedzialem od dawna, nie mam zamiaru sie tym przejmowac. Narzekania byly jeszcze gdy TSS dzialal, nie da sie wszyskich zadowolic. My po prostu mamy zamiar dalej robic swoje, moze dzieki temu, po pewnym czasie, malkontenci przestana narzekac.

tolo
    Participant

Ja też mam pewną zasadę, mianowicie żeby żyć w zgodzie z samym sobą i nie robić nic wbrew sobie.

Gosiek
    Participant

Czemu zamiast tego prawie kazdego tygodnia na forum pojawia sie nowy uzytkownik?

Nowi pojawiają się, bo jest to jedno z najlepszych i najciekawszych forów trekowych w polskim internecie. I to się (mam taką nadzieję) nie zmieni. 😀

Ale zobacz ilu użytkowników od chwili zarejestrowania nie napisało żadnego posta albo ograniczyło się do jednej lub dwóch wypowiedzi - z moich pobieżnych obliczeń wynika, że ponad 50%. Nie można tego chyba tłumaczyc wrodzoną nieśmiałością lub brakiem ciekawych tematów do dyskusji. IMVHO - spora część z tych milczących osób pojawiła się tu na chwilę poszukując jakiejś konkretnej informacji a nastepnie zniknęła aby więcej nie wrócić lub zaglądać na TSS sporadycznie.

Jeżeli się mylę (oby) to może ktoś z "milczków"się odezwie?

Vashar
    Participant

Nowi pojawiają się, bo jest to jedno z najlepszych i najciekawszych forów trekowych w polskim internecie. I to się (mam taką nadzieję) nie zmieni.  😀

To są jakieś inne fora? ;]

Ale zobacz ilu użytkowników od chwili zarejestrowania nie napisało żadnego posta albo ograniczyło się do jednej lub dwóch wypowiedzi - z moich pobieżnych obliczeń wynika, że ponad 50%.

Moja wolkańska logika podpowiada... że kiedyś będzie trzeba zrobić "czystki"... odpowiednie papiery leżą już od jakiegoś czasu na biurku Piotra 😉

Jeżeli się mylę (oby) to może ktoś z "milczków"się odezwie?

Wolkani żyją tak gdzieś 200 lat... może sie doczekasz 😉

Gosiek
    Participant

To są jakieś inne fora? ;]

Można je tak określić 😉 Ale nie będę im robić reklamy i narażać się dowództwu 😛

kiedyś będzie trzeba zrobić "czystki"... odpowiednie papiery leżą już od jakiegoś czasu na biurku Piotra 😉

Ach tak, to zapewne te pożółkłe arkusze wystające spod piramidy zakurzonych teczek ostemplowanych "Tajne! SpecZnaczenia!" i "Spalić przed przeczytaniem". Chodzi o te w lewym rogu biurka...

Wolkani żyją tak gdzieś 200 lat... może sie doczekasz 😉

Pażiwiom, uwidim jak mówią bracia Słowianie zza Buga 😉

Piotr
    Keymaster

Ach tak, to zapewne te pożółkłe arkusze wystające spod piramidy zakurzonych teczek ostemplowanych "Tajne! SpecZnaczenia!" i "Spalić przed przeczytaniem". Chodzi o te w lewym rogu biurka...

Chwila! Gosiek, skad wiesz jak moje biurko wyglada?! Tzn co na nim jest? 😉

Vashar
    Participant

Chwila! Gosiek, skad wiesz jak moje biurko wyglada?! Tzn co na nim jest? 😉

Podpowiem przez pytanie... znasz "Truman Show"? 😈 😉

Anyway... lekko zbaczamy z topika 😉

Romulanka
    Participant
    Quote:
    Anyway... lekko zbaczamy z topika 😉

Ano zbaczacie.... A prawda jest taka, ze na kazdej liscie/grupie dyskusyjnej, czy tez forum zawsze beda jakies milczace duszyczki, ktore lubia sobie tylko poczytac to, co inni maja do powiedzenia. A z czasem moze sie tych duszyczek uzbierac calkiem sporo...

kryzysik
    Participant

No ale co w tym złego że ludzie najpierw chcą poczytać aby się zorientować w temacie i forum a dopiero może dlugo pozniej zabrać głos w jakiejś interesującej ich sprawie 8)

Gosiek
    Participant

co w tym złego że ludzie najpierw chcą poczytać aby się zorientować w temacie

Nie twierdzę, że to coś złego. Tak nawet powinno być - najpierw rozejrzyj się po forum, poczytaj, zobacz czy to cię interesuje a jeśli stwierdzisz, że tak to włącz się do dyskusji.

Pisząc swojego posta myślałam raczej o osobach, które rejestrując się na forum nie biorą później żadnego udziału w jego "życiu". Zastanawia mnie jaki mają cel? Dla mnie to trochę nielogiczne (chyba odzywa się moja wolkańska połowa 😉 ). Żeby móc poczytać nie trzeba się rejestrować - to jest konieczne tylko wtedy gdy sam chcesz się wypowiedzieć.

W końcu - jak sama nazwa wskazuje - jest to forum dyskusyjne czyli miejsce wymiany poglądów, a nie czytelnia w bibliotece publicznej gdzie obowiązuje cisza 😉 i gdzie wchodzący nie powinni zabierać głosu.

Nie bierz tego posta do siebie - użyłam formy "ty" jako chwytu stylistycznego, więc "no offence" 🙂

fluor
    Keymaster

...

Są różni ludzie i mają różne potrzeby 😉

Ja osobiście pierwszy raz zarejestrowałem się na trek.pl (czy może raczej tss.cośtam.pl 😛 ) z kafejki internetowej, nie wiedząc zupełnie z czym mam do czynienia. Po prostu tak mam, że się rejestruję w różnych miejscach (przy okazji zaklepuję swój login 🙂 ) które mogą mnie w przyszłości interesować. Kłopot mam taki, że później zapominam haseł 😀 (na nowe forum Omega też mi musiał przypominać hasło na początku 😀 ) ale ostatnio mam na to rozwiązanie systemowe. Myślę, że gdyby kasować rejestracje nieaktywne od ponad kilku miesięcy, tych którzy logowali się tylko raz - podczas rejestracji - ubyło by nieco użytkowników. Tyle że takie puste konto niewiele zajmuje miejsca, nie wadzi chyba nikomu, a potencjalnie jest to kolejny dobry forumowicz, jak tylko wybudzi się z letargu.

Piotr
    Keymaster

Wlasnie w tym rzecz, kasujac konta ryzykujemy utrate forumowicza. A byl tu juz co najmniej jeden przyklad takiego "przebudzenia z letargu", zdaje mi sie ze mniej wiecej po pol roku milczenia. Wiec... niech bedzie jak jest. 😉

kryzysik
    Participant

... A byl tu juz co najmniej jeden przyklad takiego "przebudzenia z letargu", zdaje mi sie ze mniej wiecej po pol roku milczenia. Wiec... niech bedzie jak jest. 😉

No chyba nie mialeś mnie na myśli 🙄 😉

Piotr
    Keymaster

A wlasnie ze mialem. 😉

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 239 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram