Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek.pl wroci?

Trek.pl wroci?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 239 total)
  • Author
    Posts
  • Biken
    Participant
    #15076

    może potrzebujecie dużego serwera za grosze ? oczywiście na trek.pl a nie na jakieś warezymoże to przyspieszy comeback trek.pl

    fluor
    Keymaster
    #15087

    Oj wierz mi chce wiedzieć  8)  bo jestem bardzo ciekawy świata 🙂

    Postawa prawdziwego badacza: by podążać tam, skąd nie powrócił żaden człowiek... Przypomina mi się Pliniusz Starszy...

    Nie matura lecz chęć szczera................

    To hasło akurat wydaje się troszkę niebezpieczne... zalatuje trochę PRL, może jestem przewrażliwiony...

    OmegaOne
    Participant
    #15091

    Oj wierz mi chce wiedzieć  8)  bo jestem bardzo ciekawy świata 🙂

    To jest ogolnie znana tajemnica (sic!) 8)

    Hmm chyba moge dodac ze to jest pewnego rodzaju test... gdy masz zostac promowany na stopien chorazego musisz wybrac sie na poklad 10.. jak przezyjesz jedna wachte... gratuluje, jak nie... hmm ujme to w ten sposob "Vidmo?? a kto to taki, nigdy tu takiego nie bylo." 😉

    Vidmo
    Participant
    #15098

    To jest ogolnie znana tajemnica (sic!) 8) 

    Jak ogólnie znana to chyba nie tajemnica 😉 , ale przecież chyba każdy wie, że ten pokład został przejęty przez Borg 😉

    jak przezyjesz jedna wachte... gratuluje, jak nie... hmm ujme to w ten sposob "Vidmo?? a kto to taki, nigdy tu takiego nie bylo."  😉

    8 godzin to nie jest jeszcze tak źle chyba, że masz na myśli jakąś szczególnie długą służbę 😈

    Vidmo? A to ten człeczek, który stracił głowę dla stopnia chąrąży, wybrał się na pokład 10 i ślad po nim zaginął 😉

    Ps: Zgłaszam się na służbę na 10 pokładzie 6 stycznia 😈 . Ciekawe czy coś mi się stanie i czy będą jakieś spekulacje na temat mojego zaginięcia? 😀

    fluor
    Keymaster
    #15100

    8 godzin to nie jest jeszcze tak źle chyba, że masz na myśli jakąś szczególnie długą służbę  😈

    Jakby działały tam normalne prawa fizyki nie byłoby aż tak groźnie 🙂

    Ciekawe czy coś mi się stanie i czy będą jakieś spekulacje na temat mojego zaginięcia? 😀

    Jeżeli uaktywni się wtedy specjalnie wyszkolony mod o xywie Sprzątacz, który precyzyjnie zatrze wszelkie ślady twojej obecności na tym forum a później wyczyści mózgi użytkowników to nie będzie żadnych spekulacji 😛

    Vidmo
    Participant
    #15117

    Jakby działały tam normalne prawa fizyki nie byłoby aż tak groźnie 🙂

    A jakie inne tam działają prawa oprócz fizyki to się nie dowiem? Ale mogę się domyślić, że to pewnie chodzi o prawa buszu 😉

    Jeżeli uaktywni się wtedy specjalnie wyszkolony mod o xywie Sprzątacz, który precyzyjnie zatrze wszelkie ślady twojej obecności na tym forum a później wyczyści mózgi użytkowników to nie będzie żadnych spekulacji 😛

    Jak wróce (albo i nie 🙂 ) z zaplanowanej służby to wtedy będzie można ocenić czy Sprzątacz zadziała prawidłowo 😉

    tolo
    Participant
    #15130

    Uprzedajac pytanie "co jest na pokladzie 10?" Odpowiadam..

    Wierz mi niechcesz wiedziec  8)

    Oj wierz mi chce wiedzieć 8) bo jestem bardzo ciekawy świata 🙂

    Ale ja też chciałbym wiedzieć co jest na pokładzie numer 10?

    AHM
    Participant
    #15499

    To że trek.pl ma najlepsze forum ST to wiadomo nie od dziś (przynajmniej tym którzy tu przebywają) Wszystko jest pięknie i ładnie, można nawet pomyśleć że TSS ma swoją dusze, takie przesłanie można poczuć że wszyscy są chorzy na jedną chorobę zwaną Star Trek, można poczuć klimat, można też zrozumieć, iż przebudowa strony to pracochłonne i skomplikowane przedsięwzięcie ,ALE !!!! Nie chodzi o cierpliwość, bo jak się komuś nie podoba to może się przegnać i więcej tu nie zaglądać, nie chodzi też o brak zaufania do dowództwa ( mam nadzieje że wiecie co robicie ) Po prostu chodzi o to że to chole... długo trwa!!! za dwa mc będzie marzec i stuknie roczek jak TSS jest zamknięta, to naprawdę bardzo długo i chyba każdy się zgodzi że za długo!!!! To naprawdę duży fenomen, mimo iz strona jest zamknięta samo jej forum gromadzi tak dużą liczbę ludzi. Szkoda tego marnować a jak tak dalej pójdzie to kiepsko to widzę. My czekamy dowództwo pracuje no i co….nic. Może mała informacja na jakim poziomie są prace???

    Tazman
    Participant
    #15503

    Ja mam prostą zasadę.Nie wymagam tego czego sam nie jestem pewny, że zrobię.Dlatego nigdy nikogo nie naciskam i nie poganiam.Ale faktycznie sprawy się przciągają i morale może zacząć podupadać bo forum bez TSS to jak załoga bez okrętu. Zawsze lojalni ale chcą do gwiazd 😉 Częstsze orędzia dowództwa do narodu mile były by widziane a tu w panelu administracyjnym słabiutko ostatnio. Zawsze lepsze złe nowiny niż niepewność 😉

    Gosiek
    Participant
    #15504

    Oj wierz mi chce wiedzieć  8)  bo jestem bardzo ciekawy świata 🙂

    Ale ja też chciałbym wiedzieć co jest na pokładzie numer 10?

    Panowie: ciekawość to (podobno) pierwszy stopień do piekła. Czyli tam dokąd posyła się załogantów zadających "niewygodne" pytania. 😛

    ❓ Co do pytań to ja też jestem ciekawa choćby przybliżonej daty powotu serwisu. ❓

    Piotr
    Keymaster
    #15507

    Dla scislosci: to nie Dowodztwo a CEO (Glowny Inzynier) pracuje nad stworzeniem TSS, no bo co tu duzo mowic, nadaje sie do tego najlepiej, bez powodu CEO nie zostal. A ze ma tyle czasu ile ma, a pracy jest duzo, to to trwa. Zrozumcie jedno... Wbrew temu co mowili niektorzy, my nie zrezygnowalismy i nie mamy zamiaru. Wiem ile czasu juz minelo, to wcale nie jest mile uczucie co jakis czas patrzec na kalendarz i sobie uswiadamiac ze mija kolejny tydzien. Ale ani Kapitan, ani ja nic na to nie poradzimy. Chcialbym moc powiedziec ze TSS bedzie na dniach, za tydzien czy dwa, mozliwe ze bym sie nie pomylil, ale jednak nie moge. Bo juz nie raz bylo blisko i jak na zlosc cos waznego sie zwalalo nam na glowe. Nam po prostu poza czasem brakuje tez troche szczescia.

    drupi
    Participant
    #15509

    No coz jako czlonek zalogi powiem tylko tyle ze troszki boje sie powrotu TSSu niestety tak to bywa ze im dluzej ludzie czekaja tym wieksze maja wymagania i oczekiwania na powstaly produkt. Niestety obawiam sie ze to co zaproponujemy w zadnej skali nie spelni oczekiwan prawie rocznego czekania na TSS. Boje sie ze zawiedzeni ludzie zaczna opuszczac nasze szeregi, niezadowoleni z produktu jaki dla nich przygotowalismy. No coz czas oczekiwania na nowy TSS niestety zbyt dlugo sie toczyl i nie chce byc zlym prorokiem ale prawdopodobnie TSS nigdy juz nie wroci do czasow swej swietnosci. Oby moje slowa nie staly sie prawda.

    mattik
    Participant
    #15510

    Zgadzam się z drupim chociaż nie wiem co zaoferujecie.Ostatnio wyszła nowa wersja pewnej gierki - SJ3.11. Ludziska czekali na nią rok, było duże zainteresowanie turniejami itp. Chociaż było napisane, że będą kosmetyczne zmiany, wszyscy liczyli na nie wiadomo co...I co teraz zainteresowanie spada...

    AHM
    Participant
    #15512

    Załogańci się denerwują i trochę niepokoją. To tak jak by lecieć z maximum warp nagle w marcu wychodzimy z warp, wszystko gaśnie i działa tylko podtrzymywanie życia, i tak 10 miesięcy a mostek mówi że robi co w jego mocy. Załoga w to nie wątpi i ufa, ale jeśli to tyle trwa to załogantom też przydało by się jakieś wyjaśnienie, bo zaczną się ploty i tak dalej i tak dalej.... No ale miejmy nadzieje że już wkrótce zostanie przywrócone zasilenie i wszystkie układy wrócą do normy, i znowu wejdziemy w warp zanim większość prześle się na inne stronki tzn. statki....

    Piotr
    Keymaster
    #15526

    Niestety obawiam sie ze to co zaproponujemy w zadnej skali nie spelni oczekiwan prawie rocznego czekania na TSS. Boje sie ze zawiedzeni ludzie zaczna opuszczac nasze szeregi, niezadowoleni z produktu jaki dla nich przygotowalismy.

    Jesli oczekujecie gwiazdki z nieba, a tego chyba niektorzy sie spodziewaja, sadzac z wypowiedzi, to rzeczywiscie sie zawiedziecie. TSS to serwis informacyjny o ST, tego powinniscie oczekiwac. A jaki to bedzie serwis, to juz ocenicie sami. Mamy swiadomosc ze bedzie to surowa ocena. Trudno.

    Drupi, wyjasnij mi czemu ludzie maja opuscic nas gdy TSS wroci i ich niby zawiedzie, a nie robia tego juz teraz, gdy TSS nie ma? Czemu zamiast tego prawie kazdego tygodnia na forum pojawia sie nowy uzytkownik? Chyba nie dlatego ze wszyscy tak bardzo czekaja na start TSS?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 239 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram