Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek.pl wroci?

Trek.pl wroci?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 239 total)
  • Author
    Posts
  • tolo
    Participant
    #14922

    Wrócić wróci, niestety nie jesteśmy w stanie dać wszystkim kont pocztowych, dlatego są one zarezerwowane tylko dla załogi.

    Szkoda, będę musiał poczekać na to konto. Póki co korzystać będę z mojego starego adresu.

    Vidmo
    Participant
    #14933

    Eh szefowa tak straszy cywili ;]

    Jeszcze sie zaden nie zglosi na jelenia ... eee ... ochotnika i dopiero wtedy bedzie ;]

    A pomyśleć, że chciałem kiedyś się przyłączyć do załogi na jelenia ;] ale nie wiem co miałbym robić 😉 ... i nie uważam siebie za cywila 😈

    kryzysik
    Participant
    #14965

    Zgłaszasz sie do FO i on ....

    Dobrze by bylo gdybym wiedzial kto to lub co to jest "FO" 🙄

    Coen
    Participant
    #14966

    FO - First Ofiser czy jakoś tak się to pisze a po naszemu Pierwszy oficer. Jest nim Piotr. Najprościej jego posty znaleźć w konsoli informacyjnej, w temacie "od dowództwa" a to dlatego, że są tam tylko jego posty.

    Piotr
    Keymaster
    #14973

    FO - First Officer. Nigdzie nie trzeba szukac, tu jestem. 😉

    kryzysik
    Participant
    #14985

    FO - First Officer. Nigdzie nie treba szukac, tu jestem. 😉

    Skoro juz Cie znalazlem 8) to moze mi powiesz co musi zrobic taki zwykly smiertelnik jak Ja aby stac sie czlonkiem zalogi ❓

    tolo
    Participant
    #14986

    FO - First Officer. Nigdzie nie treba szukac, tu jestem. 😉

    Skoro juz Cie znalazlem 8) to moze mi powiesz co musi zrobic taki zwykly smiertelnik jak Ja aby stac sie czlonkiem zalogi ❓

    Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera:o)

    Vidmo
    Participant
    #14998

    Skoro juz Cie znalazlem  8) to moze mi powiesz co musi zrobic taki zwykly smiertelnik jak Ja aby stac sie czlonkiem zalogi ❓

    Odpowiem za pierwszego 😉

    Po pierwsze musisz mieć chęć i czas do pracy 🙂

    Po drugie musisz wysłać prośbę o przejęcie do załogi 🙂 do dowództwa (Liranna, Piotr ew. Vashar 😉 )

    Po trzecie musisz podać co chciałbyś robić dla TSS 🙂 , a jak już zostaniesz przyjęty to robić co zostało Tobie powierzone 😛

    Jest jeszcze metoda na skróty: Wystarczy, że posiadasz odpowiednie znajomości 😉 na różnych szczeblach 🙂

    Liranna
    Participant
    #15000

    Ja Ci pokażę znajomości na odpowiednich szczeblach 😈

    Vidmo
    Participant
    #15004

    Ja Ci pokażę znajomości na odpowiednich szczeblach  😈

    Coś czuje że mam przechlapane 😉 .Wiedziałem żeby nie wtrącać się w sprawy z góry 😀

    Tazman
    Participant
    #15013

    Ja Ci pokażę znajomości na odpowiednich szczeblach  😈

    Coś czuje że mam przechlapane 😉 .Wiedziałem żeby nie wtrącać się w sprawy z góry 😀

    Coooo...... czyżby ktoś drażliwy temat poruszył 😀 😀 😀 😀

    fluor
    Keymaster
    #15031

    Fatalne naruszenie podstawowych zasad BHP - o szefie (tu: Dowództwie) mówić dobrze albo wcale 😛

    OmegaOne
    Participant
    #15040

    Heh kolejny kandydat do odwiedzenia pokladu 10-ego, a ze z tamtad sie nie wraca... ot taki drobny szczegolik niewart wspominania :)Uprzedajac pytanie "co jest na pokladzie 10?" Odpowiadam..Wierz mi nie chcesz wiedziec 8)

    tolo
    Participant
    #15055

    Ja Ci pokażę znajomości na odpowiednich szczeblach  😈

    Tak tak, wydało się:o) Nie matura lecz chęć szczera................

    Vidmo
    Participant
    #15073

    Uprzedajac pytanie "co jest na pokladzie 10?" Odpowiadam..

    Wierz mi niechcesz wiedziec  8)

    Oj wierz mi chce wiedzieć 8) bo jestem bardzo ciekawy świata 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 239 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram