Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek.pl wroci?

Trek.pl wroci?

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 239 total)
  • Author
    Posts
  • Kurt
    Participant
    #42188

    Wiecie, jestem dopiero tu od tygodnia, Star trekiem interesuję się do niedawna i za cholerę nie znam się na prowadzeniu forum internetowego ,ale jeśli coś ma już 2 lata, 840 zarejestrowanych użytkowników ,działa według ścisłych reguł dotyczących offtopiców i spamu co nie na każdym forum się zdaża to ludzie ,którzy uważają ,że coś takiego niedługo padnie muszą miec poważne braki piątej klepki. Nie będe wskazywał palcem ale chyba wiadomo o kogo chodzi?

    izbkp
    Participant
    #42200

    Nie takie "stabilne" i profesjonalnie prowadzone "rzeczy" już poupadały 😉 Moim zdaniem każda taka inicjatywa może albo iść do przodu albo popaść w stagnację, która wcześniej czy później zakończy się krachem. Jak głosi Proroctwo zapowiedzią takiego krachu będzie wzrost dyslektycznej zarazy - zgodnie ze społecznymi prawami, które rządzą Wszechświatem ;PFaktem jest, że - przynajmniej z mojej perspektywy - to forum staje się coraz mniej ciekawe - a to dlatego, że od dawna nie znalazłem na nim nic ciekawego (mam tu na myśli np jakikolwiek wątek, w którym chciałbym zabrać głos) 😉 Sześćdziesiąt postów w 10 dni - brawo Kurt - ale może rozważ wysyłanie sześciu - za to takich, które z przyjemnością można by przeczytać? ;P

    Zarathos
    Participant
    #42232

    Kurt, jakoś nie widziałem Cię w żadnym ciekawym temacie (bo żadnego nie ma), nie widziałem żebyś założył jakiś (patrz uwaga obok). TSS ma sporo członków, zgoda. I?Ilu z nich się regularnie i aktywnie udziela? Ile z nich tworzy nowe tematy, rozpoczyna dyskusje na temat ST (bez względu na to czy mniej czy bardziej ciekawe?). Szczerze mówiąc, gdyby nie Opowiadania i forum Excelsiora, byłbym na TSS baaaaaardzo rzadkim gościem. O ile w ogóle byłbym. A i opowiadania coraz mniej mnie cieszą. Jak napisałe do mnie niedawno jeden z autorów - po co umieszzać Tu opowiadania skoro nikt nie chce nawet ich pochwalić czy zganić. Mimo, że ludzie czytają a przynajmniej na to wygląda patrząc na liczniki wejść. Najbardziej oblegane tematy w mesie? Urodzinki, Pogaduszki i Gra w skojarzenia.Najbardziej oblegane tematy w ST: Nawiązania i Buraki wszechczasów. Ostatni temat do dyskusji o ST - Najwspanialszy statek świata, założony 28.12.2003Sci-fi i Polityka są bardziej aktywne, ale w tych tematach zawsze się coś w świecie dzieje więc jest o czym porozmawiać.Nie ma nowej krwi, nie ma nowych tematów do dyskusji o Star Treku. Nie ma nawet strony nad którą można by się popastwić ;)TSS o ile może jeszcze nie upada, to chyli się coraz bardziej. Bez nowego serialu Trekowego czy choćby filmu po prostu nie będzie o czym dyskutować (biorąc pod uwagę ST jako naczelny temat forum - ostatecznie nazywa się Trekowa Strona Startowa).

    Piotr
    Keymaster
    #42234

    Zarathos, jedna rzecz mnie zastanawia, moze to niekoniecznie na temat, ale na pewno jest z nim powiazane, a i mysle, warto to wyjasnic.Zauwazylem, ze znow uzyles terminu czlonkowstwa TSS (mowie 'znow', bo wczesniej w watku Pathfndera mowiles o przylaczaniu sie do TSS). Skad wlascwie taki pomysl, ze rejestracja na forum trek.pl jest rownoznaczna z przylaczanie sie do czegokolwiek? 🙂 Rejestrujac sie, zostajesz jednym z ponad 700 forumowiczow, nic wiecej. Przylaczyc sie do TSS mozna, ale wstepujac do zalogi i na przyklad pomagajac z forum. Wiec Cie rozczaruje (lub pociesze ) ) - jestes jednym z uzytkowniow kolejnej strony/forum o tematyce trekowej/sci-fi, a nie czlonkiem jakiejs 'organizacji'. ;>A co do ruchu na forum, w tej chwili rownie wazne jak dzial ST i Sci-fi - w ktorych jak widac wiele sie nie dzieje - sa dzialy regionalne. W nich tez aktwnosc nie jest wielka, ale IMO samo ich istnienie robi sporo dobrego jako reklama dzialalnosci trekerow.

    Zarathos
    Participant
    #42235

    Pewnie mi się bierze z strony i tego wielkiego napisu: Star Trek - [TSS] Trekowa Strona Startowa wyglądającego z każdego linka forum.Jakby nie patrzeć (bo strony TSS jako takiej nie ma) jest się na Trekowej Stronie Startowej i zapisując się na forum zapisuje się na forum o nazwie Trekowa Strona Startowa czyli TSS 😀

    Unimatrix
    Participant
    #52590

    i znów tu zaglądnąłem... i dalej nic 😛

    Piotr
    Keymaster
    #52591

    Ale przynajmniej jestes wiernym fanem, a to cieszy. ;P

    Zarathos
    Participant
    #52593

    Wiernego fana, jak przeczyta (któryś raz z rzędu), że TSS "zaraz wraca" to go może zdżaźnić. Usunęlibyście ten, było nie było, durny napis "zaraz wracamy" i nie wprowadzali ludzi w błąd. Jest forum, jest sklepik, jest IRC. Jest (będzie) Pathfinder i dobrze.A w to, że strona TSS nie wróci, to chyba już wszyscy przestali wątpić.

    Pah Wraith
    Participant
    #52594

    100 milionów dla każdego, "Duke nukem forever", reforma zdrowia, 3 miliony mieszkań i trek.pl:D 😀 😀

    Liranna
    Participant
    #52596

    Oj ludzie, ale z Was niedowiarki. Jak jest napisane że wróci to wróci.

    Zarathos
    Participant
    #52601

    Wraca, wraca, wraca... i wrócić nie może. Sądząc po okręcie na stronie główniej, może ten powrót potrwać. 70 lat z górką 😀 W każdym razie wraca już 4 lata (bo jak dołączyłem do forum, to już wracał) i nic. Nawet nie widać na horyzoncie (zdarzeń).

    Gosiek
    Participant
    #52605

    Bo horyzont zdarzeń działa niczym horyzont złudzeń. ;)Ale do voyagerowego czasu podróży raczej się nie przymierzamy, nie każdy żyje tyle co żółwie. 😛 W dodatku głupio by było wnukom stronę do dokończenia zostawiać. We'll see...

    I. Thorne
    Participant
    #52612

    Ja proponuję, żeby zamiast "zaraz wracamy" dać "kiedyś wrócimy" lub " Możliwe, że kiedyś zrobimy stronę" czy coś w tym stylu.

    Pah Wraith
    Participant
    #52627

    "James Bond will return"...albo napiszcie: "będzie... we wtorek" :DAle tak serio - czy ktoś może napisać czego brakuje do otworzenia trek.pl? Nie wierzę, by w takiej tłuszczy luda, która tu "óczenszcza" nie było kogoś, kto mógłby pomóc...

    I. Thorne
    Participant
    #52647

    Może lepiej napiszą co jest, bo inaczej nie zmieści się lista w jednym poście 😛

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 239 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram