Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Trek.pl wroci?

Trek.pl wroci?

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 239 total)
  • Author
    Posts
  • Unimatrix
    Participant
    #23754

    Dobrze, że przynajmniej optymizm wam został.Startrek.pl zakłada własne forum, ma dobrą bazę o różnych pierdołach. startrek.com ma b.dobrą encyklopedię i newsy, syfyportal ma newsy, news.google ma dużo newsów, czyli co zostaje dla was? Hmmmm nie wiem, może załóżcie galerię? Oooo nie, już jest masa galerii w necie - choć najlepszą (www.stinsv.com) wcięło przez to, że trekkerzy nie przeczytali prośby admina na głównej stronie(przekroczony transfer).Czyli co dla was zostaje? Nic, macie forum, stronka (jesli powstanie) będzie musiała się wykazać naprawdę czymś odkrywczym (hie hie hie), bo zginie wśród stronek, które ISTNIEJĄ od dłuższego czasu. Może spróbujcie integracji z większym portalem, może to wam pozwoli przeżyć 🙂

    Gosiek
    Participant
    #23771

    Skoro tu jest tak strasznie, nieciekawie i w ogóle beznadziejnie, no i oczywiście nikt nie ma nic ciekawego do zaproponowania, to czemu coraz więcej osób zapisuje się na forum i udziela się na nim ? I to osób, które w przeciwieństwie do Ciebie Unimatrix, mają coś do powiedzenia, a nie tylko trollują i marudzą. Skoro, jak sam piszesz, wystarcza Ci st.com i inne strony nie są Ci potrzebne, to po co ta cała gadanina? Wg mnie próbujesz jedynie wywoływać kolejną niezbyt potrzebną dyskusję na dawno już omówiony temat. A może przyszedłeś wypisać nam kilka adresów które wypluło Ci google jak wpisałeś w pole wyszukiwania "star trek"? Dzięki ale sami też potrafimy szukać w necie tego, co nas interesuje. Zbędny trud. A co do trek.pl, to on też istnieje i powoli się rozwija, czego wyrazem jest nie tylko rozbudowa forum o nowe działy, ale również choćby powstanie "Pathfindera". I musze Cię zmartwić - będziemy się rozwijać dalej wbrew takim malkontentom jak Ty. Jak dla mnie EOT, szkoda karmić trolla.

    Unimatrix
    Participant
    #23775

    Trek.pl rozwija się... peewnie. Dwa lata się rozwija, powstaje od nowa.... i co? Jak tak dalej pójdzie to spoko, wrócicie, jako rozbudowane forum 😀

    Zarathos
    Participant
    #23778

    Unimatrix, widac ze trafnie sobie dobrales ksywke. Jestes jak borg, zerujesz na innych, a sam nic ciekawego nie masz do powiedzenia. Az przykro na takich jak ty patrzec. No ale coz, czlowiek rodzi sie jaki sie rodzi. Zawsze mozesz zaskarzyc rodzicow.

    Piotr
    Keymaster
    #23779

    Unimatrix, tylko co Ci przeszkadza, ze chcemy dalej cos robic? Od Ciebie przeciez nic w zwiazku z tym nie wymagamy, nie robimy nic, co by Ci moglo przeszkadzac, wiec o co Ci chodzi? Mowisz o dwoch latach pracy nad serwisem - moze nie czytales tego topicu przez ostatnie kilka miesiecy, bo jest tu wyjasnione czemu to trwalo tyle czasu. Mam rade, skoro zapisales sie na to forum i najwyrazniej tu zagladasz, poudzielaj sie w innych topicach, tam, gdzie bedziesz mial cos wiecej do powiedzenia poza narzekaniem, ktore do niczego nie prowadzi.Zarathos, spokojnie. 😉

    Zarathos
    Participant
    #23780

    Zarathos, spokojnie. 😉

    Ok, ok, ale bylem akurat po ciezkim kawalku kodu i musialem sie wyzyc, a gostek mi sie nawinal. Co nie oznacza sie sie wycofuje z tego co powiedzialem. Przeciwnie, moge nawet co nieco dorzucic 😀

    Unimatrix
    Participant
    #23813

    Od rodziców sie odp****** gnojku...

    Co do waszego forum. Niefajnie było (i jest) patrzeć, jak się nawzajem okłamujecie. Usprawiedliwienie, że koleś was zwodził przez dwa lata... No i? Wystarczyłoby trochę zdecydowania i wszystko wyjasniłoby się wcześniej. Ale wygodniej jest udawać, że wszystko jest OK. I udawać, że po dwóch latach jest z czym wracać. Przecież nic nie macie, podejrzewam, że nie ma nawet koncepcji powrotu stronki. Wiecie, może jesli coś zaczęłoby się dziać, coś konkretnego (ale coś wykraczające poza Ctrl+C/V newsów, galerią itp)..., ale tu sie kompletnie nic nie dzieje.

    Wiem, że swoim narzekaniem nic nie wnoszę do powstanie stronki, tylko przypominam się. Dwa lata temu (+/-) napisałem, że trek.pl nie wróci. Napisali mi, że bliżej niż dalej. Po paru miechach wpadłem zobaczyć jak się ma ta "obiecana" stronka. Zero, nic. Oki, po kolejnych miechach - nic, kiszka. Znowu ktoś zapewniał, że blisko. Dalej kiszka. Sprawa się wyjaśniła. Wreszcie zmienili ekran startowy (idiotyczny już po pierwszych 2 miechach) i wg mnie tyle wam starczy. Jesteście średniej (jak na polskie forum tematyczne) wielkości forum i z tego co widzę stronka tu niepotrzebna. Pomyślcie, czy macie coś ciekawego do zaoferowania czy tylko chcecie się znowu dzielić podziałami na "załogę" i oglądaczy.

    tomjag
    Participant
    #23815

    O kurcze, co za mocne słowa.

    Naprawdę wydaje mi się, że troche ponoszą wszystkich nerwy.

    Apeluje o rozwagę i pamiętajcie przeciez niedługo Swięta Bożego Narodzenia - czas wktórym powinniśmy się jednać, a nie dzielić.

    Po to jest to forum, nawet jak się komuś nie podoba ( mi się podoba, chociaż duzo do niego nie wnoszę, ale naprawdę staram się)

    😉

    Piotr
    Keymaster
    #23816

    Ktos tu chyba zapomina o przestrzeganiu regulaminu, o kulturze osobistej nie wspominajac. Dyskusje, nawet wyjatkowo zazarte, prowadzi sie, uzywajac odpowiednich argumentow, a nie obrazajac rozmowcow i uzywajac wulgaryzmow. Za to dostajesz ostrzezenie, Unimatrix, podwojne. Zarathos, wycieczki osobiste w strone kogos, kto nie zwracal sie do Ciebie, tez sa nie na miejscu, delikatne mowiac. Rowniez dostajesz ostrzezenie, moj blad, ze odrobine spoznione. Jesli macie cos sobie do powiedzenia, to priv jest dostepny cala dobe. ;> Inni nie musza tego sluchac.Unimatrix, wyjasnij mi jedno - do czego dazysz? Co chcesz, zebysmy zrobili? Porzucili chec zrobienia serwisu? Dlaczego? Co zlego w zrobieniu strony? Komus bedzie przeszkadzac? Tobie? Ja tego nie rozumiem. Piszesz, ze sie nawzajem oklamujemy - o czym Ty mowisz? Owszem, ktos tu klamal, ale to juz sie skonczylo. A Twoje slowa, ze tu nic sie nie dzieje, z czego wynikaja? Bo chyba nie z obserwacji forum, przyjrzyj sie dobrze, u nas jednak troche sie dzieje.

    r_ADM
    Participant
    #23818

    Co chcesz, zebysmy zrobili? Porzucili chec zrobienia serwisu? Dlaczego? Co zlego w zrobieniu strony?

    tak z ciekawosci, czym przejawia sie "robienie strony" ??

    A Twoje slowa, ze tu nic sie nie dzieje, z czego wynikaja? Bo chyba nie z obserwacji forum, przyjrzyj sie dobrze, u nas jednak troche sie dzieje.

    Owszem, ale ruch na forum malo ma wspolnego z TSS'em (czy ta nazwa ma jeszcze sens ??). Zaloga afaik stanowi mniejszosc w stosunku do niezrzeszonych...

    Zarathos
    Participant
    #23827

    Faktycznie trochę mnie poniosło (to przez święta). Unimatrix, przepraszam. Pozostałych równierz.

    W przyszłości postaram się trzymać nerwy na wodzy.

    Tak właściwie to tez jestem ciekawy czym przejawia sie "Robienie strony" 😀

    Piotr
    Keymaster
    #24473

    Coz, mozliwe, ze ujrzycie TSS wczesniej niz ktokolwiek by sie spodziewal. Nawet wczesniej niz sami sie spodziewalismy. Tylko ze nie mam na mysli samej strony, a jej zawartosc, ktora moze sie znalezc w zupelnie innym serwisie. Kazdy widzial ile trwala "odbudowa" serwisu, ciagnela sie ona ponad poltora roku. Jak wczesniej w tym topicu mozna przeczytac, problemy wynikaly raczej nie z powodow technicznych a personalnych. Mimo braku strony jako takiej przez ten czas udalo nam sie opracowac pewien, moze nawet spory, zbior danych, na ktory skladaja sie m.in. szczegolowa baza danych odcinkow i filmow, streszczenia i krotkie opisy epizodow, kalendarium trekowych wydarzen oraz dat z zycia tworcow i aktorow zwiazanych z ST, encyklopedia itp. Dane te byly zbierane, tworzone i tlumaczone przez wiele osob z zalogi TSS. Oczywistym jest, ze sa wlasnoscia poszczegolnych autorow, byly przez nich tworzone w jednym konkretnym celu - umieszczenia ich na stronie trek.pl - i jako takie nie powinny i nie moga byc wykorzystane bez zgody tworcow czy zalogi serwisu/forum. Jednak ktos, kto odszedl od nas, aby tworzyc swoja wlasna strone, uwaza inaczej i rosci sobie prawa do tych materialow oraz juz kilkukrotnie twierdzil, ze wykorzysta je w tworzonym przez siebie serwisie, nie pytajac autorow o zgode. Ta osoba jest Fixer, co pewnie zaskoczeniem dla wielu nie jest. Ponizej publikuje mail, ktory dzis do niego wyslalem, a ktory pokazuje tutaj, zeby nikt nie mial watpliwosci, jak wyglada sytuacja, jesli jednak te materialy zostana bez naszej zgody wykorzystane. Robie to, poniewaz to chyba jedyny sposob, aby nie dopuscic do "pozyczenia sobie" naszej pracy bez pozwolenia, bo dotychczasowe proby dojscia do porozumienia z zainteresowanym nie doprowadzily do niczego poza pokretna argumentacja, wysmiewaniem i obelgami z jego strony. Jako autor badz wspolautor czesci tych materialow chce publicznie powiedziec, ze nie wyrazilem i nie wyrazam zgody na ich wykorzystanie przez kogokolwiek - rowniez Fixera - do tworzenia innej strony. Podobne maile wysla inne osoby z zalogi.

    Witaj,

    W sprawie naszej rozmowy z dnia 22.12.04 i 15.01.05, w ktorej twierdziles, ze wykorzystasz w swoim serwisie materialy przeznaczone dla TSS, ktore otrzymales mailem - wszelkie materialy, ktore dostales droga mailowa badz inna i do jakich miales dostep od marca 2002 do stycznia 2005 wlacznie, a ktore mialy byc umieszczone na stronie http://www.trek.pl lub w jakikolwiek sposob powiazane z ta strona, pomijajac fakt, ze zostaly Ci powierzone w jednym konkretnym celu, sa wlasnoscia ich autorow, i jako takie nie moga byc wykorzystane przez Ciebie ani przez nikogo innego w zaden sposob bez zgody ich tworcow. Ja jako wspoltworca czesci tych materialow zgody nie wyrazam. Podobny mail otrzymasz od innych autorow, a wiec nie wolno Ci uzyc calosci badz fragmentow bazy danych odcinkow, jaka stworzylismy, kalendarium trekowych wydarzen i urodzin/smierci trekowych aktorow, encyklopedii, ani zadnych innych materialow, ktore zamierzales wykorzystac.

    Piotr

    Unimatrix
    Participant
    #42183

    still nofink 😉

    Dalek
    Participant
    #42184

    System newsowy to nic ?

    I. Thorne
    Participant
    #42185

    Coz, mozliwe, ze ujrzycie TSS wczesniej niz ktokolwiek by sie spodziewal. Nawet wczesniej niz sami sie spodziewalismy.

    U nas na Kujawach mówi się, że jak powstanie strona TSS-u to będzie koniec świata. 🙂

    A tak serio. Ja nigdy nie widziałem strony TSS-u i mi jej nie brakuje. Gdy potrzebuje danych do wchodzę na batletH, Memory Alpha lub ADTD. Tam jest wszystko co potrzebuje.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 239 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram