Forum Fantastyka Star Trek Trek Humor

Trek Humor

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 420 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #92995

    Eviva, bez przesady. Ci ludzi na pewno też mają poczucie humoru 😉 Może się to podobać lub nie, ale ktoś miał świetny pomysł i włożył w to dużo pracy ("co do kobiety to nie jestem pewna" 😆 ).Inna rzecz, że gdyby np. sprądrowano centrum pomocy dla lesbijek i ktoś zrobił analogiczny klip, to zostałby w Necie rozszarpany na strzępy ;/ Albo gdyby choćby zabrano jakiś lesbijski symbol stojący przed tymż centrum.

    Cross
    Keymaster
    #92996

    Bez przesady 🙂

    Dołączona grafika

    Moim zdaniem głupotę i toksyczne radykalizmy należy wyśmiewać z każdej strony niezależnie od poglądów, politycznych, religijnych czy też społecznych.

    pumax
    Participant
    #93001

    Zgadzam się z opinią Cross 🙂 Nie lubię politycznych tematów, a ten sprawił że faktycznie się przeraziłam ;PWg. mnie warto podchodzić z dystansem do takich spraw.

    Lo'Rel
    Participant
    #93008

    W końcu to tylko substytut pomnika ;>

    Manul
    Participant
    #93020

    Mnie osobiście sprawa krzyża zupełnie nie interesowała dopóki nie te głośne protesty. Do samej sprawy miałam tak wielki dystans, że można rzec, że miałam ją gdzieś. Ale zgadzam się, że wszelkie popadanie w skrajności należy wyśmiewać. A i widzę Cross, że czytasz Asu. Świetny rysownik.

    Piotr
    Keymaster
    #93064

    Ekhm... Polityka i krzyże to w innym dziale.

    Eviva
    Participant
    #93086

    Dla Romka, ale też innych zainteresowanych:

    http://goanimate.com/movie/0sJ8aw90Ysac?ut...id=07lKfjZiHhKk

    Romek 63
    Participant
    #93087

    No tak sprawa "Mody na sukces" wyjaśniła się ale widzę że w tym odcinku kapitan nie wymyślił ciekawszego celu niż lecieć przed siebie, może jednak w kolejnym mu się to uda 😀

    Eviva
    Participant
    #93088

    No tak sprawa "Mody na sukces" wyjaśniła się ale widzę że w tym odcinku kapitan nie wymyślił ciekawszego celu niż lecieć przed siebie, może jednak w kolejnym mu się to uda 😀

    Kochany, nie byłoby tego, gdyby serwis Goanimate nie zmienił zasad użytkowania. Teraz mogę robić tylko dwuminutowe filmiki, więc siła rzeczy opowieść jest "rwana".

    Manul
    Participant
    #93300

    Chyba nie było. Reklamy niemieckiego sci-fi channel.

    http://www.youtube.com/watch?v=bIrO9YqC18U...feature=related

    Przynajmniej jedna z nich 😀

    Slawek
    Moderator
    #93304
    Lo'Rel
    Participant
    #93305

    Manul, uwielbiam tą reklamę 😀

    Eviva
    Participant
    #93310

    Manul, uwielbiam tą reklamę 😀

    Więc szanuj TOS. Gdyby nie TOS, nie byłoby Spocka.

    Lo'Rel
    Participant
    #93312

    Czy ja gdziekolwiek napisałem, że nie szanuję TOSa? Proszę mi taką wypowiedź znaleźć. Stwierdzenie faktu, że jest starym, zramolałym serialem nie przeczy temu, że lubię TOSa. Nie uwielbiam, ale lubię. Choćby dlatego, że lubię oldschool w różnym wydaniu.

    Piotr
    Keymaster
    #93326

    Bluza dla trekerów, którzy czasem nie potrzebują być rozpoznawalni - link.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 420 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram