Transformers

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 88 total)
  • Author
    Posts
  • MarcinK
    Participant
    #246033

    Że Jetfire łączył się z Optimusem

    przeżyjmy to jeszcze raz

    MarcinK
    Participant
    #246243

    Nie wiem jak oni tego drono transformera na zabawkę przetłumaczą, już nawet w filmach transformacje sa mniej niewiadomoskątne

    Q__
    Participant
    #246245

    Biorąc pod uwagę, że transformacje zabawkowe nie są zwykle wiernym odbiciem ekranowych (mówiąc dość oględnie 😉 ), poradzą sobie.

    MarcinK
    Participant
    #246350

    Niby tak

    BTW fajnie by było zobaczyć serial rozwijający motyw sekretnej historii z Ostatniego Rycerza, z narracją w stylu Nieśmiertelnego.

    Q__
    Participant
    #246351

    fajnie by było zobaczyć serial rozwijający motyw sekretnej historii z Ostatniego Rycerza, z narracją w stylu Nieśmiertelnego.

    A, to by chyba trzeba zebrać highlanderową ekipę w składzie Ken Gord, Christian Charret, Marla Ginsburg, Peter S. Davis, William Panzer, Steven Maier, Sheryl Hardy, Guy Collins, Marc du Pontavice (nie są to nazwiska zbyt znane, a serial wyszedł przecież niezgorszy), i zasilić ludźmi od Bay'a...

    MarcinK
    Participant
    #246353

    O tym właśnie myślałem

    MarcinK
    Participant
    #247819
    Q__
    Participant
    #247820

    Franczyza Hasbro, ale filmy paramountowskie... To może i LEGO Treka w końcu się doczekamy? 😉

    MarcinK
    Participant
    #248041

    Recenzja Optimusa

    I wyskoczy mi fajny set chińskich transformerów

    Q__
    Participant
    #248151

    Recenzja Optimusa

    Aż się prosi by następny był knightowo-bay'owy, przerobiony na zestaw TECHNIC.

    Q__
    Participant
    MarcinK
    Participant
    #249257

    Fan film o krzykaczu

    Q__
    Participant
    #249263

    Fan film o krzykaczu

    Fajny (i profesjonalnie zrobiony). Widać, że panowie nieźle się bawili tą przepychanką o władzę (choć Starscream nie zawsze 😉 ). I jeszcze ziemski ptak śmieje się ostatni.

    Teraz niech jeszcze nakręcą równie zgrabną historyjkę nt. mojego ulubieńca - Soundwave'a.

    Q__
    Participant
    #249285
    MarcinK
    Participant
    #249362

    Dłuższa zapowiedź nowych Transformerów.

    Pod sam koniec widzimy rozpoznającego Bumblebee na podstawie okładki komiksu, czyżby podobnie jak w Hellboyu i SG1, fikcja robi za rządową przykrywkę?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 88 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram