Transformers 3

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • Galactica
    Participant
    #6332

    Dużo rozwalanki, fajerwerków i cos tam fabuły. Nic szczególnego, normalka.Ale przyjemnie się oglądało. A Wy co myślicie ❓

    r_ADM
    Participant
    #99408

    Ja mysle, ze film ma zle rozplanowane tempo i dlatego przez dluzszy czas jest nudny. No a potem zaczyna sie rozwalka i film wraca do normy 🙂

    Diabeu
    Participant
    #99442

    Ja ciągle czytam tylko opinie, jaki to jest crap i zmarnowany czas oraz pieniądze.Mając w pamięci Transformers 2, to pewnie ci wszyscy malkontenci mają rację i film nie jest wart nawet ściągania go.

    zdarom
    Participant
    #99450

    Owszem, nie jest wart ściągania ale jest wart pójścia do kina.

    Slawek
    Moderator
    #99451

    Gdyby grali to w 2D, to pewnie bym poszedł "dla zasady", a tak to te swoje bzdurne 3D za znacznie wyższą cenę mogą sobie wsadzić...A film podobno wcale nie dużo lepszy od poprzednika. Z tego co czytałem znowu 3/4 poświęcona ludziom, "zabawnym" perypetiom Sama oraz rasistowskim stereotypom. Goodie...

    m1ch4l
    Participant
    #100601

    Jak to możliwe, że tak przepełniony akcją film jest zwyczajnie... nudny? 2,5h to zdecydowanie za dużo dla "dzieła", które nie ma do zaoferowania praktycznie NIC poza efektami. Pierwsze 10 minut było fajne. Ostatnie 30 czy 40 plus jakieś tam pojedyncze sceny też dało się oglądać. Ale gdy nie ma rozwałki... no cóż, jest marnie. Tylko jakie to ma znaczenie, skoro film zarobił ponad 5x tyle co kosztował i już jest w top 5 najbardziej dochodowych filmów w historii...

    Reyden
    Participant
    #100607

    Sceny z Samem i jego rodzicami równie dobrze można było wyrzucić , film nic by na tym nie stracił , może nawet by zyskał . Dalej ta nowa aktorka - gorzej niż Fox , może sama Fox jakąś wybitną aktorką nie byłą ale przynajmniej próbowała grać a nie robić za ozdobnik - przynajmniej w 1 części . A co do zysków TF3 i innych kiepskich filmów - taki świat - na film pełen efektów specjalnych , pościgów czy strzelani , gdzie myślenie można zostawić w domu pójdzie znacznie więcej ludzi niż na taki który zmusza do głębokich przemyśleń i potrafi zagiąć największe umysły . Vide Odyseja 2001 - film dziś uważany za kultowy ale ilu z was mając do wyboru Odyseję 2001 i 10 innych filmów z ostatnich 40 lat wybrało by Odyseję .

    m1ch4l
    Participant
    #100608

    Oczywiście, że biorę Odyseję. Nawet jeśli do puli dorzucisz jeszcze 10 filmów z przyszłych 40 lat :). Ale cóż, jeśli chodzi o gust filmowy to raczej nie podążam za większością. I nawet nie chodzi o FX, pościgi czy strzelaniny. Uwielbiam dobrą rozwałkę i nawet ta za z Transformersów nie była najgorsza. Niektóre sceny w Chicago mi się podobały. Ale fajnie jakby pomiędzy tymi scenami też było co oglądać, a nie tylko czekać na kolejną strzelankę.

    Reyden
    Participant
    #100613

    A jak by w tej puli 10 filmów był by na przykład Terminator I/II , Predator , Blade Runner , Pamięć Absolutna , Pierwszy Matrix , Alien I/II , Tron , Screamers . Ja bym po Odyseję 2001 sięgnął na końcu albo wcale - nie lubię skrajności i filmów w tym stylu ( np. Moon ) , choć książka mi się podobała .Btw. Ostatnio próbowałem czytać ostatnią cześć serii - Odyseję 3001 , zrezygnowałem po kilkunastu stronach .

    m1ch4l
    Participant
    #100615

    Wciąż Odyseja.Skoro już schodzimy z tematu, to przyznam, że Moon uważam za najlepszy SF tej dekady :). Uwielbiam takie z pozoru nudne filmy, gdzie brak akcji rekompensuje wszystko inne.W sumie to Moon i 2001:OK mają dużo wspólnego więc jak nie przepadasz za jednym to drugiego też masz prawo nie polubić.Co do książek to przeczytałem wszystkie 4, ale racja, pierwsze 2 są rewelacyjne, 2 ostatnie przeciętne.

    Pitmistrz
    Participant
    #100708

    Ja właśnie skończyłem wymieniony w tytule film i powiem że jest lepiej niż się spodziewałem, 2 była nie porozumieniem ale ten daje radę.

    Piotr
    Keymaster
    #100712

    TF3 ma mniej głupiego humoru i całkiem niezły pomysł. Przy dwójce prezentuje się naprawdę dobrze i jest niedaleko jedynki. Przynajmniej wg mnie.

    m1ch4l
    Participant
    #100716

    Czyli dwójki nie ma co nawet próbować oglądać? 🙂 Bo nie widziałem jeszcze.

    Dalek
    Participant
    #100717

    Jeśli lubisz żenujący, rasistowski, kloaczny humor, bezsensowne scenariusze, dużą ilość wybuchów i pojazdów śmigających po ekranie, to możesz obejrzeć ;).

    Diabeu
    Participant
    #100718

    I małe robociki napastujące Megan fox xDFilm jest tragiczny i nawet efekty nie pomagają, bo ujęcia są poprostu za wąskie i za szybkie, g**no widać.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram