Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Transformers 3 nie dla Megan Fox

Transformers 3 nie dla Megan Fox

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Keymaster

Stało się. Po licznych spięciach z reżyserem i ekipą filmów z serii Transformers Megan Fox za sprawą decyzji Michaela Baya pożegnała się z wizją uczestnictwa w tworzeniu trzeciego filmu.

[more]Bay bez wątpienia znajdzie inną aktorkę, która z powodzeniem zastąpi Fox, a ona sama... Cóż, po klapie Jennifer's Body i niezbyt dobrej reakcji fanów na nadchodzącą ekranizację komiksu Jonah Hex może mieć problem. Ale tak to bywa, gdy w filmie pokazuje się wszystko poza talentem aktorskim.

Źródło: SCI FI Wire[/more]

perekel
    Participant

:no: Ładna buzia to nie wszystko. 😮

kotek
    Participant

Piotr, czepiasz sie! Ja ja lubie. Co prawda, nie ogladalam jeszcze Transformersow i nie mialam mozliwosci sprawdzenia jej talentu aktorskiego, ale ona sprawia bardzo mile wrazenie i wydaje sie byc sympatyczna dziewczyna. Plotkarskie portale musza o czyms pisac. Faktem jest, ze zerwali z nia wspolprace, ale kto z kim i dlaczego koty darl, to juz dziennikarskie domysly.

Piotr
    Keymaster

W źródle znajdziesz sporą część o tym kto z kim i dlaczego. ;>

kotek
    Participant

Ok, ameryki przede mna nie odkryles, Piotrze. Ci ludzie zyja ze skandali, wiec w mysl zasady, nie wazne co mowia, byle mowili, sami wiele z nich prowokuja. Swiatek artystow jest dosc specyficzny i to pozostawiam bez komentarza. Uwazam, ze zmiana aktorki po 2 czesciach to zle zagranie. Jesli tak zle ukladala sie wspolpraca, to powinna odpasc w fazie castingow do 1 czesci. Zmiana po 2 czesci jest po prostu nieprzemyslana.

Piotr
    Keymaster

Ależ zmiana aktorki w kolejnym filmie to żaden problem, jeśli wywali się też jej postać. I tak zapewne będzie.

kotek
    Participant

Owszem, jesli postac przez nia grana zniknie i nie bedzie to mialo jakiegos razaco destruktywnego wplywu na fabule, to w pelni sie zgadzam 🙂

Piotr
    Keymaster

W Transformers sami scenarzyści mają destruktywny wpływ na fabułę. ;>

kotek
    Participant

Czyli nie polecasz filmu? 😉

Piotr
    Keymaster

Pierwszą część mogę, jest znośna. Druga... ewentualnie dla efektów. Zresztą recenzje obu znajdziesz w Pathfinderze.

kotek
    Participant

Nie zachecilo mnie to 😉 Jesli cos jest znosne, to szkoda na to czasu. Na razie jestem pod wielkim wrazeniem BSG i nic nie jest chyba teraz w stanie tego zmienic. Podaruje sobie ogladanie Transformersow tylko dla efektow.

perekel
    Participant

W pierwszej części MF wypadła lepiej IMHO 🙂

Infango
    Participant

Megan Fox poza zmutowanymi kciukami niczym się nie wyróżniała :)Z tym filmem jest już mała aferka, ktoś nagrał z dachu jak robią wstępne efekty na ulic ( smart alta po ulicy ) i puści to w necie, Paramound dostał szału..I skoro nie będzie ziomalskich robotów to lipa ;DA to że jej nie będzie w nowym filmie to mały pikuś, pod studiem stoi kolejka ładniejszych aktorek które zrobią o wiele więcej z znacznie mniejszą kasę i nikt nie będzie z nią płakać, a film wystarczy że będzie miał migające światełka a publika żuci się z kasą ...

perekel
    Participant

żuci się

...oj! Chyba rzuci się 🙂

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram