Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Transformers 2 - Fakty i plotki

Transformers 2 - Fakty i plotki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #3886

  O filmie Transformers 2: Revenge of the Fallen nieustannie snute są różne domysły, oparte na mniej lub bardziej wiarygodnych źródłach. Część z nich znalazła już swoje oficjalne potwierdzenie, inne nadal pozostają w sferze przypuszczeń. A i tak chodzi wyłącznie o wielkie roboty. Osobom wrażliwym na najdrobniejsze spoilery odradzam czytanie dalszych informacji.

  [more]Jakie Transformersy zobaczymy w kontynuacji hitu zeszłego lata? Potwierdzony został występ Jetfire, znanego w serii animowanej z przynależności najpierw do Decepticonów a następnie Autobotów. W filmie posiadać ma on zdolność przemiany w samolot SR-71 Blackbird. Foto z planu filmowego przedstawiające tenże samolot znaleźć można tutaj. Oprócz tego na pewno pojawi się żeński Autobot Arcee. Miała ona wystąpić już w pierwszej części jako motocykl, ale w wyniku problemów zarówno z wyjaśnieniem płci jak i wielkością robota zrezygnowano z pomysłu. Sequel rozwiązuje obie te kwestie, z czego w przypadku tej drugiej ciekawostką jest, iż przemieniać się będzie nie w jeden motocykl, ale trzy. Potwierdzać zdają się to kaskaderki Jessie Graff oraz Melissa Hartman, które pojawią się jako kierowcy-hologramy, oraz fakt, iż na potrzeby filmu stworzonych zostało sześć specjalnych motocykli - trzy główne i trzy do scen kaskaderskich.

  Kolejnym nowym Autobotem, którego zobaczymy w filmie będzie Wheels. Na razie wiadomo tyle, że będzie on bardzo mały i prawdopodobnie przemieniać się będzie w... samochód zdalnie sterowany.

  Będą także powroty. Obecność na planie charakterystycznego Pontiac Solstice GXP oraz osoby Dariusa McCrary wskazywałyby na wskrzeszenie Jazza. Darius podkładał głos robotowi w pierwszej części filmu.

  Jeśli chodzi o postaci, Roberto Orci potwierdził występ Kevina Dunna oraz Julie White grających rodziców Sama. Natomiast Ramon Rodriguez wcieli się w rolę Leo - kolegi Sama Witwicky.

  Oprócz tego, w sieci pojawiły się informacje dotyczące gry opartej na drugiej części filmu - Transformers 2: The Ultimate Battle. Wcielić się będziemy mogli w różnorodne roboty zarówno po stronie Autobotów jak i Decepticonów. Rozgrywka ma być dynamiczna dzięki nowemu systemowi transformacji. Dostępna ma być także opcja zabawy w sieci. Gra, podobnie jak poprzednia, wydana zostanie na konsole Playstation 3, XBox360, Playstation 2, Playstation Portable, Nintendo Wii, Nintendo Dual Screen oraz komputery klasy PC.

  Ciekawostką z opisu gry, jest wzmianka o pojawieniu się robotów zdolnych transformować się nie tylko w pojazdy ale i broń, co potwierdza Roberto Orci odnosząc się do filmu. Nie wiadomo jednak czy tyczy się to pojedynczych Transformerów, czy też każdy otrzyma taką opcję w kontynuacji.

  Informacje zaczerpnięte ze slashfilm.com.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram