Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trailer Star Trek Legacy

Trailer Star Trek Legacy

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #2818

  StarTrek-Legacy.com - strona poświęcona mającej się niedługo ukazać grze, udostępniła swoim użytkownikom pierwszy oficjalny trailer. Niestety, by go obejrzeć, trzeba się zarejestrować. Dostępne są także nowe screeny z gry. Miłego oglądania.

  Informacji dostarczył Krusty.

  Slawek
  Moderator
  #41591

  Szczerze mówiąc trailer mnie nie zachwycił. Gra może i wygląda ładnie na screenach ale w ruchu już nie powala. Pokazano troche kosmosu i kilka scen ze strzelającymi się stateczkami. A skoro już o tych drugich mowa to śmiem twierdzić, że udźwiękowienie jest kiepskie. Dźwięki fazerów to jakieś piski i świsty. W ogóle wiem, że się czepiam ale na tle innych zapowiedzianych dzisiaj gier Legacy wypada raczej kiepsko. Ot taka kolejna Armada się zapowiada tyle, że z lepszą grafiką.Możliwe, że ciekawszy już będzie Tactical Assault, który na screenach wygląda jak klon Starfleet Command (i miejmy nadzieje, że nim będzie). Szkoda tylko, że grafika na PSP wygląda jak na NDS (a o NDS już nawet nie wspomnę ;>).

  Krusty
  Participant
  #41592

  Dostepny jest pod tym adresem http://www.gameplaymonthly.com/e3/e3-d1.php filmik z gry pokazujący starcie Mirandy i Constitution, filmik waży 27 MB i pochodzi zapewne z wersji na Xboxa.

  Krusty
  Participant
  #41713

  Trzymając nadal ręke na pulsie zachęcam serdecznie do obejrzeni kolejnych filmików. Pierwszy dostępny tutaj to wywiad z twórcami natomiast drugi przedstawia fragment gry z komentarzem developera.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram