Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Trailer serialu "Falling Skies" Stevena Spielberga

Trailer serialu "Falling Skies" Stevena Spielberga

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #6047

    Telewizja TNT opublikowała trailer serialu produkcji Stevena Spielberga "Falling Skies". Wątkiem przewodnim serialu będą poczynania ruchu oporu sprzeciwiającego się siłom okupacyjnych obcych. Zamieszczaliśmy już wcześniej informacje o zdjęciach i komiksie nawiązującym do serii.

    [more]

    W serialu wystąpią m.in. Noah Wyle, Moon Bloodgood i Will Patton, a premiera przewidziana jest na czerwiec.

    Źródło: TrekMovie[/more]

    perekel
    Participant
    #95808

    No i jak zwykle: dzieci wiedzą lepiej - nie umiejąc wyrazić, co czują, rysują niepokojące wizje. Dorośli, jak zwykle - ze swoim "trzeźwym" spojrzeniem na świat - niczego nie rozumieją. A potem, potem jest, cholera, za późno...Ale to wygląda ciekawie. 😎

    Coen
    Participant
    #95810

    The V spotyka Dzień Niepodległości:) Mi się podoba, brakuje ciekawych S-F a post-apo w szczególności:) A tu przynajmniej przewodnim elementem nie będzie gore - przynajmniej taka mam nadzieję.No i mam nadzieję, że serial zacznie się od komunikatu radiowego "Jeśli możesz to zrozumieć, to znaczy ze jesteś w Ruchu Oporu":)

    Diabeu
    Participant
    #95813

    Sam ten zwiastun jest już 10 razy lepszy niż całe V będzie kiedykolwiek.Główny samiec do Christiana Bale'a bardzo podobny. Moon Bloodgood jak zwykle przepiękna.Czekam!!!!!!!!

    druh drużynowy
    Participant
    #95840

    Nie mam przekonania co do tego serialu. Jak dla mnie to takie V (płytkie, naiwne, bez polotu) + Walking Dead (tułaczka przez całe stany zjednoczone, wszędzie ciągająca się za bohaterem zgraja dzieciaków, wdów, starców, no i bez zombiaków = sux!). Dodajmy do naszego koktajlu marność filmów takich jak Skyline + War of the Worlds i prawdopodobnie wyjdzie nam Falling Skies. Blehh.

    Lo'Rel
    Participant
    #95843

    W związku, że ostatnie czasy nie są optymistyczne dla produkcji sci-fi, to każda taka próba nawiązania kontaktu z miłośnikami tego gatunku filmowego rodzi nadzieje, na coś ciekawego. Ten serial zapowiada się na ciekawy, owszem, ale obawiam się, że wytrzyma góra dwa sezony. Nie mniej czekam niecierpliwie na odcinek pilotowy.

    Barusz
    Participant
    #95845

    Szef ruchu oporu normalnie wzorowany na Wałęsie 😀

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram