Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Tragiczny koniec rządów Lecha Kaczyńskiego

Tragiczny koniec rządów Lecha Kaczyńskiego

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 211 total)
  • Author
    Participant

Byc moze lista ofiar sie skroci. Uslyszalam w TV, ze prawdopodobnie na pokladzie samolotu nie bylo pani posel Szymanek-Deresz, ze podobno zachorowala i odwolala swoj udzial. Jakos nigdzie nie moge potwierdzic tej informacji, jest na listach ofiar. Ciekawe czy jej sie udalo?

Bartas
    Participant

Ja widziałem wywiad z posłem który odstąpił swoje miejsce w tym samolocie przyjacielowi....

Domko
    Participant

Niestety, wprawdzie liczba ofiar ze 132 zmniejszyła się do 80 paru, ale co jakiś czas dochodzą informacje o kolejnej ofierze i liczba ta zbliża się znów do 100 osób...

Bartas
    Participant

Ogłoszono tydzień żałoby narodowej.

Romek 63
    Participant

Rzeczywiście tragiczna wiadomość dla wszystkich Polaków bez względu na przekonania Polityczne. Gdyby ktoś tydzień temu powiedział mi, że może się taka katastrofa wydarzyć to bym nie uwierzył 😐 Oficjalne dane napływają oczywiście stopniowo, ale około godz. 10tej była w TV informacja że prawdopodobnie Jarosław Kaczyński też był na pokładzie, a teraz nic się o tym nie wspomina...

Bartas
    Participant

Na TVN24 mówili, że go nie było na pokładzie.

Barusz
    Participant

Akurat już ok. 10.00 był na liście powiadomionych przez szefa MSZ o wypadku. Zresztą Bracia od miesięcy unikali publicznego pokazywania się razem, ze względów wizerunkowych.

Galactica
    Participant

Ogólnie mam wiedzę na temat 96 ofiar. J. Kaczyńskiego nie było. Dostali dziennikarze liste pasażerów. Jedna pani nie dotarła Elżbieta ..... nie wiem jak miała na nazwisko. Patrząc na więkrzośc ważnych agencji prasowych świata to jest info nr. 1.Akcja na allegro została usunięta.Widać, że dla niektórych ludzi pieniądze są najważniejsze i nie mają żadnych zachamowań żeby je zdobyć.

Lo'Rel
    Participant

Ja dużo nie powiem w tej chwili. Jestem po prostu zdruzgotany.

Match
    Participant

No dobra, ale kto wsadził to JEDNEGO SAMOLOTU dowódców wszystkich rodzajów sił zbrojnych, szefa sztabu generalnego i szefa dowództwa operacyjnego?

Jamjumetley
    Participant

...nie licząc naczelnika sił zbrojnych.

kotek
    Participant

No dobra, ale kto wsadził to JEDNEGO SAMOLOTU dowódców wszystkich rodzajów sił zbrojnych, szefa sztabu generalnego i szefa dowództwa operacyjnego?

Match, kryzys ich wsadzil, kryzys. Wyobraz sobie jakie by bylo gadanie, gdyby przed wyborami kancelaria prezydenta zamowila komplet nowych samolotow... Albo gdyby ogloszono, ze nasza delegacja poleci na uroczystosci 10 samolotami. Twoim zdaniem strzeliliby sobie w stope czy w kolano? :huh:

Barusz
    Participant

Tak jest na całym świecie, na Air Force One też zawsze leci 100 osób (choć zazwyczaj są to szefowie firm).

Match
    Participant

Sądzisz, że ktokolwiek wsadziłby do Air Force One Barracka Obamę wraz z Kolegium Szefów Połączonych Sztabów?Dla mnie to jest nie do wyobrażenia.

Barusz
    Participant

Zważywszy, że granice Polski nie są zagrożone, procent wojskowych, którzy zgineli w tragedii chyba nie jest istotny.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 211 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram