Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Tragiczny koniec rządów Lecha Kaczyńskiego

Tragiczny koniec rządów Lecha Kaczyńskiego

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 211 total)
  • Author
    Keymaster

E tam, głupota goni głupotę:

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy poczuli się znieważeni oznaczoną logo Coca-Coli produkcją, w której w prześmiewczym kontekście użyte są słowa polskiego hymnu narodowego złożą protest na adres: biuroprasowe@eur.ko.com oraz rozpoczną bojkot produktów koncernu.

Bartas
    Participant

Czyli zasadniczo wszystko wraca do normy. Znów będzie modne szydzenie z Kaczyńskiego a on będzie budował Polskę "solidarną" :/ Ech... w Polsce bez zmian....

fluor
    Keymaster

Umówmy się, to wcale nie prześmiewcze użycie hymnu państwowego oburza niektórych... a sponsor jak to sponsor - musi chować głowę w piasek, przynajmniej oficjalnie. Trochę to dziwne, bo jak przyjrzeć się internetowemu archiwum, to oni bardzo dużo podobnych historii wyprawiali i jakoś marce Coca Cola to nie przeszkadzało.

Bartas
    Participant

Nie przeszkadzało bo wtedy śmianie się z Kaczyńskiego (obojętnie którego) było "trendy". A teraz jest "passe".

Barusz
    Participant

Jest coś dziwnego w tym, że w niecały miesiąc po śmierci Lecha Kaczyńskiego Coca-Cola jest bardziej wyczulona na takie rzeczy?

fluor
    Keymaster

Jest coś dziwnego, że Coca Cola patronuje kontrowersyjnemu programowi (który nigdy się nie silił na poprawność polityczną - chociażby tu) i nie liczy się z ryzykiem, że twórcy pojadą za daleko? Podpowiem, że nie pierwszy raz Wojewódzki i Figurski "znieważają polski hymn" czy "obrażają polityków".

Ale dziwi mnie to tylko trochę, bo to może być tylko oficjalne zdystansowanie się.

Barusz
    Participant

Jak widać samo tylko "a bo my nie silimy się na poprawność polityczną" już nie wystarczy za wyjaśnienie ;]

Galactica
    Participant

Podkład do tego jest fajny. Skądś go znam tylko nie wiem skąd.LK i Kuba Wojewódzki za sobą nie przepadali. Teraz LK nie ma więc pozostał JK. Ciekawe kiedy Palikot się odezwie i cała reszta.Tak na marginesie przypomnę, że K. Wojewódzki poparł PO, ale nie mówię, że to z ich inicjatywy ten "rap" wyszedł.

Romek 63
    Participant

Agencja Bezpieczeństwa Narodowego USA nie udostępni nagrania rozmowy Lecha i Jarosława Kaczyńskich

http://wiadomosci.onet.pl/2195572,11,nsa_n...skich,item.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...ej_rozmowy.html

Ciekawe z jakiego powodu ?

Kontrolerzy ze Smoleńska składają sprzeczne zeznania

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kon...mosc_prasa.html

Barusz
    Participant

Bo Jankesi przyznaliby się zupełnie otwarcie, że szpiegują europejskich polityków (a przynajmniej, że mogą to robić).

Barusz
    Participant

Po pogrzebie można dyskutować o tym, czy wybrane miejsce spoczynku było rzeczywiście najodpowiedniejsze.

Poza tym historia daje wiele przykładów na to, że szczątki znanych ludzi były przenoszone (nawet wielokrotnie) a wiec jest możliwość skorygowania już podjętej decyzji.

Ta, ale w przeciwną stronę, dopiero się rozpęta piekło jeśli ktoś rzuci pomysł przeniesienia Prezydenta Z Wawelu.

A jednak?

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/palikot...elu_149175.html

Eviva
    Participant

To mi przypomina takie pytanie do Radia Erewan:

- Co jest w ZSRR najwyższą karą?

- Wyrzucenie z mauzoleum.

Jamjumetley
    Participant

Bo Jankesi przyznaliby się zupełnie otwarcie, że szpiegują europejskich polityków (a przynajmniej, że mogą to robić).

Dla mnie to jest śmiech na sali. Najpierw wielkie halo i afera, że w US of A zatrzymano kilku rosyjskich szpiegów. Teraz nie dadzą nagrań, żeby nie wyszło, że podsłuchują. Każdy na tym świecie szpieguje każdego. Toż to tajemnica poliszynela 😉

Barusz
    Participant

Sytuacja w której zatrzymuje się kilku szpiegów i nie udaje się ich odwrócić jest czymś niezwykłym, no i jest klęśką wywiadu. Przyznanie się do szpiegowania - też. Więc nie mogą się przyznać.Ja rzecz jasna też bym wolał, by te nagrania ujawiono.

Romek 63
    Participant

No i doczekaliśmy się -

Dołączona grafika

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 211 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram